Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek znaki, ki kažejo na slabega moškega :)

znaki, ki kažejo na slabega moškega :)

Pa tudi če je res tak, zakaj vas “pametne” to tako zelo iritira?

Sej imaš okoli sebe “primerne” moške? Ti to ni zadosti?

Naj bo, kakršen hoče bit, sej forumske frčafele itak nimate nič s takimi, kot je on, ali pač?[/quote]

Simpl…pogovarjamo se, moje mnenje je takšno in ne pričakujem, da se strinjaš z mano:). Fora je ravno v izmenjavanju različnih pogledov. Ali bi morala kimati?:) Sprejemam mnenja, kar ni isto, da jih jemljem za svoja.

haha mam 6 res dobrih prijateljev ki imajo vsi punce razen dveh…. te punce pridejo dostikrat v družbo in vidim razliko v obnašanju mojih prijateljev… in verjemi stvar je smešna 😀

brez relevantnih izkušenj si tu pri tem lahko ti… sploh pa kaj gobezdaš če je tema za moške nasvete.

Bikini saj ni napisano da bi razumela ženska kot ti… mogoče tudi Calypso nebo razumela saj v resnici večino žensk nebo razumelo ker se mi ni dalo razčlenjevat in lepo razlagat ker je pozno… Ampak point je v tem ker če tu ne razumeš ne moreš videt in razumet znakov 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

haha mam 6 res dobrih prijateljev ki imajo vsi punce razen dveh…. te punce pridejo dostikrat v družbo in vidim razliko v obnašanju mojih prijateljev… in verjemi stvar je smešna 😀

brez relevantnih izkušenj si tu pri tem lahko ti… sploh pa kaj gobezdaš če je tema za moške nasvete.

Bikini saj ni napisano da bi razumela ženska kot ti… mogoče tudi Calypso nebo razumela saj v resnici večino žensk nebo razumelo ker se mi ni dalo razčlenjevat in lepo razlagat ker je pozno… Ampak point je v tem ker če tu ne razumeš ne moreš videt in razumet znakov ;)[/quote]

Meni se zdi, da jaz poznam malce drugačne ljudi. Pa tudi če so Štajerci. 🙂

Pa tudi če je res tak, zakaj vas “pametne” to tako zelo iritira?

Sej imaš okoli sebe “primerne” moške? Ti to ni zadosti?

Naj bo, kakršen hoče bit, sej forumske frčafele itak nimate nič s takimi, kot je on, ali pač?[/quote]

Simpl…pogovarjamo se, moje mnenje je takšno in ne pričakujem, da se strinjaš z mano:). Fora je ravno v izmenjavanju različnih pogledov. Ali bi morala kimati?:) Sprejemam mnenja, kar ni isto, da jih jemljem za svoja.[/quote]

Ne ti pišeš da se pri meni VIDI nekaj (oz dvoje)

No pa to dokaži da se res vidi… ne to samo TI vidiš 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

haha mam 6 res dobrih prijateljev ki imajo vsi punce razen dveh…. te punce pridejo dostikrat v družbo in vidim razliko v obnašanju mojih prijateljev… in verjemi stvar je smešna 😀

brez relevantnih izkušenj si tu pri tem lahko ti… sploh pa kaj gobezdaš če je tema za moške nasvete.

Bikini saj ni napisano da bi razumela ženska kot ti… mogoče tudi Calypso nebo razumela saj v resnici večino žensk nebo razumelo ker se mi ni dalo razčlenjevat in lepo razlagat ker je pozno… Ampak point je v tem ker če tu ne razumeš ne moreš videt in razumet znakov ;)[/quote]

Meni se zdi, da jaz poznam malce drugačne ljudi. Pa tudi če so Štajerci. :)[/quote]

