Želim biti zmeraj sproscena
Uzaljena
zelo dobro vprašanje! končno eno pametno. lih za mene.
že teroija ni lahka. praksa pa sploh ne. ni pa nemogoče. fse ej lažje z dobitkom euro jack pot. ker na to ne moreva računat, se moreva naloge lotit sistematično.
1. telo
2.um
3. lokacija, finance, vreme
1. telo? kakršno koli telo imaš. dolge /kratke noge, mala, visoka. vedno je važno da imaš čim majn špeha in veliko mišic na zgornjem delu telesa. si samica? verjetno že neki stara. zdaj se fokusirat izkjučno na telo, ne bo zadostovalo. pri moškem lahko, pri samici , žal ne. ampak osnova je osnova. dobro sexy telo. kaj to pomeni. ja žal pomeni spet od 5 letan aprej trenirat judo, plavanje, ples. 15 let. tko žal , pač je. če nisi,? začni. delaj BJJ 2x na tedne.2x plavat. ostalo doma sprehodi, pohodi, sklece, trebuh, rukzak.
2. UM. hja spet za moškega je lažje. veliko lažje. ženske ste socijalna bitja,. potrebuješ MOŽA IN OTROKE IN DRUŽINO. to je nujn pogoj. nujna sestavina. mož, otroci.
3. lokacija vreme. vedno je bolje živet na morju. morje je jug. toplo, morje, ni snega. v osnovi. a ne? asociacija na lepo, fajn, mladost.
4. kako to sedaj povezat? težko! za moškega lažje.
tebe od sreče, stran drži, levičarska družba, toxični feminizem, marxizem.
kaj od tega lahko najhitreje narediš? marsikaj. ampa pset za moškega je ful lazje.
če želiš, več, vedet, mi povej več o sebi. si poročena imaš otroke, leta, izobrzaba, sluzba. pol ti lazje svetujem kako začet. ampak v osnovi pogledša kaj od naštetega imaš rešeno in narediš kaj ti majnka.
ampak 1 in ful pomembna zadeva je tvoj izgled. ful važo. ampak spet odvisno koliko let imaš. če si preko 40 je to tak tak spet. bo te že težkospravi v pravo formo, ne boš imela energije, ne volje. e si 40 in nimaš otrok bo hudo.
več moram vedet o tebi. ampak nekako sem ti dal izhodišče.
delaj kaj teb veseli. če znaš risat pa nisirisala, znaš pa risat lepo, začni risat za denar. če znaš plesat, imašp dobro telo ful, idi plesat za denar. če znaš firizirat idi na morje firzirat. če si družboslovka – se obesi. ne hecam se. bo pa hudo. to bo težko. rečimo da si pravnica. za finto. kako češ ti mimo presinga, družbe in sodelavcev in pravniške družbe in mentalitete , da moraš zalsužit 40 000 mesec. edino da si moški odvetnik levuhar od malega z voplninim istari ki te fse naučijo in imaš pisarno v mb in svojo firmo v lj kjer ti zapsoleni študentje na praksi rešujejo zadeve. ti pa samo preglesduješ. karj e tudi delo, ampak veliko denarja. al pa nis čeferin. česi pravnica se probaj sprijaznit z malo pisarnico in redno plačiaco 4000 in veliko prostega časa. naj ti bo to dovolj. če se pustiš tej odvetniški kabali da te spelje na pot zasluzka si v njihovih rokah in ne more nič. ker komunisti dominirajo v pravu. če nisi del tega družinsko en bo šlo. se zadovoliz veliko majn ampak še vedno veliko nad povprečjem. razumeš?
malo skromnosti. dobre volje. skromnosti bi dobila z JUDOM IN BJJ.
več mi moraš opovedat o sebi.
Anonimno 3469, 07.09.2025 ob 19:48
Uzaljena
zelo dobro vprašanje! končno eno pametno. lih za mene.
že teroija ni lahka. praksa pa sploh ne. ni pa nemogoče. fse ej lažje z dobitkom euro jack pot. ker na to ne moreva računat, se moreva naloge lotit sistematično.
