ženske, a se ne zavedate da vas bo feminizem pokopal?
Strinjam se z avtorjem in tudi opažam v vsakdanjem življenju, da navedeno drži. Moški so medli in ne vedo kaj bi, ženske pa dominantne, da ne rečem včasih “agresivne”. Dominirajo v službi, na cesti in doma.
Zaradi tega so obremenjene in pod stresom, kar težje prenašajo kot moški. Treba je razumeti, da nas ravno različnost bogati. Vsekakor smo izgubile, oropane smo spoštovanja.
Strinjam se z avtorjem in tudi opažam v vsakdanjem življenju, da navedeno drži. Moški so medli in ne vedo kaj bi, ženske pa dominantne, da ne rečem včasih “agresivne”. Dominirajo v službi, na cesti in doma.
Zaradi tega so obremenjene in pod stresom, kar težje prenašajo kot moški. Treba je razumeti, da nas ravno različnost bogati. Vsekakor smo izgubile, oropane smo spoštovanja.[/quote]
Zgubile ste še kaj drugega, ker ste si zadale preveč, ne zmorete niti osnovnega… Dedci nismo zgubili nič. Smo luzerji že od davno…:-))
Kakorkoli obrneš, v razmerjih so sami problemi. Ali se kurba en, ali oba. Če se noben ne in je razmerje dolgočasno in predvidljivo, potem visita na forumih. Tudi tu ni neke hude vsebine v razmerju. tretja varijanta so večni veseljaki, ki razmerje vzdržujejo tako, da hodijo po feštah in imajo skoz polno ljudi okoli sebe.
Nisem pa še srečal tipa, ki ne bi, ko ga bolje spoznaš, potarnal, da ga ženska izrčpava.
Saj bi ga vljudno vprašal. 🙂
Ko bi se ti še bolj izpovedal in pojamral, kako so ženske pravi hudiči, ki samo izkoriščajo moške, bi ti bil hvaležen, da si ga poslušal in si je olajšal dušo. 🙂
Pa se tam ne vrti vse okrog nekih ljubezenskih zgodb ?
Tu gor ravno ni za opaziti nekih ljubezenskih izpovedi. 🙂
No ja, Oblakov Jože je pa res izjema. 🙂
Saj bi ga vljudno vprašal. 🙂
Ko bi se ti še bolj izpovedal in pojamral, kako so ženske pravi hudiči, ki samo izkoriščajo moške, bi ti bil hvaležen, da si ga poslušal in si je olajšal dušo. 🙂
Pa se tam ne vrti vse okrog nekih ljubezenskih zgodb ?
Tu gor ravno ni za opaziti nekih ljubezenskih izpovedi. 🙂
No ja, Oblakov Jože je pa res izjema. :)[/quote]
Ti bi itak povsod vtikal svoj nos. Za vse ostale se brigaš, samo zase ne. Nič ne bi ti pomagal ljudem, ti sebi pomagaš, ker ti je dolgčas, ker imaš sam premalo obveznosti, potem se pa vmešavaš v življenja drugih.
Forum je zaprt za komentiranje.