Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Življenje z dvema ženskama

Življenje z dvema ženskama

To je božja beseda … pardon slovenska beseda, ki odraža vso intelektualno odprtost, tolerantnost in razumevanje, ki jih premore ta naša družba…

Če živiš z dvema ženskama, pač nisi z nobeno v zunajzakonski zvezi, ker dvojna zveza ni možna. Simpl ko pasulj. Ali pa si z eno uradno v zvezi, druga pa ima status priležnice, sostanovalke, karkoli.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Ja, dokler se ne zaplete. Potem pa nobena več ne bo hotela bit priležnica, če bo želela kos pogače. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close