Ženska umorila žensko v Sostru
Grozno, grozno. Uboga ženska, kako je končala.
In uboga mladoletna hči, kaj je naredila. Tudi sebi je uničila življenje. Nikoli ne bo več isto kot prej.
Mladina ima pametne telefone in gleda grozljivke in kriminalke, potem pa dobijo “idejo”. Zdaj se sploh ne zaveda, kaj je naredila. Mislim, da ji bo kmalu zelo žal.
inšpektorica, 11.09.2025 ob 11:35
Grozno, grozno. Uboga ženska, kako je končala.
In uboga mladoletna hči, kaj je naredila. Tudi sebi je uničila življenje. Nikoli ne bo več isto kot prej.
Mladina ima pametne telefone in gleda grozljivke in kriminalke, potem pa dobijo “idejo”. Zdaj se sploh ne zaveda, kaj je naredila. Mislim, da ji bo kmalu zelo žal.
In vendar, velika večina mladine s telefoni in socialnimi omrežji ne zabode svojih staršev z nožem. Sigurno imajo telefoni, socialna omrežja, nasilne igre, filmi, itd., škodljiv vpliv in tega ne zanikam, ampak ne smejo biti izgovor za kazniva dejanja.
brez moža, 11.09.2025 ob 13:01
V Dnevniku piše, da sta živeli sami.
In kaj ima to veze, če ni bilo očeta? Po tvoji logiki je krivo to, da je bila mama samohranilka in posledično kriva da jo je hči zaklala? Pred nekaj leti je sin narkoman in shizoidni norec, ravno tako do smrti zaklal mamo, oče se je uspel rešiti. Pa tisti mulc blizu Domžal, ki je pobil sorodnike, je tudi živel v družini z očetom. Norec je norec, kriminalec je kriminalec…. ne glede na to, ali živi v družinski skupnosti z očetom ali ne.
Ljudje na znamo več komunicirati.
Zaposleni izžeti prihajajo domov, frustracije otrok ko gledajo družbena omrežja, vse krasno, vse idealno, bazeni, sobe infuenserk večje kot večina stanovanj…frustracije na vsakem koraku. Tik tok z raznimi izzivi…
Glasba ki slabi duševno zdravje. Tako kot glasba lahko zdravi, tako lahko uničuje. Zasvojenost z el. napravami povzroča agresivnost in odtujenost. Mladi ne znajo več komunicirati. Odvzem telefona povzroča tako stisko, da sproži agresijo. Pedopsihiatri pa talajo medikamente, če dočakajo čakalno vrsto na pedopsihistra.
Čas lock downa je začel kazati škodo, to so šele zacetki
Ponavadi je za takšno dejanje kriva psihična bolezen, zato ne sodite in ne valute krivde na mamo. Poznam par primerov iz nič kaj permisivnih družin, prej izjemno strogih, v katerih se je zgodila podobna tragedija. V prvi, globoko verni, je sin s shizofrenijo zaklal mamo, “ker mu je tako naročil satan”, v drugi je sin umoril očeta, ki se je vrsto let izživljal nad družino, ostali napadi, na srečo brez smrtne posledice, so se vsi zgodili v družinah, v katerih je vladal alkohol in nasilje.
Anonimno 8553, 11.09.2025 ob 13:14
Ljudje na znamo več komunicirati.
Zaposleni izžeti prihajajo domov, frustracije otrok ko gledajo družbena omrežja, vse krasno, vse idealno, bazeni, sobe infuenserk večje kot večina stanovanj…frustracije na vsakem koraku. Tik tok z raznimi izzivi…
Glasba ki slabi duševno zdravje. Tako kot glasba lahko zdravi, tako lahko uničuje. Zasvojenost z el. napravami povzroča agresivnost in odtujenost. Mladi ne znajo več komunicirati. Odvzem telefona povzroča tako stisko, da sproži agresijo. Pedopsihiatri pa talajo medikamente, če dočakajo čakalno vrsto na pedopsihistra.
Čas lock downa je začel kazati škodo, to so šele zacetki
Zelo natančno opisano.
Ja, samo, lock downa se ne sme nikakor obtoževati za situacijo.
Postal je le pokazatelj, kakšne so družine v resnici.
Saj je že Adi Smolar pel….bog daj ,da ne crkne televizor….. v prenesenem pomenu živi večina familij drug mimo drugega.
Kaj pa lahko pričakuješ od mater, ki furajo trepke (fuj, kaka beseda), plastične nohte, filanje v vse luknje in pod kožo….fotri pa mali beboti, prilepljeni na računalniške igre (med drugim,,če ni ravno OF).
Moških ni več, samohranilke so skastrirale še tiste obetavne sinove, ki bi to lahko bili….
Ženske vse mislijo, da so nadženske, prekrasne, prepametne za okolico, kuhanje in vzdrževanje doma imajo za poniževalno .):):)….
Kar naj jih še nekaj sončice in sončki pokokajo, nič škode ne bo, morda pa opozorilo drugim, da naj spremenijo svoj lajfstajl.
Ljudje na znamo več komunicirati.
Zaposleni izžeti prihajajo domov, frustracije otrok ko gledajo družbena omrežja, vse krasno, vse idealno, bazeni, sobe infuenserk večje kot večina stanovanj…frustracije na vsakem koraku. Tik tok z raznimi izzivi…
Glasba ki slabi duševno zdravje. Tako kot glasba lahko zdravi, tako lahko uničuje. Zasvojenost z el. napravami povzroča agresivnost in odtujenost. Mladi ne znajo več komunicirati. Odvzem telefona povzroča tako stisko, da sproži agresijo. Pedopsihiatri pa talajo medikamente, če dočakajo čakalno vrsto na pedopsihistra.
Čas lock downa je začel kazati škodo, to so šele zacetki
In kdo tem mladim daje telefon v roke, internet, tik tok? Sami si ga pri 2, 5, 9 letih se ne morejo kupiti.
Forum je zaprt za komentiranje.