Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ženske MŽ čveka 2

Ženske MŽ čveka 2


V bistvu ne, ne razumem, ker to nisem napisal zato, da bi dobil od tebe kakšno povratno sporočilo, napisal sem zato, ker je to resnica. Nm-3w je edini uporabnik, ki mu ves čas lezeš v rit in se mu na vsak način želiš prikupit, pa čeprav te ne j* 5 %. Brukice v glavnem.[/quote]Margot je ženska MŽ čveka2, ki več napiše med vrsticami kot v njih 😉 in če tega ne znaš brat……….. ja za ene KOT SEM JAZ je to prenaporno oz nedoumljivo, ker kaj več kot delat zdraho nisMo sposobni, žal :/[/quote]

sem ti malo popravo ker vidim da delaš hude napake, tako da zdaj piše kot je

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Jst mam stokrat boljši karakter, kot ti, pa zaradi mene, če se vse kmetice iz foruma postavijo na tvojo stran. V živo sem definitivno bolj zgovoren kot ti, boljši humor imam, bolj sem samozavesten itd itd. Medtem, ko ti prebiraš knjigce kako osvojit žensko jaz to počnem v praksi. Pejt zdej stran.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ma ti si en zdrahar, ki ne zna nič pametnega napisat neglede na naslov teme in se samo vpikuješ v vsakogar, se delaš norce ali pa komu pomagaš pihat v isti rog, ki počne kaj podobnega…. to je pa tut vse kar počneš na tem forumu.
Kot malo ščene ki oblaja vsakogar, ki gre mimo… 🙁

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Kričiš, kot majhen otrok, ki mu primanjkuje pozornosti… 🙁

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Kričiš, kot majhen otrok, ki mu primanjkuje pozornosti… :([/quote]Hvala, ker mi potrjuješ tisto kar sem napisal… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Kričiš, kot majhen otrok, ki mu primanjkuje pozornosti… :([/quote]Hvala, ker mi potrjuješ tisto kar sem napisal… ;)[/quote]

ti pa meni 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Kričiš, kot majhen otrok, ki mu primanjkuje pozornosti… :([/quote]Hvala, ker mi potrjuješ tisto kar sem napisal… ;)[/quote]
Ni zakej. Lepo, da se zdaj oba strinjava, da se obnašaš, kot majhen otrok.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Hvala, ker mi potrjuješ tisto kar sem napisal… ;)[/quote]
Ni zakej. Lepo, da se zdaj oba strinjava, da se obnašaš, kot majhen otrok.[/quote]No daj še enkrat bevskni 😀
Tu je spet nova prilika…. 😀

Ps
Pa kaj ti res nisi sposoben spravit skupaj kakega konstruktivnega komentarja neglede na naslov teme? :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Hvala, ker mi potrjuješ tisto kar sem napisal… ;)[/quote]
Ni zakej. Lepo, da se zdaj oba strinjava, da se obnašaš, kot majhen otrok.[/quote]

🙂
Sadni, res, ne morem mimo tega, da ti ne bi napisala, da včasih res znaš od kdo ve kje potegniti “enakovreden” odgovor. Vsekakor ne morem reči, da nimaš nič inteligence.

Včasih znaš bit pa tudi res otročji z nekimi dejanji (kot napr. tisto z Goldfishovo, ki si objavil vajina zasebna sporočila) oz. nekako nezrel. Že kar krut.

Tisto prvo, kar sem napisala o tebi, mi je veliko bolj všeč… Saj ne, da je moje mnenje pomembno, pa vseeno…

On_
ne “ponižuj” človeka, če že ne zaradi tega, ker si tega res ne zasluži, pa zaradi tega, ker si ti “boljši” in se ne spuščaš tako nizek nivo…

Se pa strinjam, o Margot pa imate res čist napačno mnenje. To se dobro vidi, kako napačno beremo kar kdo napiše, kako skozi sebe beremo… Za druge pa ne bi mogla soditi, če sem čisto iskrena.

Seba111
a bi bil lahko malo bolj spoštljivo provokativen, ali pa še bolje, samo spoštljiv, brez provokativen…


To je bila njena želja, jaz sem ji samo ustregel.

Overall mi je pa vseeno kakšno mnenje imajo o meni neke 40 letne forumašice, ki se še v življenju niso spravile na fitness.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Le kako to, da ti še nisi nobene očaral s svojo čudovito osebnostjo? Toliko bolj žalostno, ko se za razliko od drugih, ki se tukaj večinoma zajebavajo, trudiš na vse kriplje dokazovati, kako si poseben, pameten, zabaven. Priznanja pa od nikoder, ni to žalostno?

Kako to, da še kar naprej, sve kar veš o ženskah, veš iz knjig, kako to d aše nimaš svoje sanjske zveze, polne zvestobe, ljubezni in ostalega sranja?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


To je bila njena želja, jaz sem ji samo ustregel.

Overall mi je pa vseeno kakšno mnenje imajo o meni neke 40 letne forumašice, ki se še v življenju niso spravile na fitness.[/quote]

Njena želja… to pa še sam sebi ne verjameš…

Glede ostalega ti pa verjamem.

