Ženska umorila žensko v Sostru
Amen pod ta zapis, 11.09.2025 ob 14:51
Anonimno 8553, 11.09.2025 ob 13:14
Ljudje na znamo več komunicirati.
Zaposleni izžeti prihajajo domov, frustracije otrok ko gledajo družbena omrežja, vse krasno, vse idealno, bazeni, sobe infuenserk večje kot večina stanovanj…frustracije na vsakem koraku. Tik tok z raznimi izzivi…
Glasba ki slabi duševno zdravje. Tako kot glasba lahko zdravi, tako lahko uničuje. Zasvojenost z el. napravami povzroča agresivnost in odtujenost. Mladi ne znajo več komunicirati. Odvzem telefona povzroča tako stisko, da sproži agresijo. Pedopsihiatri pa talajo medikamente, če dočakajo čakalno vrsto na pedopsihistra.
Čas lock downa je začel kazati škodo, to so šele zacetki
Zelo natančno opisano.
Podpišem tudi jaz.
Mah dajte no. Sončku po zakonodaji prst pokažeš, pravijo po luni otroci, da imajo že pravice. Seveda jih imajo, kjer vzgoje ne smeš deliti razen z buci buc. In potem so otroci gazda vas odraslih. Saj tam nekje je mati vzela mobiča in se mu je strgalo. Ne vem točno, kje ssm prebrala, ampak tako je zakonsko permusivno, da šs konaj rojenega, lahko le ooazujejo permisivno, če bo pa le zahokal dojenček. Beh. Pejte enkrat na bus poln mularije. So vzgojeni. So pa v iber podivjane horde.
Smešno.
Bebci krivite telefone in lockdowne, pa samohranilke (čeprav ne veste niti, če je bilo skrbništvo deljeno in je punca bila tudi pri očetu), krivite šolski sistem pa televizijo, pa AI, pa telefone, pa ne vem kaj še vse. Nihče pa ne omenja staršev samih – ne mislim na partnerstvo, ampak na splošno razgledanost, obnašanje, razmišljanje staršev.
Na forumu imamo ravnokar odprto idiotsko temo o ravni Zemlji. preberite malo komentarje teh ravnozemljašev. So ti ljudje normalni? Niso. Nekaj je narobe z njimi. In v kolikor imajo takšni ljudje otroke, se bolezen prenaša naprej. Mama bluzi o ravni Zemlji, hči pa kolje ker misli, da ima doma Satana. Tako gre to.
Preveč norcev toleriramo. Vsak, ki ima 5 min časa, teoretizira z nekimi idiotskimi nebulozami. Nihče ga ne ustavi, ker ga ne sme. Dandanes so norci zaščiteni in dokler bodo zaščiteni norci, bo prihajalo do degenskih otrok.
Anonimno 5453, 11.09.2025 ob 15:31
tia811, 11.09.2025 ob 15:25
samo za razmslek: kaj pa če jo je mogoče mama zlorabljala?
Vse ločenke so čiste sociopatke. Punca ni več zdržala.
No, to mišljenje je pa čisto mimo.Ločiš se lahko tudi zaradi moža, ki se frajari, leta okrog in išče mlade punce in mu je po poroki družina španska vas.:in je prikrit babjek in kurbir. Poznam takega tepca, zdaj se že drugič ločuje…
kam gre ta svet, 11.09.2025 ob 18:51
Smešno.
Bebci krivite telefone in lockdowne, pa samohranilke (čeprav ne veste niti, če je bilo skrbništvo deljeno in je punca bila tudi pri očetu), krivite šolski sistem pa televizijo, pa AI, pa telefone, pa ne vem kaj še vse. Nihče pa ne omenja staršev samih – ne mislim na partnerstvo, ampak na splošno razgledanost, obnašanje, razmišljanje staršev.
Na forumu imamo ravnokar odprto idiotsko temo o ravni Zemlji. preberite malo komentarje teh ravnozemljašev. So ti ljudje normalni? Niso. Nekaj je narobe z njimi. In v kolikor imajo takšni ljudje otroke, se bolezen prenaša naprej. Mama bluzi o ravni Zemlji, hči pa kolje ker misli, da ima doma Satana. Tako gre to.
