Sem prebrala samo prvi post in me res zanima.. ali res obstajajo copatarji? Pozna kdo koga? Ima katera takega doma, da se z njo v vsem strinja? Jaz sploh ne poznam nobenega takega, nobena kolegica ali prijateljica nima takega in skoraj ne verjamem v njihov obstoj..