Razloži ura je pozna in se mi neda več razmišljat 😛 oz. ne najdem korelacije z citatom…. razen če morda leti na tole da se mi neda razčlenjevat…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Ne laskaj si preveč, Spider. Ne gre za to, da bi se trudila za tvojo pozornost.
Ko sem prišla na ta forum, si mi bil zanimiv pisec, sčasoma sem pa uvidela, da tudi ti goniš eno in isto (ne ženske, se razume), poleg tega je v tvojem pisanju polno puhlic. In v to se vtikam. Jebiga, sladkosti in grenkobe javnih forumov…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Simpl…pogovarjamo se, moje mnenje je takšno in ne pričakujem, da se strinjaš z mano:). Fora je ravno v izmenjavanju različnih pogledov. Ali bi morala kimati?:) Sprejemam mnenja, kar ni isto, da jih jemljem za svoja.[/quote]

Ne ti pišeš da se pri meni VIDI nekaj (oz dvoje)

No pa to dokaži da se res vidi… ne to samo TI vidiš :)[/quote]

Poglej mi globoko v oči…tam se skriva odgovor:))). Še vedno je to moje mnenje na tvoj prispevek, se ti ne zdi? Pokaži svojo zrelost s tem, da ne jemlješ osebno:). Saj si želiš zrelosti, a ne?:) Da si kot taprau dec:).

Veš kaj je meni zanimivo.

Kolk si ve babnice dajete opravka z nami, “bednimi”. To je pa res misterija. V virtuali imam te izkušnje, v reali pa še bolj. V čem je vaš smisel kreganja z nami, čudnimi, nedoraslimi? Vas to vzburja? Čutite posebne mravljince pri tem?

Zakaj si raje ne poiščete enega iz plejade normalnih, lepo počesanih, takih si bojda želite, nas pa pustite, da smo v miru otročji in nenormalni?

Manj iščem družbo žensk, bolj one iščejo mojo.

Ampak ne, baba bo, ko sreča pridnega fantka, naredila ovinek okoli njega, ali pa ga bo prestavila na frenda. V mene bo pa rinila in me skušala “poboljšati”.

In potem še trdite, da smo mi budale. Ne , ve ste budale. Pridnih nočete, v čudne in barabinske pa kar naprej rinete, hkrati se pa pritožujete..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ne ti pišeš da se pri meni VIDI nekaj (oz dvoje)

No pa to dokaži da se res vidi… ne to samo TI vidiš :)[/quote]

Poglej mi globoko v oči…tam se skriva odgovor:))). Še vedno je to moje mnenje na tvoj prispevek, se ti ne zdi? Pokaži svojo zrelost s tem, da ne jemlješ osebno:). Saj si želiš zrelosti, a ne?:) Da si kot taprau dec:).[/quote]

ne vidim… fak no… to je internet kriv… nekaj se v kablu zgubi!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Spider, preveč se razburjaš v svojih najlepših letih:). Jst gledam iz drugačnega zornega kota. Eden reče tako, drugi vrne žogico, spet pride tretji…never ending story. Ne vem kaj pričakuješ od javnega foruma? Da se bomo trepljali po rami, si kimali in sedeli v tišini, ker v tem primeru ne bo iskric pri debati (pretirana podobnost in popolnost ljudi). Kdor me ne more poslušat, seveda ne more slišati niti mojega mnenja, ker se bo obesil na vsako drugo besedo. Da bi morala paziti na svoj jezik v želji po biti všečna vsakomur in venomer…ne hvala, potem raje za vedno obmolknem:).

Meni ste skoraj vsi fajn, ne vem o kakšnih budalah si točno mislil. Malo manj se obremenjuj z nami virtualci. Konec koncev šteje le reala:).

Poglej mi globoko v oči…tam se skriva odgovor:))). Še vedno je to moje mnenje na tvoj prispevek, se ti ne zdi? Pokaži svojo zrelost s tem, da ne jemlješ osebno:). Saj si želiš zrelosti, a ne?:) Da si kot taprau dec:).[/quote]

ne vidim… fak no… to je internet kriv… nekaj se v kablu zgubi![/quote]

Grozno ej, boš lahko spal?:)))

Kaj si to napisal? Vse skupaj zveni kot cvilež v prazno Luno. No ja, kar potolaži se, ni s tem nič narobe, zato je čvek 😀

Meni se zdi, da jaz poznam malce drugačne ljudi. Pa tudi če so Štajerci. :)[/quote]

Razloži ura je pozna in se mi neda več razmišljat 😛 oz. ne najdem korelacije z citatom…. razen če morda leti na tole da se mi neda razčlenjevat…[/quote]

Eh nič generation gap pač. 🙂

Kratek, a obenem dober nasvet. Res je najpomembneje to, kaj moški dejansko naredi zate.

