ženske, nehajte izkoriščati moške s prijateljstvi
Nekaj pa je le dejstvo: obstajajo taki, ki imajo partnerje in prijatelje nasprotnega spola. Med njimi obstajajo tudi taki, ki se dobro zavedajo, da ti prijatelji do njih gojijo čustva in upe ter jim prav to tudi godi. Pravzaprav ravno zaradi tega tudi ostajajo njihovi prijatelji in jih namerno puščajo v mlačni vodi.
Če si taki “žrtvi” res prijatelj ji boš pomagal razumet njene težave, ji pokazal še kak drug aspekt njune zveze, ji pregnal dvome, nagovoril kako in na kak način si lahko s partnerjem prideta blizu.
Za prijateljstvo moraš najprej bit sam prijatelj, da lahko potem to pričakuješ tudi od drugih, če pa na vse okoli gledaš kot na spolni objekt, predmet poželenja.…potem pa bog pomagaj….
Temu potem težko rečeš prijateljstvo :/
Mislim, da so tudi med samskimi ljudmi taki. Ko pa dobijo partnerja oz. partnerko, pa ti prijatelji itak odpadejo.
Jaz uvodni post razumem v smislu, da nekateri ljudje zavajajo oboževalce, jim ne nalijejo čistega vina, jih imajo stand by-ju, tako da ti živijo v zmoti, da bi se lahko iz tega prijateljstva oziroma bolje povedano, znanstva (ker to po definiciji ni prijateljstvo) razvilo kaj romantičnega. Čeprav ti ljudje točno vedo, da ni osnovnih pogojev za to.
Kaj pa če že prej ugotovita, da se ne bi dala dol, ker se dajeta dol že drugje oziroma si nista niti dovolj fizično privlačna? Moraš vedno potisnit prst v ogenj, da se prepričaš, če je vroč? :))
Upe na kaj? Kakšna čustva? A ti do prijateljev ne gojiš nobenih čustev? Ne upaš, da se bodo odzvali na piknik, ki ga pripravljaš?
Hehe, to je čisti nesmisel. Ok, razumem, da nekdo lahko tako razmišlja. Ampak, če je človek tako prepričan, da ga ima nekdo na stand-byu, zakaj potem ostaja v tej funkciji in se ne umakne? Zato, da lahko potem krivi drugega za svoje nezadovoljstvo? :))
To je to!
Drugače pa avtorju: danes si imel neverjetno srečo, da si prišel na ta forum. Tukaj imamo tvoje popolno nasprotje – Spiderja. On je vedno, vedno, vedno na tapravi lojtri. Če bo pri volji, ti bo ta Grande Maestro
zaupal recept, kako pri ženskah nikoli ne izigravati gentlemana, nikoli butlerja in hkrati seksati.
Hehe, to je čisti nesmisel. Ok, razumem, da nekdo lahko tako razmišlja. Ampak, če je človek tako prepričan, da ga ima nekdo na stand-byu, zakaj potem ostaja v tej funkciji in se ne umakne? Zato, da lahko potem krivi drugega za svoje nezadovoljstvo? :))[/quote]
Kaj pa tebi ni jasno? Človek ne ve, da je na stand by-ju, njemu se zdi, da zadeva lepo napreduje.
Hehe, to je čisti nesmisel. Ok, razumem, da nekdo lahko tako razmišlja. Ampak, če je človek tako prepričan, da ga ima nekdo na stand-byu, zakaj potem ostaja v tej funkciji in se ne umakne? Zato, da lahko potem krivi drugega za svoje nezadovoljstvo? :))[/quote]
Kaj pa tebi ni jasno? Človek ne ve, da je na stand by-ju, njemu se zdi, da zadeva lepo napreduje.[/quote]
Če se mu zdi, da zadeva lepo napreduje, potem pa je tako in tako vse ok in je človek srečen, ali ne? :))
V vsakem primeru je tale “napredek” koristen. Bo pač naslednjič potreboval malo več, da se mu bo spet zdelo, da napreduje. Človek se uči celo življenje in pomembno je, da napreduje.
