Ženske MŽ čveka 2
Bikinka, vse skrbi in ogroženost so odveč, namreč virtuala ne omogoča bistvene stvari – fizičnega spolnega stika z drugo osebo 🙂 , saj konec koncev druge osebe niti ne vidiš, a ne, če ti je sploh vizualno všeč? 😀 In ženska zna moškega odsloviti na 1001 način, če ji ni všeč njegova družba, saj ne rabi biti zakonski stan edino strašilo, obramba, s katerim oznanja nedostopnost, niti tega ne rabi javno oznajati. Razen če si vsako šaljivo pripombo ali tudi kompliment razlagaš kot “strašno obleganje” in si mnenja, da če se ti moški že nasmehne ali nameni bežen pogled, da je to že skoraj ,kot če bi ti zlezel pod krilo, ker si tako željena? No, no… :)))
Ne morem pisat tega za ljudi, ki jih ne poznam. Pa tudi, če bi jih, gre za tvojo subjektivno presojo oziroma oceno. Nisem se niti poglabljal v njo. Napisal sem le, da lahko boli tudi laž, ne le resnica.
babnice:
v kerih bordelih se vaši desci zapijajo … jim grem delat družbo
če jih imate pa doma jim pa tiče vsaj drkajte (sa jim cevi ne zarustajo), če se vam gravža delati faf … da niste v pi-zde pofukljive vsak večer tukaj razglašate ☺
Sadni, drugič: ne ljubi se mi prepucavat s tabo. Lahko napišeš karkoli. Tudi da se ves dan čoham po tamali. Razumeš?[/quote]
V bistvu ne, ne razumem, ker to nisem napisal zato, da bi dobil od tebe kakšno povratno sporočilo, napisal sem zato, ker je to resnica. Nm-3w je edini uporabnik, ki mu ves čas lezeš v rit in se mu na vsak način želiš prikupit, pa čeprav te ne j* 5 %. Brukice v glavnem.[/quote]
Sadni, zakaj te moti da lezem v rit NM-3w-ju?
Ti se ga malo bojiš a ne?
Brukice v glavnem.
V bistvu ne, ne razumem, ker to nisem napisal zato, da bi dobil od tebe kakšno povratno sporočilo, napisal sem zato, ker je to resnica. Nm-3w je edini uporabnik, ki mu ves čas lezeš v rit in se mu na vsak način želiš prikupit, pa čeprav te ne j* 5 %. Brukice v glavnem.[/quote]
Sadni, zakaj te moti da lezem v rit NM-3w-ju?
Ti se ga malo bojiš a ne?
Brukice v glavnem.[/quote]
DoSadni ima Ojdipov kompleks
V bistvu ne, ne razumem, ker to nisem napisal zato, da bi dobil od tebe kakšno povratno sporočilo, napisal sem zato, ker je to resnica. Nm-3w je edini uporabnik, ki mu ves čas lezeš v rit in se mu na vsak način želiš prikupit, pa čeprav te ne j* 5 %. Brukice v glavnem.[/quote]Margot je ženska MŽ čveka2, ki več napiše med vrsticami kot v njih 😉 in če tega ne znaš brat……….. ja za ene je to prenaporno oz nedoumljivo, ker kaj več kot delat zdraho niso sposobni, žal :/[/quote]
Nekaterim moraš najprej razložiti kaj je vrstica …
opravičujem se kurjim drekom, če sem jih kdaj omenjal v povezavi z Bikini-
njen prispevek človeštvu se lahko meri samo v škodi eksplozije nuklearnih bomb.
gn.i.da od osebe, ki se dela žensko ni pa nič drugega kot bitki … niti neuporabne tipke tipkovnice ni vredna
opravičujem se kurjim drekom, če sem jih kdaj omenjal v povezavi z Bikini-
njen prispevek človeštvu se lahko meri samo v škodi eksplozije nuklearnih bomb.
gn.i.da od osebe, ki se dela žensko ni pa nič drugega kot bitki … niti neuporabne tipke tipkovnice ni vredna[/quote]
Kaj se ti stari toliko siliš med ta dva in v vsako forumsko mednožje? Te rajca svetit drugim tam kamor ti ne moreš?
Me res zanima v čem je smisel ZS-jev, če potem fantje tekmujete, keri bo več od tam tu objavil?[/quote]
Si morda pomislila da tistih ne zanima kaj bluzijo ženske po ZSjih in zato objavijo? da jim tako nehajo težit?
Jaz sicer nisem nikdar pisal katera/i mi je pisal/a ampak čisto razumem tiste ki objavijo… to je samo povedano drugače
”NEHAJ MI PISAT”
če ženska, mojstrica subtilniega obnašanja in odslavljanja moških NE ZMORE UVIDET tega, potem je itak sama kriva…
Jst nimam nič proti tebi, se mi zdiš še najbolj “normalna” uporabnica tu gor. Si se pa vseeno zmotila s tem kar si napisala zgoraj. Jaz tako žensko ne bi označil za lahko, jaz bi si prej mislil, da blefira. Se pravi bolj to, da vzbuja pozornost, ker v reali nima nič za ponudit in ne dobi dovolj komplimentov. Sem pa vseeno na tvoji strani, ker jst pri tebi nisem dobil takega vtisa, da se kej preveč mečeš vn. Verjamem pa, da te je že cela kopica uporabnikov kontaktirala na pvt, da so te vabili na pijačke ipd, potem ko si jih zavrnila, pa logično taki in podobni izpadi…[/quote]….in to napiše največji blefer, ki ogledalo uporablja za spolni pripomoček…..
Jst nimam nič proti tebi, se mi zdiš še najbolj “normalna” uporabnica tu gor. Si se pa vseeno zmotila s tem kar si napisala zgoraj. Jaz tako žensko ne bi označil za lahko, jaz bi si prej mislil, da blefira. Se pravi bolj to, da vzbuja pozornost, ker v reali nima nič za ponudit in ne dobi dovolj komplimentov. Sem pa vseeno na tvoji strani, ker jst pri tebi nisem dobil takega vtisa, da se kej preveč mečeš vn. Verjamem pa, da te je že cela kopica uporabnikov kontaktirala na pvt, da so te vabili na pijačke ipd, potem ko si jih zavrnila, pa logično taki in podobni izpadi…[/quote]….in to napiše največji blefer, ki ogledalo uporablja za spolni pripomoček…..[/quote]
…in to napiše nekdo, ki se sramuje svoje postave…..
Ja res je čeprav ni bil moj namen užaliti glavnih protagonistk prispevka ampak le napisati moja opažanja na malo bolj provokativen način.
No očitno je bila užaljenost tako velika, da je ženski lobi na MONu z bikini na čelu zahteval umik prispevka in celo želel preprečiti izid tretjega dela sage ženske MŽ čveka.
Pa kaj je z vami? Jaz nikomur ne tarnam po zsjih. Seba niti tega ni zvedel kaksno službo imam kaj šele kaj drugega. Edini ki je dobil moj ‘jezni’ zs je bil matjazko v temi o masažah, pa še tisto je bilo bolj v stilu ‘ne ti men da sem pomehkužena’ ne pa tarnanje. Je pa res da od sebe humorja jaz včasih ne razumem, vi pa tudi ne. Odkar je bilo nekaj podlih poskusov, da se me spravi stran mi ni nič smešno. Ja, na finto ste me dobili, da sem registrirala nick, da ne bodo razni pacienti pisali z njim, zdaj pa to. Če bolje pomislim, sploh ne vem zakaj sem še tukaj. Bolj iz principa. Ampak vse ima svoje meje.
Forum je zaprt za komentiranje.