Ja, imaš prav. Ženske ali bolje dekleta, res “ljubijo barabe”.

Jaz mislim, da si vsak želi neke vrste moči. Mogoče je to nekaj takega, kot iz pravljice Lepotica in zver. Saj poznaš, ko lepotica ljubi zver in potem se zver spremeni v princa. Nekaj takega.

No, to je tako dolgo, dokler je to dekle. Ko dekle postane ženska, pa to mine. Torej, dokler dekle (otročja, nezrela… ženska) želi moškega zaradi tega, da ga bo lahko spremenila, oz. se bo ob njej čudežno spremenil, je to zato, ker si želi neke moči. Ta želja mogoče nikoli ne zapusti ženske duše oz. razmišljanja, vendar ko si starejši, zrelejši, z več izkušenj in izoblikovanostjo življenja, pa veš, da je to samo iluzija, pravljica (da bi moškega lahko tako spremenila) in posledično ob takem moškem ne vidiš smisla mu namenjat čas in pozornost, ga ljubiti, zato se obrneš stran in odideš.

It, res je vse, kar si napisala. Obstaja sicer določen procent moških za katere je bolje, da ostanejo samski. Samo težava nastane takrat, ko mama umre. Takrat pa je treba pod nujno najti nadomestno mamo. :)) In, dejansko mora biti ta ženska kot njegova mama. Samo štos je v tem, da je mama marsikaj odpustila in pozabila, ker je šlo za njenega sina, njeno kri, ženska pa ni tako potrpežljiva in ji za vsako ceno ni treba ostati v takem (uničujočem) odnosu.

Kratek, a obenem dober nasvet. Res je najpomembneje to, kaj moški dejansko naredi zate.[/quote]

Še v svetem pismu piše, po njih dejanjih so jih sodili, ne po njih besedah….
Osebno pa dobim mozolje, ko kdo o svoji punci, ženi ali partnerki govori kot o “svoji babi”…in potem pričakuje, da ga bo spoštovala…

Izogiba se naj značajem in lastnostim moškim tega MŽ čveka.

Kratek, a obenem dober nasvet. Res je najpomembneje to, kaj moški dejansko naredi zate.[/quote]

Še v svetem pismu piše, po njih dejanjih so jih sodili, ne po njih besedah….
Osebno pa dobim mozolje, ko kdo o svoji punci, ženi ali partnerki govori kot o “svoji babi”…in potem pričakuje, da ga bo spoštovala…[/quote]

Jaz dobim mozolje tudi brez tega. :))) Drugače pa so še hujše zadeve, ko te moški prizadene kot je izraz “moja baba”.

Glede citiranja Biblije – spomnil si me na tisti film Klient, kjer Tommy Lee Jones igra državnega tožilca, ki v sodni dvorani citira Biblijo. :)))

Ja, imaš prav. Ženske ali bolje dekleta, res “ljubijo barabe”.

Jaz mislim, da si vsak želi neke vrste moči. Mogoče je to nekaj takega, kot iz pravljice Lepotica in zver. Saj poznaš, ko lepotica ljubi zver in potem se zver spremeni v princa. Nekaj takega.

