Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ženske drži tole?

Ženske drži tole?

Zal je v napisanem se prevec resnice…


To je res in zaradi tega gre družba k vragu.[/quote]

In potem se zenske, se bolj pa pozensceni tipi, cudijo, da vse vec moskih v prostitutkah, “prostitutkah” in preracunljivkah vidi eno in isto, koristolovke.

Tale si je res slabo računico naredil. Glede na to, kaj vse je “moral” narediti da je žensko spravil v posteljo (omenjeno večkrat v članku, da je to kao najboljše kar se mu lahko zgodi), pol je res vseeno, če si privošči kur.bo.

Za povprečno večerjo odštet stotaka? lol

Se pa strinjam s prvim odgovorom na to temo.

Nič nisi, X6, sam napisal, kaj misliš o tem?

Se pravi ti kriviš ženske, ker znajo dobro majmune s polnimi jajci okrog vozit ? Hmmm ne vem, če si to dobro premislil.
Torej, da premislim, če sem prav razumel. Se pravi ženska je kriva, ker ne da zastonj fukfehtarju. Nič pa ni narobe s slinastim, skopušnim, polnojajčnikom, ki leta za vsako kiklo, njegova inovativnost pri osvajanju žensk pa je na ravni oragutana. Pred osvajalskim pohodom po lokalih mu mati sveže gate spegla, foter pa mu da nekaj žepnine za pecanje. Potem, ko pa se ujame v zanko takšne packe, pa je tudi ona kriva da se fukfehtar prelevi v popolno copato in ustreže vsem njenim željam, zopet da pride do posteljne telovadbe in pa do svežih gat in domačega kosila.

Menda bo res ženska kriva ja 🙂

Se pravi ti kriviš ženske, ker znajo dobro majmune s polnimi jajci okrog vozit ? Hmmm ne vem, če si to dobro premislil.
Torej, da premislim, če sem prav razumel. Se pravi ženska je kriva, ker ne da zastonj fukfehtarju. Nič pa ni narobe s slinastim, skopušnim, polnojajčnikom, ki leta za vsako kiklo, njegova inovativnost pri osvajanju žensk pa je na ravni oragutana. Pred osvajalskim pohodom po lokalih mu mati sveže gate spegla, foter pa mu da nekaj žepnine za pecanje. Potem, ko pa se ujame v zanko takšne packe, pa je tudi ona kriva da se fukfehtar prelevi v popolno copato in ustreže vsem njenim željam, zopet da pride do posteljne telovadbe in pa do svežih gat in domačega kosila.

Menda bo res ženska kriva ja :)[/quote]Res je kriva ženska, ne punca, ampak mama s svojim kompleksom priprošnjice in rešiteljice…
se spomnite zadnjega prizora v filmu “kajmak in marmelada”? Ona s hčerko in on s tistim svojim prijateljem, vsak po svoji stezici

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Res je kriva ženska, ne punca, ampak mama s svojim kompleksom priprošnjice in rešiteljice…
se spomnite zadnjega prizora v filmu “kajmak in marmelada”? Ona s hčerko in on s tistim svojim prijateljem, vsak po svoji stezici[/quote]

Ženska? Kje so moški, ki naj bi bili očetje?

Res je kriva ženska, ne punca, ampak mama s svojim kompleksom priprošnjice in rešiteljice…
se spomnite zadnjega prizora v filmu “kajmak in marmelada”? Ona s hčerko in on s tistim svojim prijateljem, vsak po svoji stezici[/quote]

Ženska? Kje so moški, ki naj bi bili očetje?[/quote]
Če pogledaš sina, ti je takoj jasno, kje so. Pri drugi. :)) Seveda so odgovorni oboji. Ko človek odraste, je pa itak odgovoren sam zase, čeprav pri večini še dolga leta zgleda, kot da te odgovornosti nikoli ne prevzamejo nase in ostanejo otroci.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Res je kriva ženska, ne punca, ampak mama s svojim kompleksom priprošnjice in rešiteljice…
se spomnite zadnjega prizora v filmu “kajmak in marmelada”? Ona s hčerko in on s tistim svojim prijateljem, vsak po svoji stezici[/quote]

Ženska? Kje so moški, ki naj bi bili očetje?[/quote]Očetje? Kakšni očetje? Misliš lovce na ženske, zasilne oplojevalce, apatične resignirance, ki imajo za večerjo alizeejine filmčke? Saj ne, da bi v rl imela izkušnje z njimi, samo tu na forumu nekateri čisto uspešno tekmujejo s temi vlogami..

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Meni ne zveni nič znano. Res nisem bil nikoli poročen, a upam, da dolgotrajne koruzniške veze tudi štejejo. :)))

Pisanje me spominja na še enega zafrustriranega poženščenega tipa, ki v nočnih barih išče ženske, za katere trdi, da vedo kaj bi rade in so resne ter se obenem razburja nad tem, da so skoraj vse prostitutke.
Ravno tako, kot če bi šel v Afriko in jokal ter stokal, da ni nobene prave zame, ker so skoraj vse črne. :)[/quote]

Zelo pameten komentar. Ker tipi, ki takole pecajo, niso ravno pametni. Ženske, ki pa so tudi na lovu na taki lokaciji, tudi niso ravno perle. V glavnem najdeta se dva, ki sta ravno za skupaj. Neke kvalitete ni ne pri njej, ne pri njemu.

Nekaj me pa vseeno zanima: kakšna je večerja za 100€? Ne predstavljam si, da bi pojedla toliko hrane naenkrat, za eno večerjo.
Ali je to mišljeno večerja recimo na Dunaju, da je še prevoz vštet?

