17.10.2004 je bil sneg. Pa je bil Vršič vseeno prevozen. Na cesti pa so ovce lizale sol. Po moje je sedaj skopnel, je pretoplo. Jaz sem še v kratkih rokavih in čez oblečem samo jopico. Bomo letos sploh kaj smučali?
Ah ni snega,tu pa tam so kakšne flikce snega.Cesta pa je poplonoma suha in prevozna.Na strani kranjske gore je občasna zapora ceste zarad gradnje in vzdrževanja…po domač povedan zarad dela na cesti!