Zlato ali srebro
Odvisno od tega kaj imam oblečeno. Če imam bolj sive , črne tone raje dam gor srebro ali belo zlato. Če so topli toni, rjave, peščene barve pa zlato. Imam pa tudi zelo rada bižuterijo kupljeno kar tako ko grem mim kakšne stojnice ali na morju. To kombiniram rada z jeansom. Od vsega nakita imam najraje bisere.
LP Marija
Rumenega zlata ne nosim sploh. Imam sicer nekaj prstanov in verizic, ampak je vse v sefu, ker mi pac ni vsec. Predvsem mi pa ni vsec kaka masovna verizica iz rumenega zlata. Vcasih mi celo deluje malce ceneno ( ne vem zakaj…)…no odvisno od modela…
Za 18. rojstni dan sem si pri zlatarju izbrala eno lepo verizico iz belega zlata. Je precej masovna, ampak meni ful lepa. Cisto drugacen ucinek kot rumeno zlatko. Tudi te ne nosim prav pogosto.
Velik bolj sem naudusena nad nakitom od Swarovskega ( v Trstu je super trgovinca). So mi pa za posebne priloznosti vsec tudi perle.
Pa kic itak..uhancki pa to 🙂
Sam rumenega zlata pa ne…:D
Forum je zaprt za komentiranje.