Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ZOKIJEV frend Dodik je nafukal!

ZOKIJEV frend Dodik je nafukal!

Milorad Dodik je dobil prepoved vstopa v Slovenijo. Je pa vprašanje, če bodo zasegli tudi njegovo premoženje v Sloveniji. To je bolj vprašanje za župana Zorana Jankovića.

https://www.rtvslo.si/slovenija/vlada-sprejela-sankcije-proti-miloradu-dodiku-odslej-mu-je-vstop-v-slovenijo-prepovedan/757268

Ko bi le še Janković poletel z balkona.

Vprašanje čudnega srbskega kapitala v Sloveniji, torej.

Zbogom republika šumska!

Odgovor na objavo uporabnika
Maja287, 11.09.2025 ob 15:17

Milorad Dodik je dobil prepoved vstopa v Slovenijo. Je pa vprašanje, če bodo zasegli tudi njegovo premoženje v Sloveniji. To je bolj vprašanje za župana Zorana Jankovića.

https://www.rtvslo.si/slovenija/vlada-sprejela-sankcije-proti-miloradu-dodiku-odslej-mu-je-vstop-v-slovenijo-prepovedan/757268

Tudi janšev frend je ta kriminalec. Veliki frend, btw.

Njegov frend je tudi Putin. Ter Lukašenko.

Odgovor na objavo uporabnika
Ruska praksa, 11.09.2025 ob 15:27

Ko bi le še Janković poletel z balkona.

Temu se strokovno baje reče “razokniti”/defeneastracija. Toporišičeva varianta.

Torej, naslednja stopnja je zokijeva defenestracija, al kako?

Kaj bo pa zdaj, ko ne sme v balkansko slepo črevo? Verjetno se že sekira.

Če  bi se še letos do konca leta znebili Milana in Zorana, bi bilo še nekaj upanja, tako pa…

Nekateri boste vprašali: Zakaj pa naj bi se ju znebili?

Zato, ker če je nekdo nad ostalimi 30 let (eden pa 50), si domišlja, da je nadčlovek… Tako, kot Satanjahu…

Oseba, ki zase zblojeno misli, da je nadčlovek, je zame podčlovek in ima srečo, da ga ne odpeljejo ljudje v belem in to na psihiatrijo za nekajletno terapijo.

Problem pa je tudi v tem, da je teh likov, ki nam krojijo življenja in nam kradejo direktno iz žepa, v tej ubogi Sloveniji vsaj za en avtobus, če ne več…

Italijanski psihijatri so namreč že pred 135-imi leti napisali nad vhod prve evropske norišnice: VEČINA JE ZUNAJ… Mogoče to velja danes še posebej za Slovenijo…

 

PSIHIJATRIJA

Dodikn a res  ,  a šobavi lahko pride na parizer narezek k Zokanu !?!

Kaj pa Genocidni Natanjahu … A lahko pride na piknik?

A je to- risanka v živo. Ce jaz ne smem k tebi, ti tudi k meni ne boš prišel.

So res kot otroci. Zdaj tudi Musarca in Fajonka ne smeta v Republiko Srbsko. Pa Srbi nas menda nekaj grdo gledajo, ker smo sklenili nek vojaški pakt s Hrvati. Nekaj veliko se spet zapletamo z Balkanom. Ob tem je dobro vedeti, da Zoki ni “le” župan  nekega mesta, ampak je njegova politična moč v ozadju mnogo večja. Glede na to, da je vsaj v preteklosti veliko skritih denarnih tokov levih in desnih potekalo čez Balkan, lahko naše politike krepko držijo za jajca, s tem pa vplivajo tudi na našo politiko in posredno – vsaj v določenih segmentih – na varnost države.

Uf, mu bo hudo.

Odgovor na objavo uporabnika
Plavi, 11.09.2025 ob 15:37

Zbogom republika šumska!

Republika Srpska je nočna mora za vsakega Bošnjaka in Hrvata,

 

 

Kako nazvati  genocidnu tvorevinu? Dudukland, republika šumska, ili republika krmska? Bosna nikad srpska nije bila, krv hrvatska, nju je naselila!

Kje bo zdaj Janša kredite najemal?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close