Ženske MŽ čveka 3
Pravo žensko je težko osvojiti, ničvredna ponuja se sama…amen..:)[/quote]
Poet, torej ti ni všeč, če ženska sama vzame stvar v roke in da pobudo? Zato je ničvredna? V katerem stoletju točno živimo?[/quote]
glede na tipov nickname ”poet” bi rekel da tam v Mozartovem, Shakespearovem ipd….
Vsaj on.
Pravo žensko je težko osvojiti, ničvredna ponuja se sama…amen..:)[/quote]
Poet, torej ti ni všeč, če ženska sama vzame stvar v roke in da pobudo? Zato je ničvredna? V katerem stoletju točno živimo?[/quote]
Narobe si me razumela, velika razlika je med dajanjem pobude (pohvalno) in ponujanjem….imam izkušnje z obema vrstama…
Poet, torej ti ni všeč, če ženska sama vzame stvar v roke in da pobudo? Zato je ničvredna? V katerem stoletju točno živimo?[/quote]
Pusti, to je ena floskula. Saj smo enakovredni, zakaj tud ženska ne bi dala pobudo?[/quote]
Ker je takoj kurba, zgleda, Se mi je prav kava zaletela, kako še vedno razmišljajo moderni moški.
Pusti, to je ena floskula. Saj smo enakovredni, zakaj tud ženska ne bi dala pobudo?[/quote]
Ker je takoj kurba, zgleda, Se mi je prav kava zaletela, kako še vedno razmišljajo moderni moški.[/quote]
poet je daleč od modernega moškega lol….
a ti zraven stojiš pri obeh da veš 😀 ?[/quote]
Eden jih mora držat, da ne pobegnejo…pred jamskim človekom kakršen sem:)[/quote]
haha ”jamski” človek nebi pisal takih besedil, nič bat nisi tako MOŠKI, si bolj renesančni lulček zasanjan v nevem kaj točno ampak nič moškega 😛
romantične dušice se ziher topijo pred tabo, samo take ti pustim(o) brez težav … opere in podobne fore niso moj ”foh”
Eden jih mora držat, da ne pobegnejo…pred jamskim človekom kakršen sem:)[/quote]
haha ”jamski” človek nebi pisal takih besedil, nič bat nisi tako MOŠKI, si bolj renesančni lulček zasanjan v nevem kaj točno ampak nič moškega 😛
romantične dušice se ziher topijo pred tabo, samo take ti pustim(o) brez težav … opere in podobne fore niso moj ”foh”[/quote]
renesančni lulček…hahahahahhaaa….ta je dobra…:) Kakorkoli, živi v svojem prepričanju, jaz pa bom v svojem…očitno je obema prav udobno:)
Eden jih mora držat, da ne pobegnejo…pred jamskim človekom kakršen sem:)[/quote]
haha ”jamski” človek nebi pisal takih besedil, nič bat nisi tako MOŠKI, si bolj renesančni lulček zasanjan v nevem kaj točno ampak nič moškega 😛
romantične dušice se ziher topijo pred tabo, samo take ti pustim(o) brez težav … opere in podobne fore niso moj ”foh”[/quote]
Zdaj si mi pa vse upe podrl … obožujem opero 🙂
Ja da si moja simpatija res nisem nikoli napisala. In v danih okoliščinah bi se boljše počutila, če tudi ti tega ne bi nikoli napisal. Kot da premoreš niti malo spoštovanja do žensk, ki so v nekih resnih zvezah.[/quote]
Joj no zdej človek še virtualne simpatije ne more več imeti.[/quote]
Imej jo, ampak ne mene. Lahko jih imaš tudi sto.
No, le daj, pa še pri notarju overi, da ne bo kakšnih naknadnih komplikacij. 🙂
Drugače pa punce, ne me razumet narobe, Seba je čisto ok fant, vam ga priporočam za virtualno “simpatiranje”. 🙂
Ampak moje srce je oddano in bije za drugega. In jaz proti temu nič ne morem. Pa še pred Bogom sem se zaobljubila, da bom zvesta in ljubeča žena, združena v eno s svojo sorodno dušo. In kar je Bog združil, naj človek ne ločuje! Amen. Aleluja. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.