Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ŽENSKI IDEAL

ŽENSKI IDEAL

men je lepa Osenarca, sam ust ne sme odpret 😉

Ideal – to samo notri v določen lik projeciraš svoje neizpolnjene želje, hrepenenja, pričakovanja, sanjarjenja, romantične predstave, pozitivne čustvene vsebine, ko mu pripišeš določene lastnosti, ki včasih mejijo na božanske kvalitete. In kot tak je ideal nedosegljiv, ker ni realen.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Lažje pa ta ideal najdeš, če si v prvi vrsti zadovoljen s samim sabo. Navadno takrat ne iščeš napak in slabosti, ampak opažaš predvsem pozitivne lastnosti, vse ostalo pa skušaš razumet.
Ideal je samo neka predstava, ki si jo naša podzavest namisli. V podzavesti pa se skrivajo tudi vse naše “napake” oziroma lastnosti, ki jih pri sebi nismo sprejeli oziroma z njimi nismo zadovoljni. In iz tega potem sledi, da te napake opažamo pri drugih v različnih oblikah. Kažemo jih pa s kritiziranjem, obsojanjem, zavistjo in tako naprej. Tudi, če tega ne počnemo na glas in si te stvari samo mislimo, nismo veliko na boljšem. Morda smo le malo bližje kakšnemu spoznanju, ker se očitno zavedamo, da to početje ni “lepo”.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, a se res da nezadovoljstvo s seboj kompenzirati z materialnimi dobrinami in kako dolgo to “razmerje” sploh traja? Ali je prav, da sploh tako razmišljamo? Npr nekdo, ki je zelo uspešen, si posledično lahko privošči številne dobrine (piči luksuz), ali ni sporno, da na tem forumu potem temu pravimo, da je to le “zdravljenje” nezadovoljstev s seboj (nakupovanje dobrin).
Dokaj ozek in krivičen pogled.[/quote]
Malo bom kritičen. Ozko je tvoje razumevanje, ne toliko moje razmišljanje. Nisem napisal, da tisti, ki kopičijo material, da so nujno nezadovoljni s sabo. To sploh ne. Saj, če dobro prebereš še enkrat, boš morda razumela. Če pa želim zajet vso širino svojega pogleda, pa bi vsak odgovor moral napisat na dolgo in široko. Nekaj svobode pri razmišljanju pa vam le želim pustit. :)[/quote]

Z razumevanjem res skoparim, sem še prebrala vsaj 2x, da sem si malo popravila prvotni vtis 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Boom je na simple dveh primerih prikazal, kakšen je ideal ženske za povprečnega moškega :)))
Dodatna filozofiranja so odveč.

Lahko bi še dodali, da je po slikah sodeč razmišljanje (vseh?) moških o ženskah le o “embalaži”, le ta predstavlja užitek.
“Glava” je moteč dejavnik na objektu poželenja, potešitve [sup]MOJIH[/sup] potreb…..

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ja moske ne kompliciramo in smo zelo preprosta bitja

Saj ženske tudi ne, no vsaj večinoma s(m)o si všečne in zadovoljne same s seboj. 🙂

Bibita oprosti, no tole definitvno ne drzi.

Ni treba se opravičevat. Imaš pač drugačne izkušnje.:)

Saj jaz bi tudi lahko napisala, da to kar si napisal ne drži. Ampak ne bom, ker so tudi svetle izjeme.:) In zato nočem posploševat.:)

Kompromis? Globalno gledano. OK 🙂

Sam da se razumeva, če tudi se v celoti ne strinjava. :))))) se strinjaš?

Bibita pa zna zaciniti zivljenje 🙂 Tvoj aktualni ali prihodni partner pa bo res imel zanimivo in pestro zivljenje 🙂

Hm po temeljitem premisleku bi se kar za Spelco odlocu. Govorim cisto vizualno, kaksna oseba je se mi ne ne sanja.

Hm po temeljitem premisleku bi se kar za Spelco odlocu. Govorim cisto vizualno, kaksna oseba je se mi ne ne sanja.[/quote]

Sem predvidevala, da imaš “boljši” okus.:) …. no, al pa vsaj drugačen.

p.s.
Mislim pa, da nisem narobe predvidevala…. ali pač? :)))

Hm po temeljitem premisleku bi se kar za Spelco odlocu. Govorim cisto vizualno, kaksna oseba je se mi ne ne sanja.[/quote]

Moški 111, mene pa zanima zakaj bi se odločil ravno za Špelo?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Hm po temeljitem premisleku bi se kar za Spelco odlocu. Govorim cisto vizualno, kaksna oseba je se mi ne ne sanja.[/quote]

Sem predvidevala, da imaš “boljši” okus.:) …. no, al pa vsaj drugačen.

p.s.
Mislim pa, da nisem narobe predvidevala…. ali pač? :)))[/quote]

Tudi jaz nisem narobe predvidevala. 🙂 Moj okus pa je še vedno takšen, kakršen je. In Špela mi ni nič posebnega: širok pas, umetni joški, debele noge, običajen obraz … Vem pa, da je najbež všeč večini moškim, ampak to še vedno ne spremeni mojega okusa. 🙂

To tudi mene zanima.:)

Hm po temeljitem premisleku bi se kar za Spelco odlocu. Govorim cisto vizualno, kaksna oseba je se mi ne ne sanja.[/quote]

Moški 111, mene pa zanima zakaj bi se odločil ravno za Špelo?[/quote]

Ker ga že nekaj let berem, naj ti odgovorim namesto njega: on je tako vzviešn, da ne opazi tistih pod D (na srečo, ne bi si želela da me taki šovinisti opazijo), se pravi, to je glavni kriterij. Ni pene, če ima gnile zobe, glavno, da so joški.

Kaj pa je narobe s Špelo, da nobenemu ne bi “smela” bit všeč, kot oseba na primer oziroma tud če samo vizualno? Itak se vedno zagledamo najprej z očmi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne vem. Malce sem premislil in nobena estradnica ni vauuu razen Spele. O D pa Alexis motis se. Ce bi bil to fetis bi pac investiral v kako pa bi bil problem resen 🙂

Mene zanima, zakaj bi se moški111 odločil zanjo. V živo sem jo srečala pred kakšnim letom v City parku v eni od trgovin in lahko rečem, da je punca precej lušna, kaj drugega pa niti nisem zaznala. Ne, jaz nimam nič proti njej 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Saj pravim to je cisto vizualna ocena.

Oh saj vem da vam je večini oh in sploh in ne pravim, da komu ne sme biti všeč. Mene pa pač po postavi spominja na nilskega konja s tem širokim pasom in debelimi rokami. Niti trohice feminilnosti mi nima, pa naj jo mediji še tako favorizirajo v višave. Kakšni Tini Vrhovnik ne seže niti do gležnjev. Razumljivo?

Ampak dobro, jaz sem ženska in moje mnenje tako ne šteje.

Pa tu se vidijo dvojna merila glede lepotnih operacij: večinoma ste proti njim, pa so vam take najbolj všeč.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close