Ženske MŽ čveka 2
En tip tole je pa lepota po italjansko:
Misliš Die Hard III? 🙂
Že pri drugem je seba umrl.. ni od tako trdoživ kot Bruce![/quote]
Če bi vedel kakšen neženstven vzdevek mi je v virtualnem svetu pripadal pred Bikini, morda niti dodatka k drugemu delu ne bi upal napisat. :)[/quote]
Kakšen vzdevek? :))
Misliš Die Hard III? 🙂
Že pri drugem je seba umrl.. ni od tako trdoživ kot Bruce![/quote]
Če bi vedel kakšen neženstven vzdevek mi je v virtualnem svetu pripadal pred Bikini, morda niti dodatka k drugemu delu ne bi upal napisat. :)[/quote]
Bikini upam da nisi tako divja kot tale tle 😉
Bikini upam da nisi tako divja kot tale tle 😉
http://www.youtube.com/watch?v=cb9rWitOC2s%5B/quote%5D
Ne, ne, ta teta je moje čisto nasprotje. Saj še v komadu pravi, da ni gospa. Pa prekratko krilo ima. 🙂
Saj jaz nisem divja. Samo smotana sem. 🙂
Ajde, pametnjakovič, zini, če si upaš.
Če že delaš podrobne nalaize o meni in mojem lajfu zgolj iz drobcev, ki jih zaslediš na forumu, potem si v zabeležko napiši še, da sem verjetno že nekaj mesecev nazaj, tudi na forumu napisala,da sem v preteklosti sodelovala pri ustvarjanju enega foruma.
Kaj si pa tvoja bolna domišljija ob tem misli, me pa niti ne zanima.
Sicer pa itak že veš: BSZ!
poguglaj: Izgnani iz raja ☺ — moje “remek delo”
težko pa, da me boš našla, ker sem natreniral tudi kako se sam pred sabo skriti
hint: najstarejši prijavljeni nick je mlajši od prve objave
poguglaj: Izgnani iz raja ☺ — moje “remek delo”
težko pa, da me boš našla, ker sem natreniral tudi kako se sam pred sabo skriti
hint: najstarejši prijavljeni nick je mlajši od prve objave[/quote]
Ne hvali se preveč s tem. Če boš komu rekel, da si nub, ki je včeraj dobil internet, ti bo vsaj oprostil pol neumnosti. Za neko dolgoletno IT legendo si pa forumska katastrofa.
poguglaj: Izgnani iz raja ☺ — moje “remek delo”
težko pa, da me boš našla, ker sem natreniral tudi kako se sam pred sabo skriti
hint: najstarejši prijavljeni nick je mlajši od prve objave[/quote]
Ne hvali se preveč s tem. Če boš komu rekel, da si nub, ki je včeraj dobil internet, ti bo vsaj oprostil pol neumnosti. Za neko dolgoletno IT legendo si pa forumska katastrofa.[/quote]
pa kaka IT legenda Bikini no…. tip pomoje ne zna zamenjat kondenazatorov na matični plošči al pa spucat par virosov s PCja …. To je ena taka opica od starih ki mi nosijo PC na popravilo pa rečejo
Gospodič jaz ne morem na net kar šteka mi vse… pol pa jaz 15 min brišem neptorebne toolbare in viruse pa 100 stvari ki jih majo pod /run da se jim zaganjajo na 6 let starem laptopu z win Xpji!
Forum je zaprt za komentiranje.