Verjetno je to mišljeno par zmenkov da jo potem položi glede na to da ne da vsaka po prvem ane 🙂

3 srečanja/zmenki pa so zelo hitro 100€ ali vsaj blizu… 4 ali pa 5 pa garant preko 100

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Verjetno je to mišljeno par zmenkov da jo potem položi glede na to da ne da vsaka po prvem ane 🙂

3 srečanja/zmenki pa so zelo hitro 100€ ali vsaj blizu… 4 ali pa 5 pa garant preko 100[/quote]
Pa saj maš tud take, ki dajo že po prvem. Plačaš pa približno isto. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Verjetno je to mišljeno par zmenkov da jo potem položi glede na to da ne da vsaka po prvem ane 🙂

3 srečanja/zmenki pa so zelo hitro 100€ ali vsaj blizu… 4 ali pa 5 pa garant preko 100[/quote]
Pa saj maš tud take, ki dajo že po prvem. Plačaš pa približno isto. :))[/quote]

ne tam je ceneje 😉

40-60€ za 30 min 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Pa naj se znajde ženska, če se more.
Najprej se monovci pritožujejo, da so današnje ženske možače, ker si same plačajo pijačo, ker hočejo moškemu plačat pijačo in tako naprej in da če to naredijo kastrirajo moškega. Nekako take debate lahko človek bere na MONu.
No danes pa je debata ravno obratna, spet pisana s strani moške mone, tokrat se pa zgraža avtor, ker moški vse plačuje ženski.
Pa vi moški sploh veste kaj hočete? Narobe je, če hoče ona njemu plačat, narobe je če on njej plačuje? Kaj je pa prav?

Prav je to da ne daje vtisa da je izkoriščevalna (da skoz on plačuje oz. se ji to zdi samoumevno) ampak vseeno pa da ni trmasta in zahteva 50:50 plačevanje.

Težko razumet ampak moški bo še vedno rad plačal punce večkrat kot ona njemu če bo mel občutek da si ona vseeno želi plačat (iskreno) in ji nebo pustil oz. ji bo pustil tako da bo še vedno on v prednosti vsaj 1 pijače oz plačila računa…

če razumeš.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Dobro je to spisano s strani avtorja. Samo to tako je in tako bo ostalo, edino, ko se ženska zapiči v tipa oz., ko se dogaja v obratni smeri, takrat ženska ne špara z ničemer, ko se ji zarola od zaljubljenosti.

Prav je to da ne daje vtisa da je izkoriščevalna (da skoz on plačuje oz. se ji to zdi samoumevno) ampak vseeno pa da ni trmasta in zahteva 50:50 plačevanje.

Težko razumet ampak moški bo še vedno rad plačal punce večkrat kot ona njemu če bo mel občutek da si ona vseeno želi plačat (iskreno) in ji nebo pustil oz. ji bo pustil tako da bo še vedno on v prednosti vsaj 1 pijače oz plačila računa…

če razumeš.[/quote]Zame je žalitev, če bi šel na pijačo in bi ona plačala zapitek. Vsaj prvič in odvisno tudi kdo je dal pobudo.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


tisto, kar bi ona lahko storila še predno se vsedeta na “pijačko” – mu dala, da namoči.
Nikogar nebi nič stalo in oba bi imela kaj od tega ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Torej vas večina z veseljem ravna tako kot moški v avtorjevi zgodbi :).
Potem sploh ni problema.

Samostojne, samozadostne, samozavestne, odločne ženske ne postopajo po nočnih barih :).
Pa telenovel tudi ne gledajo.

In če povrh vsega še na takih forumih, kot je tale, le opazujete in nikogar ne sprovocirate – potem žal sploh ne obstajate – kot da ste v drugem vesolju ….
(Da se razumemo, tudi meni so nočni bari neko drugo vesolje, ki z mojim nima dosti skupnega …)

Kako se potem naučiš kakšnega dodatnega tujega jezika … :D???

Ha, ha, ha, poznam kup moških in žensk, kii so naravnost obsedeni s telenovelami pa jim še materni jezik šepa. Ne pa, da bi znali kak tuj jezik. Razen, če jugo-kletvice štejejo kot tuj jezik?
Po drugi strani pa poznam poliglote, ki nikoli ne gledajo telenovel.

In če povrh vsega še na takih forumih, kot je tale, le opazujete in nikogar ne sprovocirate – potem žal sploh ne obstajate – kot da ste v drugem vesolju ….
(Da se razumemo, tudi meni so nočni bari neko drugo vesolje, ki z mojim nima dosti skupnega …)[/quote]

Zgleda, da nsiem nič narcisoidna, zato se ne poslužujem teh postopkov.

Samostojne, samozadostne, samozavestne, odločne ženske ne postopajo po nočnih barih :).
Pa telenovel tudi ne gledajo.[/quote]

Pa po forumih tudi nimajo časa pisat verjetno… no še dobro da potem ti nisi ena izmed njih…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Matkič, če si opazil, pišem v tretji osebi, ne v prvi osebi.
Predvsem se zabavam ob avtorjevem tekstu in pa o tem kako se moški tu gor zgražate nad ženskami, nikoli vam ni nič prav. Če naredi ženska takole kot v avotrjevem primeru je cipa, če naredi obratno, da ne čaka, da ji bo on vse plačal, je možača.
Ja, tapravi dedci ste. Sami zase ne veste kaj hočete. Potem pa se pritožujete čez ženske.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close