Ženske MŽ čveka 2
Se strinjam to tudi meni ni všeč.
Si morda pomislila da tistih ne zanima kaj bluzijo ženske po ZSjih in zato objavijo? da jim tako nehajo težit?
Jaz sicer nisem nikdar pisal katera/i mi je pisal/a ampak čisto razumem tiste ki objavijo… to je samo povedano drugače
”NEHAJ MI PISAT”
če ženska, mojstrica subtilniega obnašanja in odslavljanja moških NE ZMORE UVIDET tega, potem je itak sama kriva…[/quote]
Jaz nimam potrebe , da bi komu tukaj težila! Očitno pa imajo nekateri smaski osebki potrebo, da “težijo” poročenim ženskam.[/quote]Eh, kaj češ pobčem je nerodno, če jih katera potipa, če imajo res kaj v hlačah, oni se pa kar pomočijo….. pol pa v jok in po tolažbo na javno…. 😉 :)))
približno taki presežki kot tvoj komentar![/quote]
Pa kaj. Saj jaz nisem tukaj zato, da bi tebe animirala. Ti praviš, da si tukaj zaradi humorja. Jaz ga vidim bore malo.[/quote]
humor je odvisen od posameznika 🙂 nikol ni vsem všeč enak vic tako da…..
kurba je tista, ki da f.u.k.at vsakemu – tudi Matkiću
prasica da pa vsakemu, samo njemu ne ☺[/quote]
Hihi.
@ Sadni in Goldfish
vidva vsa mlada, poskočna, sposobna … vse je še pred vama … pa v družbi penzionistov, pijancev, narkomanov, ločencev, zafrustrrirancev … ccc
aja, samo tukaj se najdeta kot človeka ☺
Če ti kaj ni prav je tam ODJAVA in zapusti stran X odzgoraj v brskalniku desno 🙂
Če ne pa prnesi na servis ti bo kak serviser pokazal kako se zapre stran!
Če ti kaj ni prav je tam ODJAVA in zapusti stran X odzgoraj v brskalniku desno 🙂
Če ne pa prnesi na servis ti bo kak serviser pokazal kako se zapre stran![/quote]
Ti imaš pa resen problem…
kaj ko bi šel vsaj k splošnemu zdravniku če ne že kar k specialistu?
Al pa že dolgo dolgo nisi dobil fu.kat. A ti posodim 100€ za kak night club?
Če ti kaj ni prav je tam ODJAVA in zapusti stran X odzgoraj v brskalniku desno 🙂
Če ne pa prnesi na servis ti bo kak serviser pokazal kako se zapre stran![/quote]
Ti imaš pa resen problem…
kaj ko bi šel vsaj k splošnemu zdravniku če ne že kar k specialistu?
Al pa že dolgo dolgo nisi dobil fu.kat. A ti posodim 100€ za kak night club?[/quote]
ni treba hvala za skrb… problem je pri tebi veliko večji namreč ko meni dosadi tole na MoNu ga zaprem … torej če ti tega nisi sposoben ti svetujem pomoč!
edini problem imaš ti ker kot zgleda jamraš kaj delamo na MoNu ko ga lahko zelo enostavno zapustiš!
Poslušaj me ti prizadetek. Ni važno koga je on uvrstil pod “vse ženske”, ti si njemu napisal, da je njegova mama ku*ba. Potem mu pa še pametuješ, da ga je slabo vzgojila. Škoda besed za take ljudi res, tok si gnil človk, da brezveze.
Eh. Jaz sem ga samo spomnil, kaj je SAM zapisal. Saj tvojo tud spada tja, po njegovo. Ampak to, kar si meni napisal, si mislil njemu. Ti oprostim zmoto. 😉
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://www.pic4ever.com/images/107.gif[/img]