Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pogrešati sem začela tipa s katerim sva končala zaradi njegove velikosti

Pogrešati sem začela tipa s katerim sva končala zaradi njegove velikosti

Skoraj 5 let nazaj sem hodila s tipom, ki je karakterno moja sorodna duša. Skupaj sva bila sicer le pol leta, ker je bil problem njegova velikost. Res super tip, ampak nisem mogla čez to, da ima le nekaj čez 170cm. Sama sem visoka 166cm, tako, da se mi je ta tip zdel praktično enak meni. V glavi imam, da je moški  v pravem pomenu besede orjak, ki te stisne da se kar stopiš in izgubiš v njegovem objemu. Pri temu mojem soul matu nisem nikakor prebolela tega kaj bodo drugi rekli, ko naju vidijo skupaj, se posmehovali, na koncu nisem želela niti z njim v javnost. Končala sva, ker sem se obremenjevala le še s tem oz njegovo višino. Sedaj imam že 2 leti drugega tipa, je visok in velik moški, ampak sem zadnjič srečala v btcju bivšega. Razmišljam le še o njem. Žal mi je, da sem bila pri 25,26ih tako plehka. Vem, da ga ne moram kontaktirati, ker ne ve, da je razlog, da sva šla narazen njegova višina.

In kaj čmo mi zdej?

?? eat your own shit☝️ pa za drugič veš, da plehkost ni prava pot..

Mislila sem se le malo popihat, kar vi pišete vse tukaj gor je moj primer še totalno v redu

Moj je 2 cm manjši od mene, pa ga ne dam.

Upam, da si se kaj naučila za naprej.

Draga Janja. Če je stvar pretirano huda pogostoy iskreni pogovori prinesejo odlične rezultate. Drugač pa vsaka šola nekaj stane. Vrži karte na mizo in se posipaj s pepelom, al pa pusti preteklost za sabo in v prihodnje ne delaj takih potez.

Katastrofa.

avtorica…, te razumem…, eni tvoje višine pred še paše leti, zgodovina.., sem rekel, da bi raj imel eno višjo…, kao.., jst lahko izbiram? …, sej pol mi je bilo žal, sm nisem hotel bit papak in se ji opravičevat zarad tega, ko 1x rečeš nekaj kar lahko prizadene tistega, ki si mu  pač nekaj rekel, kar ne bi smel je konec, tega se ne da več popravljat…, pa je šla…, tako sem pač takrat čutil in bleknil, jebi ga, ker mi je tista uletela po ločitvi iz dolgoletne veze, bivša je bila pa bolj pri visokih in se mi je tista takrat zdela pač malo mejhna..

avtorica, če se res postaviš v kožo, da bi s tem bivšim spet začela.. čisto hipotetično, iskreno se postavi v to vlogo.. najbrž začetek lep, pravljičen, sorodna duša… a misliš, da te čez čas ne bi spet motila ista stvar?! imata zgodovino in ti si bila veliko časa vajine veze zaradi tega nezadovoljna in v dvomih. misliš, da bi zdaj to kar na lepem presegla? zakaj že, kaj si naredila za to? razen tega, da si ga pač srečala in so ti v zavest butnili spomini, kako fajn človek je bil in kaj vse pogrešaš pri sedanjem??

Pa sedaj pusti sedajšnega in navezi stik z bivšim. Izgleda si rabila dozoreti in nehala biti plehka.

Opraviči se, prosi ga za novo priložnost, bodi iskrena.

Poznam podobno zgodbo prijatelja. Manjše postave, nekaj let nazaj ga je punca pustila ravno zaradi velikosti. Možakar je vmes res karierno uspel, se poročil, nima kreditov, hiša, nikoli ne reče nič slabega čez partnerko, otroci, skratka vsi zgedajo srečni in zadovoljni kot družina. Tista bivša pa na srečanjih travmira, kako je bila neumna…

Pa jaz ze razmem, jaz imam 170 in sem  vedno rekla, da pod 185 sploh ne gledam. Me niso privlacili nikoli. Potem pa sem spoznala nekoga, ima 168!! karizma taka, da poka. Na sreco nisem tolk neumna, da bi mu njegovo visino sploh omenila. Ja pa vem, da me bodo zbadali zaradi tega. Ne ker je manjsi, ampak ker se zarecenega kruha najvec poje.

