Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ženske, a se ne zavedate da vas bo feminizem pokopal?

ženske, a se ne zavedate da vas bo feminizem pokopal?

ženske, a se ne zavedate da vas bo feminizem pokopal? in oropal vse ženstvene energije? moški tega ne maramo. najprej vsakdanje življenje, sedaj že feminizacija oblastno-kariernih položajev.vse gre še v prid ženskega feminizma, znanost, popusti, vse…

Eden ma dons slab dan 😀 A si ciljal na predsednika vlade in ti je Bratuška ukradla stolček? Ne boj se, saj ne bo dolgo tam … 😉

Odkrivaš toplo vodo. Come on! Uporabi iskanje.

Šmrk:).

Feminizem gor ali dol (mimogrede, si prebral definicijo feminizma?), kaj je z vami moški? Kako lahko na druge kažeš s prstom, da so krivi za tvojo usodo? Na srečo se stvari odvijajo na bolje, ženske nismo le zadnje kolo.

Dobro, razlaga je neumna, teza je pa točna. Tudi jaz se ne strinjam s to histerijo po neki enakosti. Moški in ženske nismo enaki, nikoli ne bomo, to je trapasto, da bi se posiljevali v to.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Bože sačuvaj…. kaj ko bi se debaterji malce izobrazili na to temo?! Enakost in enakopravnost ni eno in isto!

Pravih feministk ni niti za vzorec. Večina žensk sploh nima predstave o feminističnih doktrinah. Je pa res, da vas mnoge izkoriščajo z mednožjem, ker podlegate mnenju, da je ženska in njen seks nekaj nujnega, kar morate imeti, da ste vredni nečesa. Fukfehtarjenje je pa danes drago in frustrirajoče za zmanipuliranega junca, to pa res…

Ja Bože brani me od zla, da sem si drznila to enačiti.. sploh v pavšalnem smislu, kot je bil napisan prvi post.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Dobro, razlaga je neumna, teza je pa točna. Tudi jaz se ne strinjam s to histerijo po neki enakosti. Moški in ženske nismo enaki, nikoli ne bomo, to je trapasto, da bi se posiljevali v to.[/quote]

Ah kaj ne? Nekaj časa nazaj so se na trgu pojavili celo neki pripomočki, da bi lahko tudi lulale stoje.

Nikoli ne bomo enaki, smo pa že enakopravni. Današnji feminizem sploh ni več potreben. Je bilo pa gibanje zelo dobra popestritev.

Na žalost večinoma odkrije svojo neumnost takrat ko je to že prepozno. Ženske so vedno bile in vedno bodo ženske, moški bomo pa moški. Vsak s svojimi posebnostmi in značilnosti. To kar današnji feminizem dela je pa navadna svinjarija.

Kaj pa ti feminizem hudega dela? Povej ,ubošček. Odpri dušico.


Kaj je copatar, a te baba spet ne pusti na pir in partijo taroka?????

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

se strinjam, ampak ste si tudi sami krivi za to, saj praktično ni več gentlemenov, če pa moramo same vse plačevati, potem je seveda treba tudi služiti…

Gentelmanov ni več zato ker to ni več cenjeno. Nasprotno, čudno te gledajo in te imajo za trapastega če se tako obnašaš.

Rešitev za žrtev – SPREMENI SPOL ali se trasformiraj v geja, pa boš imel mir pred feministkami

Ja, puma, …. lepo prosim …

Probaj najti tipa, ki ti na tržnici, ki imaš štiri vrečke pa še otroka v naročju reče – gospa, da vam pomagam nesti v avto. Probaj najti tipa, ki se ustavi, ko ti poči guma in se SAM javi, da ti jo bo zamenjal v dežju. Pa kolikokrat ko sem obstala v snegu, kje je bil kakšen moški, ki je ustavil in rekel – gospa, a potrebujete prevoz, a kaj pomagam? Še to,d a te skozi vrata prej spustijo ali v dvigalo je … luksuz 🙂

Ne moreš od drugih pričakovati uslug, ki jih sam nisi pripravljen nuditi nikomur. Pričakovanje žensk, da so jim moški (neznanci) dolžni izvajati usluge samo zaradi njihovega spola, je skrajno šovinistično.

Danes je svet drugačen, kot je bil nekoč. Če danes ženska stoji ob cesti s prazno gumo, skoraj vsak že pomisli na to, kako ga bo neka skupina ljudi oropala, če bo ustavil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pandora o tem ti govorim. Zakaj bi to počel če dobiš čuden pogled? V današnjem času so gentelmeni smatrani kot pocukrani hinavci. Pogosto smo reševali ženske iz snega pa smo dobili samo grde poglede. Niti hvala niso ble sposobne rečt. e

Da si ne boš kaj naredil… Enkrat te bo za to izjavo še “prijela” 😀

Polovica moških pričakuje doma gospodinjski al pa mama servis doma samo zaradi njihovega spola …

res je, feminizem je pokopal gentelmanstvo, pa tudi marsikaj drugega. samo še izkoriščevalni feminizem, izkoriščanje s prijateljstvi, izkoriščanje z namišljenim zatiranjem, izkoriščanje z obtožbami o spolnem nadlegovanju, …

Da si ne boš kaj naredil… Enkrat te bo za to izjavo še “prijela” 😀

Polovica moških pričakuje doma gospodinjski al pa mama servis doma samo zaradi njihovega spola …[/quote]
Pričakujejo že lahko, ni pa nujno, da bodo to tudi dobili. To je odvisno od ženske. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Niso ženske krive, da si ti zafrustriran cmerjokl brez karakterja, ki lazi za njimi in s epusti izkoriščati.

Ženske obtožuješ, da nimajo ženske energije, kje je tvoja moška življenjska moč..?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Če bo koga kaj pokopalo, bo tako razmišljanje pokopalo tebe, ker boš vedno imel težave v prijateljskem, poslovnem ali partnerskem odnosu z žensko.
Največji boj, ki ga biješ je sam s sabo, če pa tebi karakterno močnejše ženske ne ustrezajo, še ne pomeni, da vsi moški tega ne maramo , zato ne posplošuj.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close