Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ŽENSKI IDEAL

ŽENSKI IDEAL

Same take vloge ima 🙂 SIcer pa sem ze od dosti zensk slisal da jim je vsec. No ravno pri njej bi pa lahko govorili o boji opremi ki je potrebna za lepoto 🙂

Ok, po svoje zanimivo, čeprav jaz sem zanjo slišala tule prvič ali pa sem do tukaj preslišala, ne vem no, se ne ukvarjam s tem, kakšne so druge, raje s seboj, če se mi da 😉
Sodeč po komentarjih s foruma za zaključujem, da Monica konkretno razbija stereotip, da so blondinke bolj iskana/idealizirana “trofeja”

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Mislim da je na moskih spiskih veliko zensk pred Moniko ki razbije sterotipl dominance blondink. Bom pa se enkra ponovil: je pa vzor stevilnim zenskam.

Ne vem, kaj imajo moški na spiskih, si bom morala kdaj od katerega spisek sposoditi ali ukrasti 😉 Monica je vzor, kot zgleda se moram res pozanimat, kdo je ta dečva, da mnogim daje vzor…. ja, nič novega, spet sem hodila po svetu z zaprtimi očmi 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Moski spiski so v moskih revijah 🙂 Kaj vidijo zenske na Moniki, pa ne bi vedel. Mislim pa da je poanta v tem da ona zeli biti urejena in speglana 🙂

A mamo mal sreče, da nimajo vsi moški istega okusa, kot ti al kaj?! :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Upam, da ni prepozno 😉
http://www.youtube.com/watch?v=AmQEZ3t2Vjs

Zanimivo, problem je samo da prevode izvajajata deca 🙂 Bolj verodostojena bi definitvno bila kaksna zenska.
Se strinjam Japkica. Kako pa bi bilo ce bi se vsi drenjali samo okoli Monike ali podobnih. Ceprav … :)?

Meni je bila druga točka najboljša Joj, a ni lepa majčka?!? (kje imaš denarnico) lolz. Samo pomojem mora biti tip res že malo čuden, da ne dojame tega stavka. V tem primeru mora biti gentelman, ok razen če je broke:)

Čeprav? :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zakaj je angleščina bolj “cool” v primerjavi s slovenščino? Ker je “in”, manjvrednostni kompleksi??

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Čeprav? :)))[/quote]

Dosti moskih rine za eno “vrsto” zensk. In kot bi napisala kaksna kriticna predstavnica drugih ne opazimo. No tudi obratno je res.

Zakaj je angleščina bolj “cool” v primerjavi s slovenščino? Ker je “in”, manjvrednostni kompleksi??[/quote]
Angleščina je zakon, najboljši jezik na svetu.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Matjazko-Meni je angleščina poleg nemščine najlepši jezik na svetu. In sama razmišljam po angleško konstantno in tudi delam veliko z angleškim jezikom. Lažje se izražam v angleščini.

Zakaj je angleščina bolj “cool” v primerjavi s slovenščino? Ker je “in”, manjvrednostni kompleksi??[/quote]
Angleščina je zakon, najboljši jezik na svetu.[/quote]

Da nekdo bolje obvlada angleščino kot slovenščino, ki je materinski jezik, je na nek način žalostno, ker gre za plitki konformizem. Namreč tujci, narodi, ki so nam poskušali zagospodovati, so vedno preganjali naš jezik in literaturo, ker je jezik je glavni temelj naše kulture, na podlagi katerege se identificira nek narod. Če ni jezika, je asimilacija in stapljanje z velikimi narodi neizbežna….

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Če se lažje izražaš v tujem jeziku kot lastnem, to ni hvale vredno. Če bi vsi tako razmišljali v Avstrijski Koroški, ne bi imeli niti teh par odstotkov slovenskega življa, ki je še ob koncu 19. stoletja predstavljalo večino. Meni se zdi naravnost bedasto, ko v narodnostno mešanih družinah otroci ne znajo našega jezika, kot da bi se sramovali svoje majhnosti, ker so očitno neuku, da ja slovenščina pravzaprav posebnost, nikjer na svetu nimaš na tako majhnem prostoru, da bi se govorilo preko 50 narečij, prekmurščina naj bi ohranjale menda še nekatere besedne dragulje iz protoslovanskega besedišča. Enako “dojemljivost” Slovencev za tuje jezike so izkoriščali tudi v prejšnji Jugoslaviji, ko je bila srbohrvaščina “boljši jezik” od slovenskega.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjazko-Take it easy, listen to this track and relax:)

The sun in my eyes and the world at my feet
My love’s in the music, the music’s in me…res hud refren.

http://www.youtube.com/watch?v=OpV5dJUCXM8&feature=related


Angleščina je zakon, najboljši jezik na svetu.[/quote]