No, to je tako dolgo, dokler je to dekle. Ko dekle postane ženska, pa to mine. Torej, dokler dekle (otročja, nezrela… ženska) želi moškega zaradi tega, da ga bo lahko spremenila, oz. se bo ob njej čudežno spremenil, je to zato, ker si želi neke moči. Ta želja mogoče nikoli ne zapusti ženske duše oz. razmišljanja, vendar ko si starejši, zrelejši, z več izkušenj in izoblikovanostjo življenja, pa veš, da je to samo iluzija, pravljica (da bi moškega lahko tako spremenila) in posledično ob takem moškem ne vidiš smisla mu namenjat čas in pozornost, ga ljubiti, zato se obrneš stran in odideš.[/quote]

Maš prav it…. deloma… samo problem (ali pa za moške kot so Spider, Sadni itd sreča) je v tem da danes večino žensk ne odraste več 🙂 ker so še pri 30tih ene take kot da bi bile 21…. No saj moški smo še slabši ampak nam je to že od nekdaj tako ”dano” ženske pa so komaj te nove generacije take tiste od 1980+

Jaz če grem ven vidim polno neodgovornih 25-30 letnic vsak vikend… pa živim na Ptuju… torej v relativno majhnem mestu. Spider in Sadni pa lahko povesta kako je v MB in LJ….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Maš prav it…. deloma… samo problem (ali pa za moške kot so Spider, Sadni itd sreča) je v tem da danes večino žensk ne odraste več 🙂 ker so še pri 30tih ene take kot da bi bile 21…. No saj moški smo še slabši ampak nam je to že od nekdaj tako ”dano” ženske pa so komaj te nove generacije take tiste od 1980+

Jaz če grem ven vidim polno neodgovornih 25-30 letnic vsak vikend… pa živim na Ptuju… torej v relativno majhnem mestu. Spider in Sadni pa lahko povesta kako je v MB in LJ….[/quote]

A misliš, da pri moških “nove generacije” 1980+ pa ni razlik v primerjavi s starejšimi? 🙂
BTW, a nisi ti tudi “nova generacija”?

Maš prav it…. deloma… samo problem (ali pa za moške kot so Spider, Sadni itd sreča) je v tem da danes večino žensk ne odraste več 🙂 ker so še pri 30tih ene take kot da bi bile 21…. No saj moški smo še slabši ampak nam je to že od nekdaj tako ”dano” ženske pa so komaj te nove generacije take tiste od 1980+

Jaz če grem ven vidim polno neodgovornih 25-30 letnic vsak vikend… pa živim na Ptuju… torej v relativno majhnem mestu. Spider in Sadni pa lahko povesta kako je v MB in LJ….[/quote]

A misliš, da pri moških “nove generacije” 1980+ pa ni razlik v primerjavi s starejšimi? 🙂
BTW, a nisi ti tudi “nova generacija”?[/quote]

Jaz za starejše ne vem… moja družba se običajno zaključi tam pri ljudeh starih 35 let (pa še to je moj šef) pa še to je starejših od 30 v moji družbi samo ene 5….

Nevem kaj si sploh hotla povedat z tem da sem jaz tudi ”nova” generacija…. point je v tem da jaz tega ne skrivam in odkrito povem da sem pač po srcu mlad (in upam da bom vedno) ker me bodo vedno navduševale PC igre, zabave, košarka, dobra družba ob pivu ali 5tih :P, gledanje nogometa, svetovna prvenstva, Evropska prvenstva, lepe punce(tudi v postli)

Medtem ko se ženske načeloma ”pretvarjajo” da so pa one odrasle, odgovorne itd….

Vse kar pa lahko povem je da pri mojem fotru in vseh fotrih mojih prijateljev (ki jih vidim relativno dostikrat) se vidi da so nekako naveličani takega lajfa…. verjetno so bili nekoč bolj zabavni, sproščeni in jebi vetri kot danes… krivo za to pa ni življenje ampak to ker so naredli nas in pa ker so jih ženske zdresirale… pač niso bili dovolj trdni da bi ohranili neke SVOJE zadeve iz mladosti…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Maš prav it…. deloma… samo problem (ali pa za moške kot so Spider, Sadni itd sreča) je v tem da danes večino žensk ne odraste več 🙂 ker so še pri 30tih ene take kot da bi bile 21…. No saj moški smo še slabši ampak nam je to že od nekdaj tako ”dano” ženske pa so komaj te nove generacije take tiste od 1980+

