Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Živa hrana?

Živa hrana?

[youtube]wVXSJZr5L8Q[/youtube]

[youtube]NMIK6ZgMXwk[/youtube]

[youtube]iqphVlp2VJI[/youtube]

Dober tek! 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ti si bolan da lepiš take slike. To je mučenje živali!

Da, vse drugo je crkotina in mrhovina in če bi jedli živo hrano bi ostalo več žit.

Kakšni občutki te navdajajo, da širiš take fotografije?

Ti misliš, da se bo kaj spremenilo s takim načinom ”ozaveščanja” ljudi?

Brezsrčen, kruti ateist.

Vidim, da tudi ti nisi eden od tistih, ki je pogrešal Matjažka na forumu…:)))

Bi tiste, ki so se tako navduševali ob tem, ko je riba, na pol pečena, zadihala, postavil do pasu v cvrto olje in jih vprašal, če se jim zdi še zabavno ali jih raje cele popečem.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Enkrat boš dobil vse povrnjeno. Mogoče te celo kakšna iz krožnika ugrizne :))

Se samo meni zdi, da je zadnje čase poplava čudnih tem na tem forumu?

Je kdo pomislil, da te ribe ne morejo biti žive, če ne bije srce, a ne?
Tudi ona hobotnica zgleda, da se začnejo kričiti mišice zaradi reakcije soli v polivki. Refleksi.

Frog Legs Dancing With A Little Salt
http://www.youtube.com/watch?v=2YZJt_Bw3eo

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Je kdo pomislil, da te ribe ne morejo biti žive, če ne bije srce, a ne?
Tudi ona hobotnica zgleda, da se začnejo kričiti mišice zaradi reakcije soli v polivki. Refleksi.

Frog Legs Dancing With A Little Salt
http://www.youtube.com/watch?v=2YZJt_Bw3eo%5B/quote%5D
Matjažko…Se nagibaš k temu, da bi postal vegetarijanec ? 🙂

Ogabno. Nisem si zavrtela filmov, ampak saj že slika in naslov povesta dovolj.

matjazkota zgleda njegova namisljena punca ni potesila, zato si spet isce pozornost na forumu. Si res tako aslocialen in beden v reali, da isces navdusenje in zgrazanje na forumu?

Se tisto malo, kar hodim gor, me vse mine ob takih temah. Se pa razveselim postov od Pandore1, se mi zdi taka starejsa gospa z velikim srcem in trezno glavo. pa tudi od koga drugega rada preberem razmisljanje (celo kak tip se najde vmes;)

Naj vas dezevna nedelja ne zmoci prevec.

Je kdo pomislil, da te ribe ne morejo biti žive, če ne bije srce, a ne?
Tudi ona hobotnica zgleda, da se začnejo kričiti mišice zaradi reakcije soli v polivki. Refleksi.

Frog Legs Dancing With A Little Salt
http://www.youtube.com/watch?v=2YZJt_Bw3eo%5B/quote%5D
Tud, če so samo refleksi, tu gre za “boln” človeški um, pretirano in nedopustno izživljanje nad živaljo, saj tudi če je samo živčevje, se človek nad tem naslaja, ker riba deluje kot pol mrtva, pol živa. Gre za predstavo o tem, da jemo na pol živo žival, fantazijo in to je zame pretirano egoistično dejanje s katerim itak “gazimo” vse pred sabo, zaradi vedno več takšnih izjem, ki jim ostali sledijo, ker je to kao v “modi”.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Se strinjam. V modi pa je zato, ker je vedno več bolnih umov, ki se na tak način izživljajo. Moda je le odsev našega razmišljanja.
Če bi se ljudem to gabilo, ne bi to mogla biti moda.


Se strinjam. V modi pa je zato, ker je vedno več bolnih umov, ki se na tak način izživljajo. Moda je le odsev našega razmišljanja.
Če bi se ljudem to gabilo, ne bi to mogla biti moda.[/quote]

Mislim, da gre to za tradicionalno azijsko kuhinjo, ki obstaja že stoletja. Torej to ne gre za novodobni pojav. Potem imaš recimo razne (religiozne) ritualne zakolne obrede, tudi prakticirani že stoletja ali celo tisočletja, ko živali brez potrebe trpinčijo, da skrvavi in podobno.

