racunalnik
Pa se neki me zanima to bo pradvsem za moske ali pa za kako zensko ki jo bolj zanimajo racunalniki kot mene.
Vedno ko si povlecem dol kak film ga gledam brez podnapisov,zdaj pa jih rabim nujno pa ne vem kako to naredim.Film mam ze dol podnapise tudi kaj pa zdaj normalno nalozim prvo film in nato podnapise na cd in nato zapecem a gre tko ta stvar:)
Alo, alo, alo. Kaki Winzip! Z nobenim programom ne boš skrčil filma AVI, ker je že sam po sebi skompresiran. Za podnapise predlagam, da jim spremeniš ime, tako bo enako, kot ime filma. Npr.
film -> Spiderman.avi
podn. -> Spiderman.sub (srt, txt, … pač odvisno katero končnico dol potegneš).
Ko imaš to urejeno, ne rabiš podnapisov nalagat ampak se ti avtomastko naložijo. Vendar je odvisno kateri predvajalnik uporabljaš. Vem da Bsplayer in Media player classic to znata. Če pa ti film ne gre na CD, pa obstaja več načinov. Lahko ga porežeš na koncu (kredite recimo) z VirtualDub, lahko “overburnaš” (prepečeš CD), lahko pa enostavno poiščeš ta isti film z kakšnim drugačnim imenom, ki bo zasedel toliko da bo normalno šel na 700Mb CD. Skoraj vsak film “izide” v več verzijah. Vem, da verjetno ne poznaš rezanja in overburnanja, vendar to ti naj kdo drug razloži.
Forum je zaprt za komentiranje.