Jaz če grem ven vidim polno neodgovornih 25-30 letnic vsak vikend… pa živim na Ptuju… torej v relativno majhnem mestu. Spider in Sadni pa lahko povesta kako je v MB in LJ….[/quote]

A misliš, da pri moških “nove generacije” 1980+ pa ni razlik v primerjavi s starejšimi? 🙂
BTW, a nisi ti tudi “nova generacija”?[/quote]

Jaz za starejše ne vem… moja družba se običajno zaključi tam pri ljudeh starih 35 let (pa še to je moj šef) pa še to je starejših od 30 v moji družbi samo ene 5….

Nevem kaj si sploh hotla povedat z tem da sem jaz tudi ”nova” generacija…. point je v tem da jaz tega ne skrivam in odkrito povem da sem pač po srcu mlad (in upam da bom vedno) ker me bodo vedno navduševale PC igre, zabave, košarka, dobra družba ob pivu ali 5tih :P, gledanje nogometa, svetovna prvenstva, Evropska prvenstva, lepe punce(tudi v postli)

Medtem ko se ženske načeloma ”pretvarjajo” da so pa one odrasle, odgovorne itd….

Vse kar pa lahko povem je da pri mojem fotru in vseh fotrih mojih prijateljev (ki jih vidim relativno dostikrat) se vidi da so nekako naveličani takega lajfa…. verjetno so bili nekoč bolj zabavni, sproščeni in jebi vetri kot danes… krivo za to pa ni življenje ampak to ker so naredli nas in pa ker so jih ženske zdresirale… pač niso bili dovolj trdni da bi ohranili neke SVOJE zadeve iz mladosti…[/quote]

Če se ne motim, si star okorg 25. Verjemi, še marsikaj se bo v tojem življenju spremenilo. Če boš to hotel ali ne. Ti niti živet nisi še v resnici začel. 🙂

Uf spremenilo se bo toliko kolikor bom dopustil sam… res je da nimam moči vpliva spreminjanja svojih prijateljev ampak za sebe pa vem da imam 100% nadzor nad spreminjanjem (ali nespreminjanjem)

To je ravno problem… ker ljudje sprejemate spreminjanje kot nekaj samoumevnega, nevedoč da ste vbistvu napeljani v kalup sprememb….

Potem pa vidim ko se starejši pogovarjajo kak je blo fajn nekoč ko so bli mladi in fraj in so se zajebavali…. ja kdo pa ti je preprečeval da to delaš danes če ne sam…

Nisem jaz reko tvojiženi VZAMEM! nisem jaz naredo 2 frocov ki jih je treba pazit pa vzdrževat… nisem ti jaz postavo vikenda pa da moram vsak teden nekaj delat gori…

itd itd itd

Vsak si je sam gospodar lastne usode in s tem sprememb!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Uf spremenilo se bo toliko kolikor bom dopustil sam… res je da nimam moči vpliva spreminjanja svojih prijateljev ampak za sebe pa vem da imam 100% nadzor nad spreminjanjem (ali nespreminjanjem)

To je ravno problem… ker ljudje sprejemate spreminjanje kot nekaj samoumevnega, nevedoč da ste vbistvu napeljani v kalup sprememb….

Potem pa vidim ko se starejši pogovarjajo kak je blo fajn nekoč ko so bli mladi in fraj in so se zajebavali…. ja kdo pa ti je preprečeval da to delaš danes če ne sam…

Nisem jaz reko tvojiženi VZAMEM! nisem jaz naredo 2 frocov ki jih je treba pazit pa vzdrževat… nisem ti jaz postavo vikenda pa da moram vsak teden nekaj delat gori…

itd itd itd

Vsak si je sam gospodar lastne usode in s tem sprememb![/quote]

Seveda. Se strinjam. Ampak tudi ti boš morda nekoč drugače razmišljal kot razmišljaš sedaj. 🙂
Pa saj ni nič narobe s tem. Ustreza tvojim letom. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close