Ženske višje/nižje lige
He, he, he, takšana višja liga da za škampe, tista nižja pa za vampe![/quote]
huh … si lahko zamišljaš, da bi jih v sebi grela in bi jih pri rodilnici ven vlekel že brez oklepa … njami
Za vse forumske ribiče, ki se širokoustijo kako bi se škampov najedli. Medtem pa doma…
ja sej … v sili hudič muhe žre, babe pa s sluzavci fu.ka.jo — ribiči na večdnevnih pohodih se grejo pa “Micko” v sodu ☺ … kot fuzbalerji pod tušem ☺
Jah itak, je revež v garaži začel. Samo pozabil je povedati, da je bila mamika v nadzornem svetu IBMa. :)[/quote]
emmm … še bolj bizarno je bilo: pred njegovo firmo sta bila dva fraj parking placa tako velika, da so lahko parkirali IBM limozino (začuda ravno takrat)
sej potem (1/2 ure po sestanku z IBM_ovci) je šel okoli vogla kupiti QDOS za 50.000$ — ob podpisani pogodbi za 1M$ od IBM ☺ (QDOS – qick & dirty ☺ — cinični humor do konca)
ampak zgodovina se piše po zmagovalcih ☺
Forum je zaprt za komentiranje.