živela BI
Pri nas je polno samskih kmetov nad 40. Tako, da mislim, da sploh ne bo težav najti takega samskega moškega.
Je pa nekaj. Ponavadi niso preveč zagreti za mestne frajle, ker ne znajo nič delat. Tako, da če ti ni problem kidat gnoja, pleti, okopavati… potem ne boš imela težav. Če ti je pa delo tuje potem te pa ne bodo gledali na kmetiji.
Sploh LJ frajle niso ravno iskane :). Se boš morala kar fejst dokazovat, da ne drži, da LJ frajle ne znate nič delat.
Forum je zaprt za komentiranje.