ženske, a se ne zavedate da vas bo feminizem pokopal?
Ne, včasih še kakšno pesmico kam nalepim. 🙂
Sicer pa, od kdaj pa tebe zanima, kakšni so moji razlogi za obiskovanje foruma?
Najbrž te samo nadomešča med prazniki :D[/quote]
Prihodnjič bo itak javkal, da se jaz zaletavam v njegove poste.
Prihodnjič bo itak javkal, da se jaz zaletavam v njegove poste.[/quote]
Lahko bi te vsaj pohvalil, da knjige bereš pa to … :)[/quote]
Za kaj takega nisem pravega spola.
[sub][sub]Še dobro.[/sub][/sub]
Jaz pa nisem videla niti enega dedca, ki bi kidal. Videla sem pa sebe kako kidam. Le kje so vsi ti dedci, ki jih ti vidiš?
Meni noben dedec ne kida, noben mi ne lika, noben mi ne pomiva. Jaz pa tudi nobenmu to ne počnem.[/quote]
Vse povedano.[/quote]
Ja, lepo, da priznaš, da si se v prvem postu zlagal.
Vse povedano.[/quote]
Ja, lepo, da priznaš, da si se v prvem postu zlagal.[/quote]
Ne povedala si da sanjaš in si v imaginarnem ali paralelnem Svetu ti mogoče kidala, pa še takrat si se zadihala, to je vse………
Je pa treba povedat, da sem vido eno danes ki je kidala……….. ENO 😉
Ne, nisem povedala tega. To je proizvod tvoje domišljije, da si želiš, da bi jaz to povedala.
Ja, lepo, da si eno videl, ki je kidala. TUdi jaz, eno žensko, nobenega moškega.[/quote]
Saj kaj več kot sebe nisi mogla videt, če pa živiš bogu za hrbtom……… če so okrog tebe 2 bajti, težko vidiš dosti ljudi ki kidajo 😉
Ne, nisem povedala tega. To je proizvod tvoje domišljije, da si želiš, da bi jaz to povedala.
Ja, lepo, da si eno videl, ki je kidala. TUdi jaz, eno žensko, nobenega moškega.[/quote]
Saj kaj več kot sebe nisi mogla videt, če pa živiš bogu za hrbtom……… če so okrog tebe 2 bajti, težko vidiš dosti ljudi ki kidajo ;)[/quote]
Si ne znam predstavljat, da bi morala živeti v bloku. Grozljivka in preštevati kdo vse kida. Ubogi domen, ki je moral do 300 šteti. Nam neblokarjem k sreči tega ni treba.
Ti monovci imajo mogoče samo dovolj pisanja raznih skel tu gor. In ko 100-ič prebereš, kako ena baba tu gor posplošuje, s epač začneš zafrkavat in se obnašat v skladu z njenimi stereotipi.
Noben forumaš tu ni forumašicam ničesar dolžan…[/quote]
Da ena ženska, ki po pisanju deluje tako samozavestno, povzroča toliko težav nekaterim moškim, da se morajo zatekati k žalitvam, ker se počutijo ogrožene, pa se je potrebno upravičeno vprašati v kolikšni meri še sploh lahko govorimo o moških.
Forum je zaprt za komentiranje.