znaki, ki kažejo na slabega moškega :)
Koga ti poznaš? Mene? Kje sva se spoznala, kdaj? Menda? Vidiš, niti zgodbe ne poznaš, pa bluziš nekaj na pamet, vedno znova.
Glej, serator, jaz se s tabo nočem pogovarjat o ničemer. To bi ti počasi že lahko bilo jasno. Ampak ne, ti me moraš kar naprej omenjati, enako tvoj sluga X6 in podobni čudaki.
Pa kaj vam je ers tako dolgčas v vaših brezveznih, ups, brezskrbnih življenjih? Čemu s enenehno primerjaš z mano, ti kao srečni vezanec, čemu iščeš nenehno neke paralele, hkrati pa ponavljaš, da si popolnoma drugačen?
Am, a bi lahko ti že enkrat nehal omenjat moj vzdevek ? Jaz tebe nisem nikoli v nič prepričeval, ne izmišljuj si stvari, ki jih ne moreš dokazat.[/quote]
kaj nisi vočko?)) kdo pa sanja o katy ? pa o lopezovi? sanjaš tud o umazanem sančezu?)))ti ti pacek))[/quote]
WTF ? Jaz nisem nikoli pisal o teh ženskah. V bistvu se mi Jennifer Lopez vizualno ne zdi nič posebnega, imam bolj prefinjen okus. Also, priporočam ti, da si čim prej poiščeš strokovno pomoč. Npr. tu te bodo ( mogoče ) pozdravili : http://www.psih-klinika.si/
Koga ti poznaš? Mene? Kje sva se spoznala, kdaj? Menda? Vidiš, niti zgodbe ne poznaš, pa bluziš nekaj na pamet, vedno znova.
Glej, serator, jaz se s tabo nočem pogovarjat o ničemer. To bi ti počasi že lahko bilo jasno. Ampak ne, ti me moraš kar naprej omenjati, enako tvoj sluga X6 in podobni čudaki.
Pa kaj vam je ers tako dolgčas v vaših brezveznih, ups, brezskrbnih življenjih? Čemu s enenehno primerjaš z mano, ti kao srečni vezanec, čemu iščeš nenehno neke paralele, hkrati pa ponavljaš, da si popolnoma drugačen?[/quote]
posluš ti členonožec….saj te človek ne more zgrešiti, saj skoz kvakaš..kot pajk, pa jaka, pa mariborčan itd….dej preboli že tisto nedojebano internetno ljubezen ki te je spravila na kolena, je pač nisi poseksal, in kaj zdaj? saj vseh ne boš, zadost bo že če boš tisto ki jo imaš doma…tak, zdaj pa spat al pa…)))
X6, čist tko usput, bog ne obstaja. Problem je samo v tvoji glavi, ker verjameš vanj. Kot sem že napisal prej, tule te bodo ( mogoče ) sprejeli -> http://www.psih-klinika.si/ Verjamem, da se te bo dalo pozdravit, s tabletki bo vse lažje, boš videl.
Jaz se takšnim, kot si ti izogibam ( v reali ). Prek računalnika recimo, da še gre…[/quote]
NO ZDAJ MI PA ŽE LAKSAŠ, A SM JAZ TVOJ BOH?[/quote]
Am, glede na to, da niti srednje šole nimaš dokončane, ti še čevljev ne bi dal za čistit.
Forum je zaprt za komentiranje.