Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ženske, a se ne zavedate da vas bo feminizem pokopal?

ženske, a se ne zavedate da vas bo feminizem pokopal?

Nisem pa še srečal tipa, ki ne bi, ko ga bolje spoznaš, potarnal, da ga ženska izrčpava.[/quote

No, mogoče izgledajo ti izčrpani medli.:)

Od kar sem tu gor, je tu par zakompleksanih samskih tipov, ki non stop žalijo in pljuvajo po ženskah. Kaj se jim je zgodilo v življenju pa ne bi vedela, da imajo take izpade. Pravijo, da niso bili ves čas taki, samo od kar sem tu, so točno taki.
Se jih kdo spomne, da so bili kdaj prijetni, kulturni, sposobni normalne debate brez žaljenja?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close