Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Zombiji Zombiji anonimni uporabnik 11.01.2013 ob 18:02 zadnji odgovor 12.01.2013 ob 05:24 Zanima me le koliko privržencev bi imela in ali bi zmagali na morebitnih volitvah. Prijavi anonimni uporabnik 11.01.2013 ob 21:43 zadnji odgovor 12.01.2013 ob 05:24 takoj glasujem za starnko zombijev!!!:) stranka bi mela za logo glavo zombija pa se press konference obvezno v maskah:) Prijavi Paco Moralles 12.01.2013 ob 05:24 zadnji odgovor 12.01.2013 ob 05:24 Samo v maskah ne!! Puklasti Janez bi se takoj “uturil”!! Prijavi NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU! Forum je zaprt za komentiranje.