Žurer Luka Modrić
Najbrž res. 🙂
Je povedala v intervjuju, da se ona itak druži z mnogimi slavnimi osebami. 🙂
http://www.scena.hr/naslovnica/dajana-gudic-nista-se-nije-dogodilo-izmedu-modrica-i-mene
Najbrž res. 🙂
Je povedala v intervjuju, da se ona itak druži z mnogimi slavnimi osebami. 🙂
http://www.scena.hr/naslovnica/dajana-gudic-nista-se-nije-dogodilo-izmedu-modrica-i-mene%5B/quote%5D
Jaz se tudi družim s slavnimi osebami, npr. z Bikini, Calypso, Poetom in Sebo111. :)))
Najbrž res. 🙂
Je povedala v intervjuju, da se ona itak druži z mnogimi slavnimi osebami. 🙂
http://www.scena.hr/naslovnica/dajana-gudic-nista-se-nije-dogodilo-izmedu-modrica-i-mene%5B/quote%5D
Jaz se tudi družim s slavnimi osebami, npr. z Bikini, Calypso, Poetom in Sebo111. :)))[/quote]
Meni se je v čast družiti s slavno antilopo 😉
Najbrž res. 🙂
Je povedala v intervjuju, da se ona itak druži z mnogimi slavnimi osebami. 🙂
http://www.scena.hr/naslovnica/dajana-gudic-nista-se-nije-dogodilo-izmedu-modrica-i-mene%5B/quote%5D
Jaz se tudi družim s slavnimi osebami, npr. z Bikini, Calypso, Poetom in Sebo111. :)))[/quote]
Haha, slava pa takšna. Govorim zase. 🙂
Se bomo pa organizirale in šle žurat z Modrićem. Da bomo ostali v okviru teme. :)[/quote]
No daj te slike bi pa rad vido 😉 pol te bom pa z to bjondo na slikah primerjal da vidim če si bolša od nje al ne 😛
Zakaj tako misliš, “keep low profile” ? Imaš zato kakšne konkretne razloge ali v čem je trik?[/quote]
Slovenija je premajhna, da ti kakšna huda izpostavljenost lahko prinesla več koristi kot škode. Vsaj meni. In ljudje znajo bit zelo žleht, te lahko hitro načrtno potunkajo, če se tako odločijo. Pa tudi če si nič kriv nič dolžen.
Zakaj tako misliš, “keep low profile” ? Imaš zato kakšne konkretne razloge ali v čem je trik?[/quote]
Slovenija je premajhna, da ti kakšna huda izpostavljenost lahko prinesla več koristi kot škode. Vsaj meni. In ljudje znajo bit zelo žleht, te lahko hitro načrtno potunkajo, če se tako odločijo. Pa tudi če si nič kriv nič dolžen.[/quote]
Imaš prav, nekateri so prav bolno privoščljivi in rovajo, kopajo do onemoglsti, da lahko o kom kaj izvohajo, da so potem vsaj nekaj časa sladko potešeni…v svojem kretenizmu. Žal mi je bilo življenju dano, da poznam tovrstne hijene.
A večkrat pozabljamo, da branje in kupovanje raznih tračarskih revij, ki pišejo o tem kakšen WC papir kdo uporablja, plačuje in vzpodbuja “rovarjenje”. :)[/quote]
Robi, ne govorim o tem – govorim o preprostih, običajnih ljudeh, ki se naslajajo nad mojim obstojem karšenkoli že je. No, vsaj naj bi bili preprosti, morda jih to rovarjenje ne dela več preproste, neposvečene, jim da nekaj česar najbolj ne razumem.
Forum je zaprt za komentiranje.