Le kako to, da ti še nisi nobene očaral s svojo čudovito osebnostjo? Toliko bolj žalostno, ko se za razliko od drugih, ki se tukaj večinoma zajebavajo, trudiš na vse kriplje dokazovati, kako si poseben, pameten, zabaven. Priznanja pa od nikoder, ni to žalostno?

Kako to, da še kar naprej, sve kar veš o ženskah, veš iz knjig, kako to d aše nimaš svoje sanjske zveze, polne zvestobe, ljubezni in ostalega sranja?[/quote]

Ker je v resnici luzer? in faila še v tem da bi sploh dobo to kar pravi da je dobro in boljše od tega kar imamo mi?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


To je bila njena želja, jaz sem ji samo ustregel.

Overall mi je pa vseeno kakšno mnenje imajo o meni neke 40 letne forumašice, ki se še v življenju niso spravile na fitness.[/quote]

Njena želja… to pa še sam sebi ne verjameš…

Glede ostalega ti pa verjamem.[/quote]
Pa vprašaj Robija potem, če meni ne verjameš :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Njena želja… to pa še sam sebi ne verjameš…

Glede ostalega ti pa verjamem.[/quote]
Pa vprašaj Robija potem, če meni ne verjameš :>[/quote]

Aha. Ok.

Veš, obstaja razlika med “želeti” in res želeti.

Včasih ljudje nekaj rečemo oz. si “zaželimo” iz razloga, da imamo mir. Napr.. In mogoče si je Goldfisheva v tem primeru enostavno zaželela malo miru ali “miru” pred kakšno provokacijo ali kaj podobnega, napr….. in ne ker bi si res želela objavo teh sporočil na javnem delu foruma…

In ja, kar posmehuj se zdaj še meni… (saj mi verjameš, da mislim resno, kajne…)…


Pa vprašaj Robija potem, če meni ne verjameš :>[/quote]

Aha. Ok.

Veš, obstaja razlika med “želeti” in res želeti.

Včasih ljudje nekaj rečemo oz. si “zaželimo” iz razloga, da imamo mir. Napr.. In mogoče si je Goldfisheva v tem primeru enostavno zaželela malo miru ali “miru” pred kakšno provokacijo ali kaj podobnega, napr….. in ne ker bi si res želela objavo teh sporočil na javnem delu foruma…

In ja, kar posmehuj se zdaj še meni… (saj mi verjameš, da mislim resno, kajne…)…[/quote]

obstaja taka razlika… ampak pri pisanju take razlike ne moreš opaziti kar tako…. pri pisanju obstaja samo 1 ”želeti” in jaz ga vzamem 100%…..

real life konverzacija in pisanje na forumu sta razlika, v interakciji med dvema v reali lahko daje podtone in namige, na forumu je to bistveno težje.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Pa vprašaj Robija potem, če meni ne verjameš :>[/quote]

Aha. Ok.

Veš, obstaja razlika med “želeti” in res želeti.

Včasih ljudje nekaj rečemo oz. si “zaželimo” iz razloga, da imamo mir. Napr.. In mogoče si je Goldfisheva v tem primeru enostavno zaželela malo miru ali “miru” pred kakšno provokacijo ali kaj podobnega, napr….. in ne ker bi si res želela objavo teh sporočil na javnem delu foruma…

In ja, kar posmehuj se zdaj še meni… (saj mi verjameš, da mislim resno, kajne…)…[/quote]
To mi je najmanj dvakrat napisala, navsezadnje tudi na zasebca. Nekako mi je vseeno, o čem je ona tisti trenutek razmišljala oz. se nisem kaj preveč poglabljal v to, jaz sem samo prebral napisano in ji ustregel. Sem pač dober človek ane.

Posmehujem se ti pa zato, ker se preveč trudiš.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Besede (namen) se vedno “vsede” v človeka. V nekoga več, v nekoga manj.

zzz

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Kakšna brezvezna tema, zeeeeeeh.

Ej Seba111 ,imaš me možnost torej “razcefrat ” po tvoje,ni panike..aaampak kako si tele akterke dobro opisal ama,ala ti vera resno !!:))) Prav nasmejala sem se,kajti vse kar si opisal ,se da fino v branju “videti :))) hehe,idi se solit no:))))

Misonka cenim tvoje mnenje. Poskusal sem biti cimbolj realen in malo provokativen. Se pa dejansko res to da videti v postih opisanih akterk.

Kaj pa mislis, da sem najbolje ugotovil? : )

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Ja ne, problem je ker ne znamo brati med vrsticami lol. To bi se lahko praktično na vsak komentar zgovarjal, haha.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Pa ne na tvoje. Ti tega ne znaš.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Pa ne na tvoje. Ti tega ne znaš.[/quote]

Na tvoje pa še za odtenek manj kot od Sadnega 🙂

ker on mogoče res NE ZNA ti pa kratko in jedernato NIMAŠ POJMA :))))

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close