1. telo
2.um
3. lokacija, finance, vreme
1. telo? kakršno koli telo imaš. dolge /kratke noge, mala, visoka. vedno je važno da imaš čim majn špeha in veliko mišic na zgornjem delu telesa. si samica? verjetno že neki stara. zdaj se fokusirat izkjučno na telo, ne bo zadostovalo. pri moškem lahko, pri samici , žal ne. ampak osnova je osnova. dobro sexy telo. kaj to pomeni. ja žal pomeni spet od 5 letan aprej trenirat judo, plavanje, ples. 15 let. tko žal , pač je. če nisi,? začni. delaj BJJ 2x na tedne.2x plavat. ostalo doma sprehodi, pohodi, sklece, trebuh, rukzak.
2. UM. hja spet za moškega je lažje. veliko lažje. ženske ste socijalna bitja,. potrebuješ MOŽA IN OTROKE IN DRUŽINO. to je nujn pogoj. nujna sestavina. mož, otroci.
3. lokacija vreme. vedno je bolje živet na morju. morje je jug. toplo, morje, ni snega. v osnovi. a ne? asociacija na lepo, fajn, mladost.
4. kako to sedaj povezat? težko! za moškega lažje.
tebe od sreče, stran drži, levičarska družba, toxični feminizem, marxizem.
kaj od tega lahko najhitreje narediš? marsikaj. ampa pset za moškega je ful lazje.
če želiš, več, vedet, mi povej več o sebi. si poročena imaš otroke, leta, izobrzaba, sluzba. pol ti lazje svetujem kako začet. ampak v osnovi pogledša kaj od naštetega imaš rešeno in narediš kaj ti majnka.
ampak 1 in ful pomembna zadeva je tvoj izgled. ful važo. ampak spet odvisno koliko let imaš. če si preko 40 je to tak tak spet. bo te že težkospravi v pravo formo, ne boš imela energije, ne volje. e si 40 in nimaš otrok bo hudo.
več moram vedet o tebi. ampak nekako sem ti dal izhodišče.
delaj kaj teb veseli. če znaš risat pa nisirisala, znaš pa risat lepo, začni risat za denar. če znaš plesat, imašp dobro telo ful, idi plesat za denar. če znaš firizirat idi na morje firzirat. če si družboslovka – se obesi. ne hecam se. bo pa hudo. to bo težko. rečimo da si pravnica. za finto. kako češ ti mimo presinga, družbe in sodelavcev in pravniške družbe in mentalitete , da moraš zalsužit 40 000 mesec. edino da si moški odvetnik levuhar od malega z voplninim istari ki te fse naučijo in imaš pisarno v mb in svojo firmo v lj kjer ti zapsoleni študentje na praksi rešujejo zadeve. ti pa samo preglesduješ. karj e tudi delo, ampak veliko denarja. al pa nis čeferin. česi pravnica se probaj sprijaznit z malo pisarnico in redno plačiaco 4000 in veliko prostega časa. naj ti bo to dovolj. če se pustiš tej odvetniški kabali da te spelje na pot zasluzka si v njihovih rokah in ne more nič. ker komunisti dominirajo v pravu. če nisi del tega družinsko en bo šlo. se zadovoliz veliko majn ampak še vedno veliko nad povprečjem. razumeš?
malo skromnosti. dobre volje. skromnosti bi dobila z JUDOM IN BJJ.
več mi moraš opovedat o sebi.
Ženska hoče bit sproščena ne pa nora. Mislim zresni se no 🙂
Sproščena ob mulcih pa dedcu…..ne se smešit no 😀
Kranjska klobasa, 07.09.2025 ob 20:02
Si probala kakšen kurac pofafat? Probaj, nakaterim dobro dene. Pa tudi če ne, s kurčino v gobcu boš vsaj manj neumnosti klobasala, tako ali drugače
In še tebi…ona hoče bit sproščena. Ne tebe sprostit bolnik. Nobene ne sprošča tist smoki po gobcu vlačt.
Forum je zaprt za komentiranje.