Ženske, kakšnega imate ali kakšnega želite?
Zaradi te tvoje žolčnosti boš še zbolel….:/
Že iz nekaj malega, 2,3, postov je razvidna preferenca, žal ostale ženske niso podale svojega mnenja….ti pa si že užaljen, ker je iz tvoje skupine kakšna potegnila le delček uporabnega, tako kot nikotinski obliži, za enkratno uporabo potem pa stran vržeš…
No saj tak je bil moj namen, malo za šalo, malo zares……
Ej, upam da je včeraj pol kmal ugasnu računalnik;)
skromni, kaj se zdaj tok razburjaš po nepotrebnem ? Tvoja tema je zanič, naštel si samo tri skupine moških, a realnost je taka, da jih je še dosti več, jaz osebno bi jih lahko naštel še najmanj deset. Od kje ti te ideje sploh, a bereš comsopolitan mogoče ?
Jaz bi jih lahko za tabo še 10. Samo toliko, da veš, da jih lahko več od tebe, dokazat mi tako ni treba. 😉
Tradicionalisti niti slučajno ne morejo bit tok perfektni, kot jih opisuje avtor, zato ker to spada pod večino moških, večina moških pa niso takšni, bi prej reku, da imajo več minusov, kot pa plusov. Najboljša izjava je pa itak, da so tradicionalisti strastni ljubimci. Dream on, šminkerji so tisti, ki ne samo da so frajerji in znajo obračat besede, ampak se po vsej verjetnosti tudi v postelji bolj potrudijo, kot tradicionalisti, lih zato jim pa taki še največkrat speljejo babo.
Realen opis tradicionalistov bi bil : Nezanimivi dolgočasneži, ki zelo težko impresionirajo žensko, ko pa nekega dne, po nekem čudežu, naletijo na eno tako, ki podleže njihovim čarom se jim pa že svet zavrti za 360 stopinj. Komaj čakajo dan, ko jim bo dala, za kar pa bodo seveda pripravljeni narediti prav vse. Kritični bodo predvsem do sebe, do svoje drage pa nikoli, saj če se že kaj zalomi v zvezi bodo itak vso krivdo prevalili nase. Njihova vizija je torej ugajati svoji ženski, jo razvajat do onemoglosti, ne glede na njeno obnašanje, se poročit z njo in ji naredit otroka. Po desetih letih zakona jih žena prevara, znajdejo se na forumu Nezvestoba, takoj za tem ponovno odprejo račun na portalu Ona-On in postopek se ponovi.
Jaz si pa pod tradicionalist predstavljam drugačnega, Sadni :).
Takega, da vso krivdo prevali na žensko. Recimo dela loči tradicionalno: ženska v kuhinji, on na ‘lov’, v gozd in tako naprej. Ker pa v današnjem času ni treba več loviti hrane, ženske pa tudi hodijo v službo. POstane ženska nezadovoljna s tem, da mora ona vse postoriti in se loči. Tradicionalist pa vso krivdo prevali nanjo.
Seveda tradicionalist hoče otroke in da njegova ženska skrbi na polno zanje, ne sme imeti preveč hobijev, raje nobenega.
To si jaz predstavljam pod tradicionalist :).
Kako kaj Dater, sušen vikend/teden/mesec??;)
Meni je pač tako najbolj prav, da se drživa drug drugega, nikdar samo eden od naju. Kot sem že večkrat rekel in povdaril, zanima me celotna slika.
Suša, kaj je to?
Predvsem misliš v tem stilu z eno in isto ne, kakšen dolgčas????
Odvisno, če imaš ti take izkušnje, jaz jih nimam (potem pa večkrat na slabe bejbe naletiš;)…). Nikdar mi v vezi ni bilo potrebno fehtati za nekaj, to pa zato, ker mi ni potreba. Kdo ve zakaj a; praviš da z mano marsikaj ne štima ne, no moja pravi ravno drugače;)
No saj, če imaš normalnega, potem ima vsaj nekaj iz vsake skupine, verjetno pa lastnosti ne pretirano odstopajo od ene?
