žena je predlagala
neverjetno kako disfunkcionalno logiko imaš
preberi še enkrat – mišljeno je bilo, da bi jo ti nastavila takoj, ko bi šla poslovno na “teren” … ne pa meni.
dej spokej se že z mojega anusa
http://www.youtube.com/watch?v=5-UNelFFQBg
Evo Nemko :)) ni kaj ni kaj.
in kaj je s tem narobe?? se ji je pač libido “skril” za poslovno žilico.[/quote]
Ali pa za starostjo (je 9 let starejša od njega) + utrujenostjo + odtujenostjo…[/quote]
kje si pa to razliko v letih pobrala ???
Jo je avtor teme povedal, na koncu posta.[/quote]
Točno tako. Čisto zadnji stavek prvega posta:
[/quote]
ups … *emti folk, ko za isti termin uporablja različne oblike tipkanja ☻
enkrat številke, drugič opisno ☻☻
trapi in bratranci krtov … kdor se gre posel zares, za svojo familijo, … se zaveda kaj dela sebi in familiji v dobro / za preživetje???.
si zamišljate tole familijo da ona vrne s.p. pa, da naj ON vzdržuje familijo???
jep .. € nebi bilo ne za njega ne za njo ne za otroke.
ON bi pa itak hotel še kakšno nasajati ☺ (9. let razlike, večji libido … )
Kako pa veš, da ga je zadela, če pa si v dvomih?[/quote]Ker je napisala tisto, kar je želel slišati. :)[/quote]Komot se rešijo zadeve, le počakat moraš na “pravo” mnenje, ostala mnenja so itak brez veze…. 😉
Bolje se je vprašati, zakaj so nekomu laži tako blizu? Življenje je prekratko za njih, ker povzročajo le dvome in grizenje. Resnica tega ne povzroča.
Kdo pa rovari?
Nekdo je odprl temo, vprašal za mnenja… seveda je imel že ob odprtju neko svoje mnenje in v nekaterih odgovorih je dobil potrditev tega mnenja, vse ostale je pa gladko zavrnil, ker….. terjajo nek miselni napor, ogrožajo njegovo (pravilno!?) mnenje…..
Čemu potem sploh vprašanje/izpostavljanje na forumu?
Ideal je ostati sam? Najbrž res 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.