Da nekdo bolje obvlada angleščino kot slovenščino, ki je materinski jezik, je na nek način žalostno, ker gre za plitki konformizem. Namreč tujci, narodi, ki so nam poskušali zagospodovati, so vedno preganjali naš jezik in literaturo, ker je jezik je glavni temelj naše kulture, na podlagi katerege se identificira nek narod. Če ni jezika, je asimilacija in stapljanje z velikimi narodi neizbežna….[/quote]
Dvomim, da se najde kje kdo. Za zgodovino mi pa dol visi, angleščina je še vedno numero 1. Besede dvakrat lepše zvenijo, kot v slovenščini in to je zame čisto dovolj.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Podobno na primer v narodostno mešanih zvezah, ko en ali noben od partnerjev ne govori materinega jezika drugega, meni je to tudi bedasto, na primer, saj ne da bi špekulirala, kako je (bo) to pri tebi, to je seveda stvar tvojega zasebnega življenja, samo meni se to zdi pusto, saj ji ne moreš niti reči, da jo imaš rad, ko te ne bo razumela, in potem si v eni temi celo pisal, da če to prevečkrat govoriš, da je izraz neke notranje negotovosti, ali kako že…
Seveda, po drugi strani je pa tudi patetično, da se ne moreš nekako normalno pogovarjati v tujem jeziku brez uporabe google translatorja… ccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Sam res Sadni, sem že kot 9, 10 letni otrok znala angleško recimo tam okoli 50% sedaj jo pa znam vsaj tako moji angleško govoreči frendi pravijo da okoli 85-90%. Ampak sem bila vedno v temu, torej vedno sem kaj prevajala, gledala cnn, bbc, mtv..ogromno sem brala v angleščini in nemščini, drugače se jezik pozabi. Vedno me je ta jezik bolj privlačil kot slovenščina, zato sem napisala da se lažje izrazim v angleščini.

Meni je dosti hudo ko vidim da določeni v sloveniji tako slabo govorijo angleško in recimo veliko stvari ne morejo početi. Že če samo pogledamo internet, so omejeni samo na slovenske ali še mogoče kake hrvaške spletne strani. Sedaj svojo mami učim angleško, pa je res naporno, ker ta generacija ni odraščala z angleškim jezikom in nimajo nobenih osnov.

Matjazko-Moja slovenščina je zelo dobra, če hočem in se potrudim lahko perfektno slovnično pišem. Samo kot sem rekla ne čutim slovenščine kot svojega jezika, zato je pa tukaj angleščina, ki jo hvala bogu razume večina svetovnega prebivalstva.

Da nekdo bolje obvlada angleščino kot slovenščino, ki je materinski jezik, je na nek način žalostno, ker gre za plitki konformizem. Namreč tujci, narodi, ki so nam poskušali zagospodovati, so vedno preganjali naš jezik in literaturo, ker je jezik je glavni temelj naše kulture, na podlagi katerege se identificira nek narod. Če ni jezika, je asimilacija in stapljanje z velikimi narodi neizbežna….[/quote]
Dvomim, da se najde kje kdo. Za zgodovino mi pa dol visi, angleščina je še vedno numero 1. Besede dvakrat lepše zvenijo, kot v slovenščini in to je zame čisto dovolj.[/quote]No to ej tudi bedasto, ne morem drugače, nekaj posebnega so zraven slovenščine, (tu ni razprave) na primer lužiška srbščina in kavkaški jeziki, če prav vem, vsaj čečeščina, ki ohranjajo dvojino…
sicer pa so bolj spevni od angleščine romanski jeziki, zlasti portugalščina, romunščina, (filmčki posvečeni izključno tebi, Sadni prijatelj :)))) )

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Mene so prav tako že kot otroka, privlačili tuji jeziki. In ravno preko TV-ja, pa preko knjig sem se naučil največ angleščine pa nemščine.
Jih pa premalo uporabljam in na tak način marsikaj pozabim.

Da nekdo bolje obvlada angleščino kot slovenščino, ki je materinski jezik, je na nek način žalostno, ker gre za plitki konformizem. Namreč tujci, narodi, ki so nam poskušali zagospodovati, so vedno preganjali naš jezik in literaturo, ker je jezik je glavni temelj naše kulture, na podlagi katerege se identificira nek narod. Če ni jezika, je asimilacija in stapljanje z velikimi narodi neizbežna….[/quote]
Dvomim, da se najde kje kdo. Za zgodovino mi pa dol visi, angleščina je še vedno numero 1. Besede dvakrat lepše zvenijo, kot v slovenščini in to je zame čisto dovolj.[/quote]

Angleščina je “simple jezik”, ni dvoumen, zato je recimo mednarodni jezik, zato se tudi uporablja v programiranju. Takim, ki jim za zgodovino “dol visi”, se jim ponavlja ravno zaradi ignorantsva, ker se ničesar ne naučijo iz nje.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


To pa zato, ker visiš samo na slo forumih.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Ja no, so mi pa pač všeč bolj simple stvari. Še enkrat, dol mi visi za zgodovino.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close