Če si taki “žrtvi” res prijatelj ji boš pomagal razumet njene težave, ji pokazal še kak drug aspekt njune zveze, ji pregnal dvome, nagovoril kako in na kak način si lahko s partnerjem prideta blizu.
Za prijateljstvo moraš najprej bit sam prijatelj, da lahko potem to pričakuješ tudi od drugih, če pa na vse okoli gledaš kot na spolni objekt, predmet poželenja.…potem pa bog pomagaj….
Temu potem težko rečeš prijateljstvo :/[/quote]
Veliko ti pričakuješ od zaljubljenega človeka.
Upe na kaj? Kakšna čustva? A ti do prijateljev ne gojiš nobenih čustev? Ne upaš, da se bodo odzvali na piknik, ki ga pripravljaš?[/quote]
ma, tebi je težko kaj razložit, ko itak živiš hollywoodsko romanco.[/quote]
A zato, ker živim hollywoodsko romanco (po tvoje), bom zdaj ostal brez odgovora? Je to nalašč? 🙂
ma, tebi je težko kaj razložit, ko itak živiš hollywoodsko romanco.[/quote]
A zato, ker živim hollywoodsko romanco (po tvoje), bom zdaj ostal brez odgovora? Je to nalašč? :)[/quote]
Na kaj naj ti pa odgovorim? Če si ti svojo ujel s povabilom na piknik namesto na randi, no ja, vsaj neizvirnosti ti ne moremo očitati. Kljub temu pa bi bilo zanimivo vedet kdo od vaju je pripravljal čevapčilče.
Pol se pa nisva razumela Boom. Ti si govoril, da obstajajo tudi taki, ki se dobro zavedajo, da ti prijatelji do njih gojijo čustva in upe ter jim prav to tudi godi.
Jaz pa sem te vprašal, če ti do svojih prijateljev ne gojiš nobenih čustev in tudi upov. A gojiti čustva pomeni, da želimo z nekom že spati, živeti, imeti spolne odnose. Ne gojimo čustev tudi do tistih “navadnih” prijateljev”? A nam ne godi, če jih tudi oni gojijo do nas? Ne vem no.
jebela, saj bi ti tudi narisal, če bi se to dalo tukaj naredit. Govoril sem o tem, da se zelo dobro zavedajo kakšna čustva gojijo do njih (da ne gre zgolj in samo za prijateljska) in da jim godi točno to, saj tega očitno ne dobijo ali premalo dobijo od svojega partnerja. Morda si v zelo ekstremnih primerih od partnerja tega niti preveč ne želijo.
Ti imaš problem, ki ga jaz nimam. Imam kar nekaj prijateljic, s katerimi ne bom nikoli skakal med rjuhe in eno bejbo, ki jo “uporabljam” in ona mene, za te vrste zabave!![/quote]
Samo vprašanje – čemu klicaji na koncu stavka? Saj smo slišali. :))) Mimogrede, imam enega prijatelja, ki zelo rad na koncu stavka piše klicaje, vedno imaš občutek, da se prepira s tabo. :)))
Kako te pa izkoriščajo, da slišimo? Te prisilijo v to, da jim pomagaš pri kakih opravilih? O kakem izkoriščanju ti to?
Te odvržejo kot neko smet.
Saj verjamem, da obstajajo takšne razvajene ženske, ki samo čakajo, da jim bo nekdo vse k riti prinesel.
Pa čeprav je moški prijazen in dober, bo sčasoma spoznal, da ji v resnici ne pomeni nič, saj se ves njen svet vrti okrog njenega ega. To so takoimenovane “princeske” , ki še vedno živijo v pravljicah in si želijo princa. 🙂
Saj se vsak sam odloči, s kom se bo družil. Včasih tudi človek goji neka previsoka pričakovanja do drugih in verjame, da mu ti nekaj dolgujejo, če jim pri čem pomagaš.
Forum je zaprt za komentiranje.