želja otroka
“Aleksandra” sem še s tega planeta! Ni mi pa jasno zakaj bi bile ženske ali moški z otroci ovira za novo vezo….. pa saj jim jih ne bo treba preživljati, če je v tem problem. Pri 30+ pa vrjetno znam oz. zmorem biti finančno neodvisna.
Jaz pa bi se pri teh letih raje odločila za moškega, ki že ima otroke. Kot prvo ve kaj to pomeni biti starš, kot drugo pa jaz ne bi imela več otrok saj sem že malo stara, nimam želje pri 60 hodit v šolo po sestankih.
upam, da takrat začnem šele uživati.
Vseeno pa hvala za odziv, lep dan
Vidva, pa se nehajta prepirat!!! tudi jaz mislim, da ženska, ki pri 30 do 35 ni mama, ne ve kaj bi sama s sabo….ponavadi imajo cucke za dojenčke. Pa nimam nič proti psom, me pa jezijo ženske, ki se dobesedno obnašajo kot mame cuckom!!!
pa lep dan tudi vama.
Živi in pusti živeti. Razmisli mogoče v smer: da ta ženska mogoče sploh ne more imeti otrok, ti pa jo tako obsojaš, mogoče je imela ves čas smolo v življenju in ni našla ustreznega partnerja, mogoče pa preprosto ne želi roditi otrok v ta svet, ki ni ravno svetel, mogoče se preprosto ne čuti sposobna biti mama, mogoče je še vedno le za določen čas zaposlena in nima prave socialne varnosti …
Pa saj si si na “problem” kar sama odgovorila. Nekdo, ki še nima otrok, pa si morda želi svojega.
Forum je zaprt za komentiranje.