Ženske, moški, koliko vam je pomemben poklic M/Ž?
to ti laska ane? 🙂 Sicer pa, če me osvajaš, kdo bi ti zameril 🙂 pač znaš izbrat.. intuicija pa to :)[/quote]
Nbenga ne osvajam…zame ste vsi ena velika družina:).[/quote]
A zdaj ti je pa malo nerodno? Zardevaš? ejej 🙂
VSI, DRUŽINA??? Daj o teh tvojih željah bova razpravljala potem… ko me boš, ČE me boš osvojila! Prav?
to ti laska ane? 🙂 Sicer pa, če me osvajaš, kdo bi ti zameril 🙂 pač znaš izbrat.. intuicija pa to :)[/quote]
Nbenga ne osvajam…zame ste vsi ena velika družina:).[/quote]
to vemo, da si ladra … da pa si tudi candra, je pa lepo od tebe, da sama poveš
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.