vraščene dlake po depilaciji bikinija
Drage ženskice!
Ali ima morda katera kakšen nasvet glede depilacije bikinija? Sama ko se namreč pobrijem, ali depiliram s Silk epilom dobim čez nekaj časa pikice, ki so posledica vraščenih dlak. Potem moram pa to spraskati, da pride dlaka ven in pikica zgine, ostane pa viden flekec, kar me moti. Prosim za pomoč, če je katera že kaj pogruntala. Hvala. Ćao
Kupi si sisalovo rokavico, vsak dan redno pod tusem masiraj z njo celo telo.Ocistila bos odmrle celice kože in s tem dala prosto pot dlakam in tega ne bo vec.Istočasno, pa bos imela lepo napeto telo, saj bos z masazo pospesila cirkulacijo in odhod strupov iz telesa. Ucinek bo viden ze po nekaj tednih..če bos pridna in res redno masirala in ne pretiravaj, nezna bodi, ker rokavica je ščetinasta in masaza naj poteka vedno od spodaj navzgor v smeri srca.
Vsem, ki si same depilirate bikini predel toplo primoročam obisk pri kozmetičarki. Iz lastnih izkušenj vam povem, da ni nič tako učinkovito in temeljito kot voskanje in to profesionalno! Bolečin ni, če si spočita in pripravljena malo potrpeti. Rezultati pa so suprer. 4 tedni garantirano!!!! Že dve leti hodim redno na voskanje (ne samo bikinija) cele noge in povem vam, da so rezultati fantastični.
Rada bi videla tvoje noge po 4 tednih nekosmate, to je navadna laž in to vemo vse, ki se redno ze vec 10 let depiliramo….strinjam se s teboj le v tem, da je tudi meni depilacija z voskom najboljsa, vendar je rast dlak odvisna od obdobja rasti, enkrat dlake rastejo hitreje, drugic pocasneje..in dejanski mir pred dlakami po depilaciji je res le kaksn teden..najvec 14 dni..ce je obdobje pocasnejse rasti dlak… nato pa se ze pokazejo prvi milimetri..tako da po 4 tednih je nemogoce da nimas se nic dlak.
In tudi bolecine so, ni ..epilacije (odstranjevanje dlake z korenino)..brez bolecin, seveda pa je odvisno vse od posameznice..kako visok prag bolecine ima.
Forum je zaprt za komentiranje.