zmenek
‘kaj bi imela’ … vidiš, ni ti prav seks, ni ti prav pir…. eh, ni čudno da moški potem tako jamrajo čez ženske, da jim/vam ni nič prav. :))))))))))))))))
Japkica tebi bi prišlo pa vse prav….
Najprej bi mu popila pir potem bi ga pa še piiiiiiiiip……
Temu se pa reče ženska z izkušnjami…. 😉 :))))[/quote]
No ja, piva ne pijem… izbiram pa lahko. Dvomiš? ;)))))
Japkica tebi bi prišlo pa vse prav….
Najprej bi mu popila pir potem bi ga pa še piiiiiiiiip……
Temu se pa reče ženska z izkušnjami…. 😉 :))))[/quote]
No ja, piva ne pijem… izbiram pa lahko. Dvomiš? ;)))))[/quote]Sploh ne dvomim, vprašanje je če smeš, če si (lahko) dovoliš izbirat…. aja o pijači je govora…. 😉 :))))))
No ja, piva ne pijem… izbiram pa lahko. Dvomiš? ;)))))[/quote]Sploh ne dvomim, vprašanje je če smeš, če si (lahko) dovoliš izbirat…. aja o pijači je govora…. 😉 :))))))[/quote]
Glede na to, da nekateri ljudje prevzemamo odgovornost, je izbiranje na mestu, pa naj si je bilo v preteklosti, sedanjosti ali v prihodnosti.
ps; Ker se sam tako rad slikovito izražaš, boš razumel tole – če bi bil ženska, bi ti zagotovo kdo rekel namiguša. 😉
Sploh ne dvomim, vprašanje je če smeš, če si (lahko) dovoliš izbirat…. aja o pijači je govora…. 😉 :))))))[/quote]
Glede na to, da nekateri ljudje prevzemamo odgovornost, je izbiranje na mestu, pa naj si je bilo v preteklosti, sedanjosti ali v prihodnosti.
ps; Ker se sam tako rad slikovito izražaš, boš razumel tole – če bi bil ženska, bi ti zagotovo kdo rekel namiguša. ;)[/quote]Razumem že sem pa v dvomih, če “pravilno” razumem 😉
Odgovorno bi bilo, da ko izbereš izbereš z zavedanjem kaj si izbral in da pri izbiri tudi vztrajaš in ne vržeš takoj puške v koruzo, ko malo zagusti.... 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.