Zunanja kamera v žarnici povezana s prenosnikom
Sorodniku moram nabavit zunanjo kamero za teraso privito v žarnici( elektrika je), s tem ker on nima mobilca je treba povezat s prenosnikom. Ali to velja za vse bulb kamere, da namesto mobija kažejo stanje terase na prenosniku, kako se to poveže, ter ali mora bit prenosnik non stop prižgan? Če to ni možno potem moram naredit prevezavo na moj mobi, ker ga on nima, ampak tam ne živim. Prosim za nasvete.
robi9, 02.02.2025 ob 10:27
Nabavi tisto, ki omogoča shranjevanje v oblaku.
Kaj to pomeni, kam se to shranjuje?
Ali lahko povežem kamero na mobitel in hkrati na njegov prenosnik?
Gledam da bi mu kupil ta mobitel in povežem s kamero(samo da mu zapiska nevarnost zunaj), on ga ne bo uporabljal.
..https://www.bigbang.si/honor-200-12-512gb-zelen-ellie-n39c-mobilni-telefon-izdelek-1355098/
Ne smem ga preveč zmesti.
za začetek mu mislim najcenejšo nabavit,
..https://si.soldius.com/izdelek/prenosna-varnostna-kamera-v-obliki-zarnice-bulbcam/
Res nimam izkušenj, nikoli imel kamero, ampak moram se nekako potrudit
Sorodnik nima mobitela, 02.02.2025 ob 10:48
za začetek mu mislim najcenejšo nabavit,
..https://si.soldius.com/izdelek/prenosna-varnostna-kamera-v-obliki-zarnice-bulbcam/
Res nimam izkušenj, nikoli imel kamero, ampak moram se nekako potrudit
Potem bo res najcenejše, če mu nabaviš še en poceni telefon, če rabi le za alarm in ne potrebuje stalnega snemanja.
Potrebuje stalno snemanje, ampak novejših mobitelov se noče niti dotaknit.
Kaj potrebujem za povezavo na njegov prenosnik, kaj moram pri kameri pazit?
Ali je ta kamera boljša?
..https://www.enaa.com/varnostne-kamere/2v1-zarnica-in-360-zunanja-kamera-wifi-imou-bulb-cam-5mp#opis
Sorodnik nima mobitela, 02.02.2025 ob 11:16
Potrebuje stalno snemanje, ampak novejših mobitelov se noče niti dotaknit.
Kaj potrebujem za povezavo na njegov prenosnik, kaj moram pri kameri pazit?
Ali je ta kamera boljša?
..https://www.enaa.com/varnostne-kamere/2v1-zarnica-in-360-zunanja-kamera-wifi-imou-bulb-cam-5mp#opis
To bo boljša izbira, ker ima kamera SD kartico in ne potrebuje stalno vklopljenega prenosnika, kamor bi shranjevala posnetke.
Lahko pa shranjuje tudi v oblak, kot je recimo one drive, google drive….
Ce že kupuješ kitajski drek, ga ne kupuj pri nas. Ker kupiš isto le petkrat desetkrat dražje. Kar je kvalitetno je pa tudi direkt iz kitajske drago
Ce imaš kamero na terasi, moraš imet tudi wifi signal na terasi. Drugače iz tega nič. Te kamere se običajno vklapljajo na senzor gibanja in ne bos imel stalno vklopljene. Na računalnik ali telefon namestiš aplikacijo, ki jo zahteva kamera. Ponavadi kar poskeniraš QR kodo na kameri in se enostavno namesti. Ob gibanju se kamera vklopi in pošlje obvestilo na telefon ali mail. Odvisno kaj so nastavil. Posname toliko sekund koliko si nastavil v aplikaciji ali do konca gibanja. Prenese se samo v oblak če ni spominske kartice. Brezplačna različica oblaka je običajno omejena na en dan do tri dni. Starejše posnetke briše.
Forum je zaprt za komentiranje.
