Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Želim deliti z vami

Želim deliti z vami

posvetite se sami sebi in ne iščite konca v neskončnosti..Mir z vami in bodite čuječi:)

če bi bilo tako pri mašah, bi tudi sama šla kdaj 🙂 lepa pesem…

Totalno zatežen klerikalec!! pa ne zaradi Gregorian pač pa zaradi preostalega nakladanja…fuj in fej!

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Amen:) in ne skrbi, vse ti je odpuščeno:)


Amen:) in ne skrbi, vse ti je odpuščeno:)[/quote]

Daj župnik, zaveži že enkrat!

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Amen:) in ne skrbi, vse ti je odpuščeno:)[/quote]

Daj župnik, zaveži že enkrat![/quote]
kaj ti naj zavežem? steznik? nisi malo za časom s tem?)) pa tudi prevč zdrav ni

Daj župnik, zaveži že enkrat![/quote]
kaj ti naj zavežem? steznik? nisi malo za časom s tem?)) pa tudi prevč zdrav ni[/quote]

Ne, svoj hinavski in izprijen jezik! Steznik, če ga kaka tvoja vdana nuna nosi to nima veze z mano! Si že zmolil večerno molitev pa vse tri različice rožnih vencev? Kaj pa vest, si si že izprašal? Si naredil dnevno računico grehov pa sebi naložil pokoro? Smrad…..

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


kaj ti naj zavežem? steznik? nisi malo za časom s tem?)) pa tudi prevč zdrav ni[/quote]

Ne, svoj hinavski in izprijen jezik! Steznik, če ga kaka tvoja vdana nuna nosi to nima veze z mano! Si že zmolil večerno molitev pa vse tri različice rožnih vencev? Kaj pa vest, si si že izprašal? Si naredil dnevno računico grehov pa sebi naložil pokoro? Smrad…..[/quote]
ne bi vedel kaj nune nosijo, nisem pravi naslov, ne nisem še zmolil to pride na vrsto pred spanjem, danes bom še malo potegnil, še zate zmolim, škodit ne more))

Škodit res ne more, koristi bo pa tud bore malo. Ne verjamem namreč v molitev. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To je tvoj problem Marko, v kaj in koga ti verjameš. A misliš, da si zaradi tega kaj pametnejši, če nisi veren?

Pesem je pa super.

Marko, nikoli ne podcenjuj moči Molitve,…

To je tvoj problem Marko, v kaj in koga ti verjameš. A misliš, da si zaradi tega kaj pametnejši, če nisi veren?

Pesem je pa super.[/quote]
Moj problem? Zakaj bi bil moj problem? In kdo pravi, da sem boljši? Antilopa, kaj mi to podtikaš? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To je tvoj problem Marko, v kaj in koga ti verjameš. A misliš, da si zaradi tega kaj pametnejši, če nisi veren?

Pesem je pa super.[/quote]
Moj problem? Zakaj bi bil moj problem? In kdo pravi, da sem boljši? Antilopa, kaj mi to podtikaš? ;)[/quote]

Čemu pa ti podtikaš, da molitev ne pomaga??!!

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Daj župnik, zaveži že enkrat![/quote]
kaj ti naj zavežem? steznik? nisi malo za časom s tem?)) pa tudi prevč zdrav ni[/quote]
joške na mašno in z jezikom zalepit

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Moj problem? Zakaj bi bil moj problem? In kdo pravi, da sem boljši? Antilopa, kaj mi to podtikaš? ;)[/quote]

Čemu pa ti podtikaš, da molitev ne pomaga??!![/quote]
Verjetno ravno zato, ker ne verjamem v njo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Čemu pa ti podtikaš, da molitev ne pomaga??!![/quote]
Verjetno ravno zato, ker ne verjamem v njo. :))[/quote]

So stvari, za katere bi bilo bolje, če so zadržijo zase – logično je, da bolj malo ljudi tu gor briga v kaj verjameš 😛

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Čemu pa ti podtikaš, da molitev ne pomaga??!![/quote]
Verjetno ravno zato, ker ne verjamem v njo. :))[/quote]
koga ti farbaš Marko? Velika noč je že zdavnaj mimo..

ob vsem spoštovanju do EnegaKamna in njego teorije relativnosti … smo absulutno vsi trupla.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


lahko samo še dodam..moj poklon g.Gradnik…Mors Victrix


lahko samo še dodam..moj poklon g.Gradnik…Mors Victrix[/quote]
kera vaška posebnneža iz tvoje oštarije pa sta to??? A vsaj kdaj dasta za rundo zraka???

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


lahko samo še dodam..moj poklon g.Gradnik…Mors Victrix[/quote]
kera vaška posebnneža iz tvoje oštarije pa sta to??? A vsaj kdaj dasta za rundo zraka???[/quote]
dobro lufta mešata, skoraj bolje od tebe)) data za rundo, seveda data, zrak je zaenkrat še neobdavčena dobrina in ga je v izobilju

Čemu pa ti podtikaš, da molitev ne pomaga??!![/quote]
Verjetno ravno zato, ker ne verjamem v njo. :))[/quote]

Kako lahko NE verjameš v molitev, če sploh ne znaš moliti? :)))


Verjetno ravno zato, ker ne verjamem v njo. :))[/quote]

Kako lahko NE verjameš v molitev, če sploh ne znaš moliti? :)))[/quote]

Malko se je necemu zavestno odpovedal, cesa ne pozna, ni plobal…ueeeee 😛

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


kera vaška posebnneža iz tvoje oštarije pa sta to??? A vsaj kdaj dasta za rundo zraka???[/quote]
dobro lufta mešata, skoraj bolje od tebe)) data za rundo, seveda data, zrak je zaenkrat še neobdavčena dobrina in ga je v izobilju[/quote]
pojma nimaš … luft je obdavčen … v trošarinah za goriva in dimnikarskih (obveznih!!) uslugah.
dej začni plačevati položnice in specifikacijah računov

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Verjetno ravno zato, ker ne verjamem v njo. :))[/quote]

Kako lahko NE verjameš v molitev, če sploh ne znaš moliti? :)))[/quote]
Z lahkoto. Tako kot ti ne verjameš, da bi brez molitve lahko bilo tvoje življenje še lepše ali vsaj enako. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close