Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ženska ne sme biti pijana

ženska ne sme biti pijana

Alkohola sploh ne pijem. Ne moti me, če kdo tu in tam spije kak kozarček. Pijanih ljudi pa se ogibam. TUdi tistih, ki so samo malo pijani, ker mi gre njihovo blebatanje blazno na živce. Da ne govorimo o tem, da eni moški v pijanosti ne znajo držati rok pri sebi, da mislijo, da lahko šlatajo vsako, ki mimo pride.
Da ne govorim pa o finih damah, vse upedenane. Vse fino napravljene zraven pa čik v gobcu in pijane kot krave. Ogabno. Se ima pa za fino damo.

Pri nekaterih poklicih pa ni fajn videt osebo pijano, ker takoj izgubi na verodostojnosti, npr. sodnik, državni tožilec, veleposlanik. Imeli pa smo tudi ministra, ki je moral odstopiti, ker je vozil pod vplivom alkohola.

Če bi bili ti policisti malo bolj razumevajoči ne bi tegale žejnega matrali s frulico….

[youtube]aEGlPIxUQjM[/youtube]

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Pri nekaterih poklicih pa ne samo, da ni fajn, da je oseba pijana… je celo nevarno… si predstavljaš pijanega zdravnika oz. zobozdravnika… pa še veliko drugih… bože nedaj, da se ga pilot nacuka 🙂

p.s.
Pravijo, da en kozarček dobrega vina ob kosilu je ZA zdravje, pa tudi ob kakšnih posebnih priložnostih kakšen kozarček ne škodi. In tudi od tega kozarčka odrasel človek ni pijan.

Jaz osebno običajno ob nedeljskem kosilu spijem kakšen kozarček, pa tudi ob kakšnih posebnih priložnostih imam rada kozarček šampanjca; če je pa fejst vroče, pa tudi kakšno pivo. Od tega še nikoli nisem bila pijana.:)

Pri nekaterih poklicih pa ne samo, da ni fajn, da je oseba pijana… je celo nevarno… si predstavljaš pijanega zdravnika oz. zobozdravnika… pa še veliko drugih… bože nedaj, da se ga pilot nacuka 🙂

p.s.
Pravijo, da en kozarček dobrega vina ob kosilu je ZA zdravje, pa tudi ob kakšnih posebnih priložnostih kakšen kozarček ne škodi. In tudi od tega kozarčka odrasel človek ni pijan.

Jaz osebno običajno ob nedeljskem kosilu spijem kakšen kozarček, pa tudi ob kakšnih posebnih priložnostih imam rada kozarček šampanjca; če je pa fejst vroče, pa tudi kakšno pivo. Od tega še nikoli nisem bila pijana.:)[/quote]
za koga jaz plačam trošarine in DDV od alkohola?? naj mi vsaj kaj povrne.

kdo mi je dolžan

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

joooj kako sem se nasmejala ::)))))

[youtube]TRWYG70yBuU[/youtube]

Dokaz, da je mogoče normalno urejeno Slovenko spremeniti v eni sami uri v razuzdano zalkoholizirano prasico.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Tale dokaz je pa ravno tak primer, kot uporaba clipa iz Naše male klinike, ki ga je Michael Moore uporabil kot primer slabega zdravstvenega sistema… 🙂

Sama se občasno napijem, pa ni panike. Nikoli iz tuge, jeze ali iz dolgčasa.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Imam veliko izkusen z pijanimi ženskami .
Ko se ga ženska napje se začenja z kakšnim možkim stiskati in polubljati .
Vendar če ima ženska moža doma je potem šđe bolj korajzna .
Če se pijani možki uleže k ženi jo začenja polubljati ter ji reče da naj mu da prstan .
Ko žena reče možkemu če me pelješ domov te bom peljala v pojsteljo ter se bova polubljala ali seksala .

Ja Jože. Izkušen mozakar si.

Haha, pa kje ste našli to staro temo. 🙂

Jap, ženska ne sme biti pijana in prav tako ne moški. 🙂


Ženska ne sme bit pijana zato, da lahko moškega pelje domov… Moški je lahko tu in tam pijan če prenese po moško potem naslednji dan 🙂


Ženska ne sme bit pijana zato, da lahko moškega pelje domov… Moški je lahko tu in tam pijan če prenese po moško potem naslednji dan :)[/quote]

Pijani moški mi gredo na živce.

Men pa ženske, ki moralizirajo, če se ga moški dvakrat na leto mal napije… In še to ker je moral bit z njo na srečanju njene familije…

Mah ja..Zato so pa same, jih nihče noče…”ne muško i ne žensko”..))

Ne se čudit potem.

Če moški reče, da se ga je mal napil, v bistvu to pomeni, da sploh ne ve več zase in po čudežu je prišel domov (ker so ga drugi pripeljali) in še par dni cajta mačka. Na koncu še rečejo, da alkohol res ne reši problemov, ampak mleko jih tudi ne. Fuuul fora:)).

Mah ja..Zato so pa same, jih nihče noče…”ne muško i ne žensko”..))

Ne se čudit potem.[/quote]
Se ne čudim 🙂 Tako pač je. Dejstva


Baba pijana, rit prodana. Če je moški pijan ostane zvest, ker itak ne more 🙂

Ma kakšna prodana…sej da zastonj:)))


Baba pijana, rit prodana. Če je moški pijan ostane zvest, ker itak ne more :)[/quote]

Se pa slini in blebeta . Sicer pa kaj misliš če se z eno šlata, lupčka, … da to pa ni varanje al kaj?


Baba pijana, rit prodana. Če je moški pijan ostane zvest, ker itak ne more :)[/quote]

Se pa slini in blebeta . Sicer pa kaj misliš če se z eno šlata, lupčka, … da to pa ni varanje al kaj?[/quote]
Če je alkoholno omamljen, se mu to šteje pod olajševalne okoliščine. 🙂
Če ni prišteven, ne more odgovarjati za svoja dejanja.

Se pa slini in blebeta . Sicer pa kaj misliš če se z eno šlata, lupčka, … da to pa ni varanje al kaj?[/quote]
Če je alkoholno omamljen, se mu to šteje pod olajševalne okoliščine. 🙂
Če ni prišteven, ne more odgovarjati za svoja dejanja.[/quote]

Če mu dokažeš, da se je prej napil, da bi potem lažje šlatal in lupčkal, je to obteževalna okoliščina (actio libera in causa). :))))

Ja, če mu dokažeš. 🙂
Kar pa ni enostavno.

hitro pijana – hitro da
bolj pijana – več rabi
mrtvo pijana – alibi za “skok čez plot”


Baba pijana, rit prodana. Če je moški pijan ostane zvest, ker itak ne more :)[/quote]

Se pa slini in blebeta . Sicer pa kaj misliš če se z eno šlata, lupčka, … da to pa ni varanje al kaj?[/quote]
Ma kako šlatanje in slinjenje. Takrat sploh še ni pijan. Sicer pa, kdor to počne, steraj ga. Kaj se obremenjuješ s tem? Če je človk v vezi je kakršnokoli slinjenje po drugih prepovedano. Kdor to ne ve, pač ni vreden veze. Razen če se partner strinja 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close