Te skupine sem bolj nahitro skracal, med mojim rednim delom in so splošne, tisti mali procent zaželjenih a neusojenih, govorimo o eliti, semkaj pa mislim in ne zgrešim če rečem ne spadajo ne ženske in ne moški, ki so na MON-u….aja razen Sadnega, Daterja, Spiderja…sori fantje, kako sem mogel;)
To si ti na eno vmesno verzijo potem naletela, ki pa je avtor še omenil ni. Za njega pač obstajajo samo tri skupine, kaj čmo. Po njegovem so copatarji in šminkerji slabiči, tradicionalisti pa popolni v vseh pogledih. Jst bi prej reku, da so tradicionalisti še najbližje copatarjem. Imajo se samozavestne, neverjetno sposobne, v resnici pa niso prav nič daleč od tiste prve skupine.
Skromni, pa veš kaj pomeni tradicija, tradicionalnost? Tradicija je recimo to, da ženska lika moškemu, da ženska pere moškemu…
To, da ženska in moški delita ta dela pa še ni tradicionalno.
Mislim, da ne veš kaj je tradicionalnost. Pri nas je kar težka tradicija to, da mora ženska podpirat 3 vogale hiše.
Se mi zdi, da si želel poenostaviti zadeve… pa zdaj vsi komplicirajo. :)))
No jaz ne bom… samo zaključek pa ti spremenim v tvojem zapisu tretje skupine, ker takšen moški rabi eno takšno zraven sebe. 🙂
Ne biti toliko omejena na ta rutinska dela, ki ne smejo biti kakršnokoli jabolko spora, lahko se delijo po zmožnostih in času, da mu ti pustiš iz kaprica neko delo, ker bi ga pač moral on naredit, pa ga ni utegnil, ne zaradi poležavanja ampak zaradi dela, potem je to babji kapric,….
Moške ki poležavajo in zvračajo krivdo na druge, pa gredo v gostilno, ali k maši ne moreš tlačit v en koš…..
Ma vsi ste mi nekam taki pikolovski detaljneži, saj me ne čudi, da nastane toliko problemov, komplicirate z nekimi malimi stvarmi, ki so itak same po sebi umnevne….kar se mora ni težko, dajmo hitro naredimo in gas, gremo uživat, kaj se češ prerekat, kar se prerekaš, že narediš in gremo!!!! Če malo karikiram
No kakšen je potemtakem tvoj, normalen moški?…na grobo, me ne briga če prdi!:))
Če tip hodi po gostilnah parkrat na mesec in delo doma prepusti ženi, še ne pomeni, da se gre potem tu za nekega uživača. Lahko, da ga je še isti dan, ko je prišel domov žena nadrla zakaj je tako pozen, ta se ji je pa potem opravičeval in ji obenem zatrjeval kako zelo mu je žal, naslednjič, ko se bo pa spet dobil s prijatelji v gostilni jim bo pa razlagal kako doma vse štima in kako je ženo spravil v red. Mal sem zajebal tist opis. Še bolje bi bilo, če bi omenil, da se še najbolj trudi okoli nje na začetku, kasneje pa vedno manj, to pa traja toliko časa vse dokler se žena ne naveliča tega bednega življenjskega standarda, rutine, ko je vsak dan isti kot prejšnji in ga pusti za drugega.
To ni nič slabega, če vidiš v tem svoje poslanstvo in smisel. Tradicionalistka bo v “gospodinjenju” videla nekaj, kar ji daje veljavo, ko “drži 3 vogale pri hiši”. Partnerja si najdemo takšnega, ki nam ustreza. Če se ženska slabo počuti v tem položaju oz. dovoli, da jo moški izkorišča, si je sama kriva – isto za moškega, ki je copata.
So to tvoje izkušnje Sadni ali od kot ti te insajderske informacije, kateri “lažnivec” ti jih je zaupal? :))
So to tvoje izkušnje Sadni ali od kot ti te insajderske informacije, kateri “lažnivec” ti jih je zaupal? :))[/quote]To so definitivno njegove izkušnje in zdaj ga je vedno znova strah, da bo moral prijateljem v gostilni lagat, da je žensko spravil v red, kar mu ne bi verjeli…..zakaj tako, pa ne vem;))
Forum je zaprt za komentiranje.