Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Življenje z dvema ženskama

Življenje z dvema ženskama

Pa Krivokljun pravi, da samo ženske zmorejo multitasking. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

izmišljena? a res misliš, da se mi da tukaj ždet za brezveze??? nikakor


Krivokljunka je ženska s kupom lastnih problemov in stereotipov.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


feminizem 300/uro … šel bo s kolegom … babe naj bodo doma[/quote]

Ena razjarjena baba, ki si jo pustil doma, je … obvladljiva. Ampak dve???? :D[/quote]
saj sta doma .. naj se je*be*ta 🙂

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ena razjarjena baba, ki si jo pustil doma, je … obvladljiva. Ampak dve???? :D[/quote]
saj sta doma .. naj se je*be*ta :)[/quote]

Jah…. kaj ti pomaga. Prej ali slej se je treba tudi vrniti domov … Pa kolikor tu berem, znajo ženske kuhat mulo zelo dolgo… Morda celo tvega, da bo dobil kovčke pred vrati 😀


saj sta doma .. naj se je*be*ta :)[/quote]

Jah…. kaj ti pomaga. Prej ali slej se je treba tudi vrniti domov … Pa kolikor tu berem, znajo ženske kuhat mulo zelo dolgo… Morda celo tvega, da bo dobil kovčke pred vrati :D[/quote]
tipo ima opravka z Ženskami!! … ne babnicami.
Se obe strinjata, da so komuna

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

A bi mene zraven priključila ali raje kakšno lepotičko? :)))))

Jah…. kaj ti pomaga. Prej ali slej se je treba tudi vrniti domov … Pa kolikor tu berem, znajo ženske kuhat mulo zelo dolgo… Morda celo tvega, da bo dobil kovčke pred vrati :D[/quote]
tipo ima opravka z Ženskami!! … ne babnicami.
Se obe strinjata, da so komuna[/quote]

Tako je, pravilno razmišljaš.


tipo ima opravka z Ženskami!! … ne babnicami.
Se obe strinjata, da so komuna[/quote]

Tako je, pravilno razmišljaš.[/quote]

Torej je problem samo v sosedih?
Potem se je za vprašat, koliko tipa si v resnici.

Kaj pa, če si še tvoji ženski omislita vsaka po enega tipa ? Nasprotovati jima ne moreš glede na to, da imaš ti dve ženski. Bo to pol komuna petih 🙂

Največji hec bo, ko bosta njegovi ženskici ugotovili, da super funkcionirata brez njega in da brcnili skozi vrata. 🙂

Se strinjam. Ne glede na to ali se boš oziral na to kaj bodo rekli sosedi ali ne, mislim, da se ta zgodba ne bo nadaljevala v stilu ‘… in živeli so srečno do konca svojih dni’, ampak bo slej ko prej eden postal odveč.

------------------------ "And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair." (Khalil Gibran)

Pri meni je podobno. Imam dva moška. Super se izide. En hodi v službo, ima dobro plačo, ampak za seks zanič. Drugi pa nima službe, je pa seks odličen in veliko časa ima.

Mislim, da gre predvsem za to, da se je avtor hotel pohvaliti in zbuditi malo favšije pri moških…
Sicer pa vsak, ki čuti potrebo, da druge ljudi, in to neznance, sprašuje, ali dela prav, ima neizgrajeno osebnost (rabi potrditev)…

J.Jalen je v triologiji Bobri, Sam, Vrh utemeljil mnogoženstvo kot normalno na področju SVN.
Le kje se je izgubila ta praksa?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Pri meni je podobno: imam partnerko, ki jo imam seveda zelo rad….s časom so v najino življenje prišle še štiri dekleta, ki jih tudi imam zelo rad in smo se zmenili o skupnem življenju. Kar se vsi strinjamo :)
Sosedje nas nič čudno ne gledajo, ker imajo tudi sami podobno stanje sami doma. 😉 :))))))

Aja še to. Včasih smo tudi spali vsi v eni postelji, sedaj pa bolj poredko, le te, ki je prišla zadnja še včasih prespi pri nama, je pa to bolj izjema kot pravilo.

Ali smo mi čudni? 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ne, super ste. 🙂 Čeprav postanejo ta mlajše sčasoma vedno manj zainteresirane za skupno posteljo – a očitno je to (tudi po predvidevanjih iz zgornjih replik) čisto normalno.

Ajga bidona, jst s’m ti clo n’mal fovš.;))

Je pa tako, dve ženski, dvojni stroški, uffff, pobrskaj mal po kohezijskih skladih…:)
Če pa ne boš mogel sfolgat,…..kondicijsko in finančno….mat’r, bi tud jst bil rad malo čuden.;))

Strinjate se v teoriji, v praksi pa se ne bi, razen če bi bili obe samo tvoji seksfrendici. Pa še tam je dobro, če ena za drugo ne vesta. Ženske NE DELIMO moškega – razen tistega, do katerega nam je malo mar.

What ? Kakšno faušijo ? Zakaj bi kdo komu zavidal dve ženi ali punci ?

“Normalni” tip ima doma ženo ali pa punco postrani pa še eno ali dve ljubici, ne pa da ima doma dve punci. Od dvojnega kosila se zrediš, grupnega z istima se naveličaš in na koncu ti ostaneta samo dva jezika, ki sikata po hiši 🙂

Mislim tu ni kaj za zavidat. Še šejk ima strogo ločen harem od svoje kao žene 🙂
Naj se nekaj od njih nauči.

No evo, tip je mislil, da je zadel terno z dvema, potem pa izve tole. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, double trouble 😀

Samo norec si kaj takšnega na vrat nakoplje 🙂

Strinjate se v teoriji, v praksi pa se ne bi, razen če bi bili obe samo tvoji seksfrendici. Pa še tam je dobro, če ena za drugo ne vesta. Ženske NE DELIMO moškega – razen tistega, do katerega nam je malo mar.[/quote]

Jaz mislim, da bi bile tudi pri kakšnem milijonarju z dvema vilama na dveh različnih koncih sveta (no ali pa vsaj države), seveda vsaka vila s svojim voznim parkom in osebjem, pa po možnosti v bližini zanimivih trgovin, pripravljene na kak tak kompromisek.

Kaznivo dejanje je imeti dve zakonski zvezi

in še nekaj; bedno in nenormalno je imeti dva spolna partnerja naenkrat

pa lep pozdrav

sine — odpuščam mu/ji .. ne ve kaj klofa po tipkah ☻

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close