Življenje z dvema ženskama
feminizem 300/uro … šel bo s kolegom … babe naj bodo doma[/quote]
Ena razjarjena baba, ki si jo pustil doma, je … obvladljiva. Ampak dve???? :D[/quote]
saj sta doma .. naj se je*be*ta 🙂
Ena razjarjena baba, ki si jo pustil doma, je … obvladljiva. Ampak dve???? :D[/quote]
saj sta doma .. naj se je*be*ta :)[/quote]
Jah…. kaj ti pomaga. Prej ali slej se je treba tudi vrniti domov … Pa kolikor tu berem, znajo ženske kuhat mulo zelo dolgo… Morda celo tvega, da bo dobil kovčke pred vrati 😀
saj sta doma .. naj se je*be*ta :)[/quote]
Jah…. kaj ti pomaga. Prej ali slej se je treba tudi vrniti domov … Pa kolikor tu berem, znajo ženske kuhat mulo zelo dolgo… Morda celo tvega, da bo dobil kovčke pred vrati :D[/quote]
tipo ima opravka z Ženskami!! … ne babnicami.
Se obe strinjata, da so komuna
Se strinjam. Ne glede na to ali se boš oziral na to kaj bodo rekli sosedi ali ne, mislim, da se ta zgodba ne bo nadaljevala v stilu ‘… in živeli so srečno do konca svojih dni’, ampak bo slej ko prej eden postal odveč.
Pri meni je podobno: imam partnerko, ki jo imam seveda zelo rad….s časom so v najino življenje prišle še štiri dekleta, ki jih tudi imam zelo rad in smo se zmenili o skupnem življenju. Kar se vsi strinjamo :)
Sosedje nas nič čudno ne gledajo, ker imajo tudi sami podobno stanje sami doma. 😉 :))))))
Aja še to. Včasih smo tudi spali vsi v eni postelji, sedaj pa bolj poredko, le te, ki je prišla zadnja še včasih prespi pri nama, je pa to bolj izjema kot pravilo.
Ali smo mi čudni? 😀
What ? Kakšno faušijo ? Zakaj bi kdo komu zavidal dve ženi ali punci ?
“Normalni” tip ima doma ženo ali pa punco postrani pa še eno ali dve ljubici, ne pa da ima doma dve punci. Od dvojnega kosila se zrediš, grupnega z istima se naveličaš in na koncu ti ostaneta samo dva jezika, ki sikata po hiši 🙂
Mislim tu ni kaj za zavidat. Še šejk ima strogo ločen harem od svoje kao žene 🙂
Naj se nekaj od njih nauči.
Strinjate se v teoriji, v praksi pa se ne bi, razen če bi bili obe samo tvoji seksfrendici. Pa še tam je dobro, če ena za drugo ne vesta. Ženske NE DELIMO moškega – razen tistega, do katerega nam je malo mar.[/quote]
Jaz mislim, da bi bile tudi pri kakšnem milijonarju z dvema vilama na dveh različnih koncih sveta (no ali pa vsaj države), seveda vsaka vila s svojim voznim parkom in osebjem, pa po možnosti v bližini zanimivih trgovin, pripravljene na kak tak kompromisek.
Forum je zaprt za komentiranje.