Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ženske višje/nižje lige

Ženske višje/nižje lige

Izobraženke, vsaj mlade, večinoma spadajo v nižjo ligo, ker mlade diplomantke težko pridejo do 1000€ na mesec.
Kaka tajkunka ali pa direktorjeva hčerkica pa lahko že v mladih letih pride na 2000€ plače – višja liga. Bravo.

Zgleda, da sem tako neumna, da ne razumem kaj si hotel povedat z zgoraj citiranim. Jaz to razumem kot, da deliš ženske na nižjo ligo, če imajo pod 1000€ in če imajo v višjo, če imajo nad 2000€.
Lahko razložiš kaj si torej mislil s svojim citiranim postom, ker očitno ne razumem prav?[/quote]
nope … ne reskiram še ene falange obdolževanja kam je tebe kdo opredelil.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Vidva z Novim mestom sta pa zahtevna.
Tudi jaz imam magisterij in 915€ plače pa tudi padem v nižjo ligo. Smola no.

Ti si občinska liga primestnih občin. Pri takšni samosposobnosti, pa 900 €. Pozabi na prvo ligo.

medo, še vedno ne dojameš, da Hilda ni javni sektor. Razumeš?
No v glavnem sem dojela: biti mora bogata, naličena, ni pa važno, da je izobražena, IQ ni važen. važno je, da ima keš in da ni javna uslužbenka. V glavnem Hilda je ravno po tvojih merilih :).
Vse znanstvenice in zdravnice, če niso ravno v privat sektorju, odpadejo. Sploh zato, ker se ponavadi ne ličijo, večinoma pa so v javnem sektorju.

Ti si občinska liga primestnih občin. Pri takšni samosposobnosti, pa 900 €. Pozabi na prvo ligo.[/quote]

Saj vem, da težko razumeš, amapk mene prav malo briga tvoja liga. Ne bi želela biti zraven žensk, ki jim ti praviš prva liga. Ni šans. Sploh pa še enkrat: to, da me monovci uvrščate v nižjo ligo, je vaš problem, ne moj.

Ja, huda, Hildika je pa res prava. Krepko čez 2200 pa še ni javna uprava, ampak gospodarstvo, privat sektor. Odlična prva liga ženske po kriterijh monovcev.

Kdo pa je bil največji lastnik Vegrada in kdo je plasiral Hildo na ta položaj?

Če bi ženske napisale, da so višja liga recimo Bavčar, Šrot, Zidar pa tudi MUrko, bi ti moški ravno ustrezali kriterijem monovcev za ženske višje lige.
Samo ženske takhi moških nočemo. To je poden, ne pa višja liga.

medo, medved, mendo – še kaj? Glej, Hilda je predstavnica gospodarstva, tako kot ostali tajkuni, je tudi ona v gospodarstvu.
Ti iščeš bogate ženske, ki so v javnem sektorju tako zelo redke, v gospodarsttvu je pa ogromno takih Hild. Ne le ena, veliko jih je.

Medek in NMeščanček iščeta bogato bejbo, da ju bo preživljala. Samo take bejbe ne marajo tipov kot sta vidva. Odpadeta.

Aja, motim se, stare bogate bejbike iščejo mlado meso. Mogoče sta pa to vidva medek in NM?
Idealna bi bila za kako staro gospo z odlično plačo, ki bi vaju finacirala.


ko že ravno tipkaš iz “mama hotela”: pejt pripravit dve sabi za naju ☺ — tisti z zakonskimi posteljami, da bo imela mamica kam priti na toplo.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

No zdaj smo ugotovili, da ni važno kako ženska zasluži denar (edino javna uprava je prepovedana), važno je, da ima bajno plačo pa da se liči pa kaj še? Nič, je že super liga.

Štajerc ima pa edini bolj realna merila.

Jaz nič ne iščem, ker jo že imam:))

Gospodarstvo loči:
-privat
-državna lastnina

Sam pravim, da so v gospodarstvu, ki je v privatni lastnini, topogledne asice

Srat, s tujim imetjem je lahko, kaj pa so naredile takšne asice in asi, pa je vidno.
Hillda in co. so ti tipični jebivetri, ki so uničili našo lastnino, znanje in izkušnje.

Sedaj pa je konec zajebancije in za konec veselja:))

Po obnašanju posamezne ženske, lahko žensko takoj postaviš v ligo, tudi prvo ligo in plača ni kriterij.
Ja ?
Po 10 minutah pogovora, si takoj postavljena v mojo ligo, o kateri, torej o ligi nisem nikoli razmišljal.
Lige poznam samo pri športih.

mendo, daj se beri kaj pišeš.

Citiram.

Ženska višje lige: 90-60-90, dolgi, gosti lasje, lepo naličena, elegantno oblečena, petke pa to so nuja, zapeljiv pogled.
To je to.

Ti si pa zahteven. Po tvojem nas velika večina mladih žensk v Sloveniji spada v nižjo ligo. Končaš faks, najdeš službo, srečen, ker dobiš plačo, potem pa ti monovski veleum reče, da si nižja liga?
Pa se vi bučkoti zavedate, da nas ima večina pod 1000€ plače pa imamo diplome?
Govorim za mlade.

Ti si pa zahteven. Po tvojem nas velika večina mladih žensk v Sloveniji spada v nižjo ligo. Končaš faks, najdeš službo, srečen, ker dobiš plačo, potem pa ti monovski veleum reče, da si nižja liga?
Pa se vi bučkoti zavedate, da nas ima večina pod 1000€ plače pa imamo diplome?
Govorim za mlade.[/quote]
si predstavljaš trikotnik, piramido, stožec …. večina površine, prostornine … (aka masa raje) je spodaj.

btw: frizerke, kozmetičarke … imajo po 3 leta poklicne šole … pa šišajo dipl., mgr., dr. … v vsem: od prihodkov, splošne razgledanosti, upravljanja z domačimi financami, pospravljanja stanovanja, furanja familije, davčne zakonodaje …. še na vaško veselico in klasičen koncert utegnejo iti.
Res pa je, da takšnih ni na MON_u, netu …. ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

NM-3w!
Ti si najverjetneje iščeš staro osamljeno fukaro, da se ji ponudiš in te ona financira, ti pa njo servisiraš. Najverjetneje si mali , debeli, zafrustriranček z malim svedrom, ki se tu repenči in postavlja kriterije ter formira lige. Doma ti pa mati pere in lika ter daje za papcat….beda od bede…že na dalč se ti vidi, da si revček!!!

da bi se ti besede pozlatile — in meni uresničilo kar mi podtikaš ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

hvala za kompliment. spadam v višjo ligo 🙂
Tudi jaz imam podobna pričakovanja od moških 🙂

LP

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close