V glavi imam, da je moški  v pravem pomenu besede orjak, ki te stisne da se kar stopiš in izgubiš v njegovem objemu

Babovje hoče jokat na prsih svojih fukačev.

Pa zanikajte, če morete!

 

 

Bi si mislil,da zaradi velikosti korenjaka???

Lej tole si si pač čist sama kriva. Jaz imam tudi tipa samo par cm višjega od mene. Jaz sem 168 cm, moja hči, ki je NajBrš že nehala rast je 157, ja in kaj pol. Enim so majhni ljudje lepi. Vsaj hrbtenica je ne bo bolela. Sama si si kriva. Kontakti raj ga.

Odgovor na objavo uporabnika
-misst-, 07.09.2023 ob 09:53

In kaj čmo mi zdej?

Pogreša velikost, kako ne razumeš no… 😉 😉

Samo neki čez 170 cm, tsk tsk tsk, donšni moški, ampak če je to zaradi drugih važno, si lohk za ven une čevlje natakne s podloženo peto, takoj 8 cm dobi, pa še frizuro si mal na gor natupira in kamot 185 cm zgleda in če vse drugo štima je problem rešen.

Ce sta bila enako visoka, oziroma si ti celo par cm nižja, ne vem kaj te je motilo. Smešno je če je on nižji za eno glavo od nje.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimen15748292, 07.09.2023 ob 16:03

Pogreša velikost, kako ne razumeš no… 😉 😉

Misliš ???

Ampak še zmeraj ne razumem kaj naj mi zdej. Včasih ma zgodba kako vprašanje, kao kaj naj naredi ali pa recimo ali naj ostane/gre pa mi pol mal “glasujemo” 😉

Ok, razumem…. Pac je bil sam 9cm višji od tebe in ti ni bilo OK…. Razumemo.

Sedaj imaš pa “orjaka,” ki pa tudi ne zadovoljuje tvoje kriterije več?!? Očitno, če sanjariš o bivšem!?

A je imel bivši večjega, pa je zdaj to dilema??

Če bi bil bivši res tvoj soul mate, ga vsaj po mojem mnenju ne bi pustila. Nenazadnje nisi bila več najstnica, če si imela 25 let. Jaz bolj mislim, da ti manjka nekaj pri zdajšnjem, to razišči.

Reagirala impulzivno sedaj je prišlo za tabo. Žaluj pa bo šlo mimo.

Odgovor na objavo uporabnika
Janjica718, 07.09.2023 ob 09:50

Skoraj 5 let nazaj sem hodila s tipom, ki je karakterno moja sorodna duša. Skupaj sva bila sicer le pol leta, ker je bil problem njegova velikost. Res super tip, ampak nisem mogla čez to, da ima le nekaj čez 170cm. Sama sem visoka 166cm, tako, da se mi je ta tip zdel praktično enak meni. V glavi imam, da je moški  v pravem pomenu besede orjak, ki te stisne da se kar stopiš in izgubiš v njegovem objemu. Pri temu mojem soul matu nisem nikakor prebolela tega kaj bodo drugi rekli, ko naju vidijo skupaj, se posmehovali, na koncu nisem želela niti z njim v javnost. Končala sva, ker sem se obremenjevala le še s tem oz njegovo višino. Sedaj imam že 2 leti drugega tipa, je visok in velik moški, ampak sem zadnjič srečala v btcju bivšega. Razmišljam le še o njem. Žal mi je, da sem bila pri 25,26ih tako plehka. Vem, da ga ne moram kontaktirati, ker ne ve, da je razlog, da sva šla narazen njegova višina.

Bistveno, da ni imel prevelikega orodja, ker tisto bi te zraven še bolelo.

Koza

Odgovor na objavo uporabnika
Dh, 07.09.2023 ob 16:18

Ce sta bila enako visoka, oziroma si ti celo par cm nižja, ne vem kaj te je motilo. Smešno je če je on nižji za eno glavo od nje.

Se strinjam,pa saj je vsaj 5cm visji od avtorice…ne razumem,kaj jo je motilo,cd je xrugo vse ok…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close