Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Živčnost

Živčnost

Kaj je v zraku,nekaj je,sem brez razloga nervozna.Še kdo to občuti?

mene zebe.. ne vem kaj je v zraku.. še.. ?

Odgovor na objavo uporabnika
Nervoza, 30.01.2025 ob 10:50

Kaj je v zraku,nekaj je,sem brez razloga nervozna.Še kdo to občuti?

že 2 dni ropota sred noči. Očitno nekaj je kar vpliva na duševne težave? Mogoče ščip, mlaj ali kakšno špricanje-zivčni plin? Včeraj odprem okno in 10x kihnem. Zelo redko sploh kihnem tokrat se pa ni dalo ustaviti. Čudno tudi meni.

 

Sindrom suhih vej vas matra.

Večno samska srečnica je žifčana. Druga je pa zaledenela.?

Tudi jaz čutim nelagodje.

Še ena taka… Že par dni.

Tudi jaz nervozna brez razloga, mislim da že četrti dan.

Nervoza me daje že od novembra ko so nehali jurčki rasti, komaj maja bo boljše. Moramo potrpeti ?

Mah…saj vidite…danes požar, letalska nesreča v Ameriki, potres na Tajvanu, vojna v Kongu…se dogaja na bazi energij ,vibracij, frekvenc…občutimo občutljivi, kot nam rečejo…težko je to…In letos bo sukalo, ne bo miru…baje celo nekaj ala vulkan in še marsikaj …nekaj večjega vsekakor.

Ja. 2 dni nazaj se je začelo. Danes pa letalska nesreča, pa že ena včeraj, požar v našem dijaškem domu…. za ostalo niti ne vem.

Pon. in  tor. sta se mi zdela res obupna dneva – brezvoljnost, nervoza… Se mi zdi danes že kanček bolje.

Včeraj je bil mlaj.

Isto.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close