Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ZUP IZPIT

ZUP IZPIT

Zdravo.

 

Želela bi informacije iz prve roke glede ZUP IZPITA. Marca sem bila na razgovoru na tehničnih pregledih in sem dobila informacijo, da moram narediti ZUP IZPIT, če se želim tam pri njih zaposliti. Zdaj pa sem ugotovila, da ne morem na izpit, če ne opravim predavanj, saj nimam izkušenj. Kaj mi vi svetujete? Moti me, ker bi se morala spet učiti. Saj ne rečem, si hitro zapomnim stvari, ko se učim ampak sem vseeno skeptična. In še malo “zavlačujem” za ta izpit oz se še odločam.

Hvala in lp

Misliš, da ti bodo monovci pomagali pri odgovoru? Tebi, ki si zaposlena v Javni Upravi? Take najbolj sovražimo.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close