ŽENSKI IDEAL
Seveda, ko pa so lovci že v akciji :))
Seveda, ko pa so lovci že v akciji :))
http://www.youtube-nocookie.com/embed/ItXKGyO6cRA?rel=0%5B/quote%5D
Zdej tvegam, da bom izpadla biči, ampak tista 2. punca, siva miška, kak je neprivlačna. Mogoče bo res nekaj na tem, da se je treba barvat, hmm
Drugač pa lušten video.
Kako ste žleht! Vse so OK…me res zanima, kakšen bi bil video, če bi vidve v njemu nastopale (Princess28 in Krivokljun). Video ni nič posebnega, velik + ima, da je v ozadju Elvisov komad, se povsem ujema z vsebino prikazanega 😉
Krivokljunčica, bo kar držalo – običajno se iz drugih ne delam norda glede videza, ne zdi se mi primerno oz nekako se zavedam, da tudi manj privlačni ljudje imajo enako pravico do srečnega življenja kakor mi vsi ostali, niti ne zaznam v tem smisla, da bi se spotikala zaradi tega ob druge….si raje privoščim folk intelektualno, tu vedno najdem zadoščenje. Ti ne?
Seveda, ko pa so lovci že v akciji :))
http://www.youtube-nocookie.com/embed/ItXKGyO6cRA?rel=0%5B/quote%5D
Bibita ne sodim v “zeleno bratovscino”. Sem se ze zdavnaj sprijaznil da lahko zivim sam.
Saj niti nisem mislila, da sodiš …. daleč od tega. Škoda se je s tem “sprijaznit”…. leta tečejo, nič ne rečejo…. nenadoma pa ugotoviš, da si star in sam in da si toliko lepega v življenju spustil mimo sebe, kar bi lahko preživel v dvoje. Življenje pa je eno samo… žal.:)
Drugače pa moski111, ti mi vedno (ne vem zakaj) spraviš nasmeh na obraz:)
moski111 v tej pesmici je po mojem mnenju veliko tebe 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.