Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Želim deliti z vami

Želim deliti z vami

zapolniti

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


dobro lufta mešata, skoraj bolje od tebe)) data za rundo, seveda data, zrak je zaenkrat še neobdavčena dobrina in ga je v izobilju[/quote]
pojma nimaš … luft je obdavčen … v trošarinah za goriva in dimnikarskih (obveznih!!) uslugah.
dej začni plačevati položnice in specifikacijah računov[/quote]
me niti ne zanima, denar ni problem, plačam ko pride položnica, vse pred dnevom zapadlosti, dimnikarju pa še trinkat dam , za dobro mero:)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close