Se pa strinjam, da gre zgoraj za nekakšno izživljanje, kjer jim nek poseben draž razburjenja pomeni, da jed oto “posebno hrano”. Dvomim, da je za navadne žepe takšna hrana dosegljive in tudi zanimiva, ampak gre bolj za nekakšno “preseravanje” bogatejših, ki si izmišljujejo vedno nekaj novega, da bi imel ibolj “razburljivo življenje”. Podobno kot recimo suši iz ribe napihovalke, ko so za to redki posebej izurjeni kuharji, ki pripravijo to ribo, ker so užitni le določeni deli in je izjemno strupena – takšni bogati “gurmani” iščejo adrenalin.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne, nedvomno nas je več takšnih, ki smo podobnega mnenja oz meni “zadnje” teme niso le čudne, do neke mere so tudi bizarne in groteskne.

Ja, tema je bizarna, ampak lahko jo vzameš kot ozaveščanje, kakšne zverine so ljudje. S tega vidika je pa poučna.

Moj komentar ni letel na temo, v kateri sem se oglasila, pač pa tudi na nekaj ostalih (“Grde ženske”, “ličenje žensk iz nižjih razredov”, “slovenke in “masaža vagine””, “mojster za ženske potrebe :-)”, “Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?”…) pa niso le teme take, marsikateri post je bizaren in ko na širše pogledaš po vsebini se hote ali tudi nehote sprašujem, zakaj neki so ljudje tako nezadovljni – z vsem.
Nimam pa nič proti ozaveščanju, čeprav nam je vsem bolj kot ne znano, da je človek najbolj kruta “žival” .

Zakaj neki? Stanje duha v naši družbi je slabo. Kriza je vedno hujša, denarja ni… Ljudje so obremenjeni, zafrustrirani, v vedno večji stiski, ne morejo živeti spodobnega življenja… Nekje morajo sproščati svojo napetost. Nekateri so svoj način izražanja nezadovoljstva pač našli v anonimnosti internetnih forumov…

In ker nekega hitrega izhoda ni na vidiku, se bojim da bo stanje šlo samo še navzdol…

vse za pozornost! Bravo Matjažko, kot v filmu

Meni se je videno tudi zdela grozljivka, ampak očitno se to dogaja. Ampak živali ne morejo po neki kmečki logiki biti žive, a ne, ker tudi tega vidika se ni nihče dotaknil, ampak kljub temu šokantno, kako sadističen je lahko človek, da ga to celo zabava – in to v današnji “razsvetljenski” dobi.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kot pravi brezsrčni in brezčutni ateist, Matjažko to zagovarja. Naslednja stvar, za katero se bo zanimal, je verjetno kuhanje ljudi v loncih.

Zakaj neki? Stanje duha v naši družbi je slabo. Kriza je vedno hujša, denarja ni… Ljudje so obremenjeni, zafrustrirani, v vedno večji stiski, ne morejo živeti spodobnega življenja… Nekje morajo sproščati svojo napetost. Nekateri so svoj način izražanja nezadovoljstva pač našli v anonimnosti internetnih forumov…

In ker nekega hitrega izhoda ni na vidiku, se bojim da bo stanje šlo samo še navzdol…[/quote]

Večini napisanega si skoraj ne upam ugovarjati, res je da je stanje duha v družbi porazno, toda z zlivanjem “nezadovoljstva” po forumih na dolgi rok nič ne bomo rešili oz pozdravili našo “bolno” družbo; vsak lahko prispeva nekaj k tej ozdravitvi; konstantno govoriti tu pa o tem, kaj je lepa in grda ženska pa kako smo zaplankane, predebele, da se ne znamo pogovarjati, ne ličiti, niti urediti, da nam manjka razgledanosti in,… še podobnih plebejskih tem je tu malo morje, ki seveda mene ne asociirajo na to, da je vse to izključno posledica tega, ker nekateri več ne morejo/znajo živeti spodobno in si v uteho tu privoščijo pljuvanje po čemerkoli kar jim pade na misel…ja, bolna družba, zaradi sebe.

Ženske imate mehkejše meso. Kake mlade bi kuhal v bani doma, ker niste žilave. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close