Preveč norcev toleriramo. Vsak, ki ima 5 min časa, teoretizira z nekimi idiotskimi nebulozami. Nihče ga ne ustavi, ker ga ne sme. Dandanes so norci zaščiteni in dokler bodo zaščiteni norci, bo prihajalo do degenskih otrok.
ja ses strinjam s teboj, res so bebci in takih je verliko, samo spomni se ko je bilo VARNO IN PREIZKUŠENO CEPIVO na vrsti, so kar hiteli in vihali rokave- CEPIMO SE- CEPIMO SE da ne bodo dedki in babice umrli, da jih ne bomo okužili s to STRAŠNO NEVARNO KUGO- ja res so bebci in teh je bilo več kot polovica Slovencev, ni čudno da so otroci taki bedaki, če so bedaki ta stari
Krompirjevi olupki, 11.09.2025 ob 15:04
Ja, samo, lock downa se ne sme nikakor obtoževati za situacijo.
Postal je le pokazatelj, kakšne so družine v resnici.
Saj je že Adi Smolar pel….bog daj ,da ne crkne televizor….. v prenesenem pomenu živi večina familij drug mimo drugega.
Kaj pa lahko pričakuješ od mater, ki furajo trepke (fuj, kaka beseda), plastične nohte, filanje v vse luknje in pod kožo….fotri pa mali beboti, prilepljeni na računalniške igre (med drugim,,če ni ravno OF).
Moških ni več, samohranilke so skastrirale še tiste obetavne sinove, ki bi to lahko bili….
Ženske vse mislijo, da so nadženske, prekrasne, prepametne za okolico, kuhanje in vzdrževanje doma imajo za poniževalno .):):)….
Kar naj jih še nekaj sončice in sončki pokokajo, nič škode ne bo, morda pa opozorilo drugim, da naj spremenijo svoj lajfstajl.
UAU, neverjetna moč žensk, ki so, kako pričakovano, vsega slabega krive.
Moški pa nedolžne ovčke.
Očitno se razmišljanje iz srednjega veka še kar ohranja …
samo povem, 12.09.2025 ob 08:21
ja ses strinjam s teboj, res so bebci in takih je verliko, samo spomni se ko je bilo VARNO IN PREIZKUŠENO CEPIVO na vrsti, so kar hiteli in vihali rokave- CEPIMO SE- CEPIMO SE da ne bodo dedki in babice umrli, da jih ne bomo okužili s to STRAŠNO NEVARNO KUGO- ja res so bebci in teh je bilo več kot polovica Slovencev, ni čudno da so otroci taki bedaki, če so bedaki ta stari
Pa kaj vedno vlačite to cepljenje na plano. Smo se cepili pa zato nismo bedaki in idioti, ampak odgovorne zrele odrasle osebe. Vzgajamo otroke v dobre in odgovorne verjetno malo boljše kot vi anticepilci, ravnozemljaši in in teoretiki zarot.
Anonimno 4071, 12.09.2025 ob 09:31
Saj res, kdaj bo osvežitveno cepljenje, da zavarujemo dedke in babice? Vprašam za prijateljico. Seveda se mladostnikom ni treba cepiti, ker oni ne prenašajo tako hudega virusa. Verjamem, verjameš, verjamemo, beeeeeeeeeeeeee.
Mogoče pa boš tudi ti kdaj v življenju rablo cepivo, samo tudi takrat se ne rabiš ccepit ker takih idiotov bedakov ne rabimo beeeeeeeeeeeee
Odprem temo, da vidim, kaj ste novega komentirali o umoru, in potem vidim, da se kregate o cepljenju. Namesto, da bi raziskali, ali je bila najstnica na pomirjevalih, uspavalih ali čem drugem, ali je bila mati na tem, ali sta se prepirali; seveda ne bo nič prišlo v javnost, ker je to delo policije in pa sploh – GDPR … Recimo v Ljubljani je ogromno droge, pa se o tem sploh ne piše, koliko % EU prebivalcev je zaužilo ali zauživa droge, in zakaj je tako itd.
Forum je zaprt za komentiranje.