Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Želim biti zmeraj sproscena

Želim biti zmeraj sproscena

Kot na drogah, le da brez drog. Nikoli se sekirat, nikoli me nič ne bi zmotilo. Vaši nasveti? Tako bi živela in uživala življenje več let. Prosim!

Kaj ti preprečuje sproščenost?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8684, 07.09.2025 ob 18:28

Kaj ti preprečuje sproščenost?

Misli In prepovedane besede.

Odgovor na objavo uporabnika
Uzaljena, 07.09.2025 ob 18:26

Kot na drogah, le da brez drog. Nikoli se sekirat, nikoli me nič ne bi zmotilo. Vaši nasveti? Tako bi živela in uživala življenje več let. Prosim!

Na katerih drogah pa si tako sproščen?

Naj ti bo vseeno za večino manj pomembnih stvari.

Ko imaš enkrat zelo jasno postavljene vrednote, prioritete, te ne bo brigalo za nič drugo.. delaj na tem.

Jaz sem vedno sproščena.

 

040 322 645

Uzaljena

zelo dobro vprašanje!  končno eno pametno.  lih za mene.

že teroija ni lahka. praksa pa sploh ne.  ni pa nemogoče.  fse ej lažje z dobitkom euro jack pot.  ker na to ne moreva računat,  se moreva naloge lotit sistematično.

1. telo

2.um

3. lokacija, finance, vreme

1. telo?  kakršno koli telo imaš. dolge /kratke noge,  mala, visoka.   vedno je važno da imaš čim majn špeha in veliko mišic na zgornjem delu telesa. si samica?  verjetno že neki stara.  zdaj se fokusirat izkjučno na telo, ne bo zadostovalo.  pri moškem lahko, pri samici , žal ne.  ampak osnova je osnova.  dobro sexy telo.   kaj to pomeni. ja žal pomeni spet  od 5 letan aprej trenirat judo, plavanje, ples. 15 let.  tko žal , pač je. če nisi,? začni.  delaj BJJ 2x na tedne.2x plavat.  ostalo doma sprehodi, pohodi, sklece, trebuh, rukzak.

2. UM.  hja spet za moškega je lažje. veliko lažje. ženske ste socijalna bitja,. potrebuješ MOŽA IN OTROKE IN DRUŽINO.  to je nujn pogoj. nujna sestavina.  mož, otroci.

3.  lokacija vreme.   vedno je bolje živet na morju.  morje je jug. toplo, morje, ni snega. v osnovi. a ne?  asociacija na lepo, fajn, mladost.

4. kako to sedaj povezat?  težko!  za moškega lažje.

tebe od sreče, stran drži, levičarska družba, toxični feminizem, marxizem.

kaj od tega lahko najhitreje narediš?   marsikaj. ampa pset za moškega je ful lazje.

če želiš, več, vedet, mi povej več o sebi. si poročena imaš otroke, leta, izobrzaba, sluzba. pol ti lazje svetujem kako začet.  ampak v osnovi pogledša kaj od naštetega imaš rešeno in narediš kaj ti majnka.

ampak 1 in ful pomembna zadeva je tvoj izgled.  ful važo.  ampak spet odvisno koliko let imaš. če si preko 40 je to tak tak spet.  bo te že težkospravi v pravo formo, ne boš imela energije, ne volje.  e si 40 in nimaš otrok bo hudo.

več moram vedet o tebi.  ampak  nekako sem ti dal izhodišče.

delaj kaj teb veseli. če znaš risat pa nisirisala, znaš pa risat lepo, začni risat za denar.  če znaš plesat, imašp dobro telo ful, idi plesat za denar. če znaš firizirat idi na morje firzirat.  če si družboslovka – se obesi.  ne hecam se. bo pa hudo.  to bo težko. rečimo da si pravnica. za finto.  kako češ ti mimo presinga, družbe in sodelavcev in pravniške družbe in mentalitete , da moraš  zalsužit 40 000 mesec.  edino da si moški odvetnik levuhar od malega z voplninim istari ki te fse naučijo in imaš pisarno v mb in svojo firmo v lj kjer ti zapsoleni študentje na praksi rešujejo zadeve. ti pa samo preglesduješ. karj e tudi delo, ampak veliko denarja.  al pa nis čeferin.  česi pravnica se probaj sprijaznit z malo pisarnico in redno plačiaco 4000 in veliko prostega časa.  naj ti bo to dovolj.  če se pustiš tej odvetniški kabali da te spelje na pot zasluzka si v njihovih rokah in ne more nič. ker komunisti dominirajo v pravu. če nisi del tega družinsko en bo šlo. se zadovoliz veliko majn ampak še vedno veliko nad povprečjem.  razumeš?

malo skromnosti. dobre volje.  skromnosti bi dobila z JUDOM IN BJJ.

več mi moraš opovedat o sebi.

Si probala kakšen kurac pofafat? Probaj, nakaterim dobro dene. Pa tudi če ne, s kurčino v gobcu boš vsaj manj neumnosti klobasala, tako ali drugače

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3469, 07.09.2025 ob 19:48

Uzaljena

zelo dobro vprašanje!  končno eno pametno.  lih za mene.

že teroija ni lahka. praksa pa sploh ne.  ni pa nemogoče.  fse ej lažje z dobitkom euro jack pot.  ker na to ne moreva računat,  se moreva naloge lotit sistematično.

1. telo

2.um

3. lokacija, finance, vreme

1. telo?  kakršno koli telo imaš. dolge /kratke noge,  mala, visoka.   vedno je važno da imaš čim majn špeha in veliko mišic na zgornjem delu telesa. si samica?  verjetno že neki stara.  zdaj se fokusirat izkjučno na telo, ne bo zadostovalo.  pri moškem lahko, pri samici , žal ne.  ampak osnova je osnova.  dobro sexy telo.   kaj to pomeni. ja žal pomeni spet  od 5 letan aprej trenirat judo, plavanje, ples. 15 let.  tko žal , pač je. če nisi,? začni.  delaj BJJ 2x na tedne.2x plavat.  ostalo doma sprehodi, pohodi, sklece, trebuh, rukzak.

2. UM.  hja spet za moškega je lažje. veliko lažje. ženske ste socijalna bitja,. potrebuješ MOŽA IN OTROKE IN DRUŽINO.  to je nujn pogoj. nujna sestavina.  mož, otroci.

3.  lokacija vreme.   vedno je bolje živet na morju.  morje je jug. toplo, morje, ni snega. v osnovi. a ne?  asociacija na lepo, fajn, mladost.

4. kako to sedaj povezat?  težko!  za moškega lažje.

tebe od sreče, stran drži, levičarska družba, toxični feminizem, marxizem.

kaj od tega lahko najhitreje narediš?   marsikaj. ampa pset za moškega je ful lazje.

če želiš, več, vedet, mi povej več o sebi. si poročena imaš otroke, leta, izobrzaba, sluzba. pol ti lazje svetujem kako začet.  ampak v osnovi pogledša kaj od naštetega imaš rešeno in narediš kaj ti majnka.

ampak 1 in ful pomembna zadeva je tvoj izgled.  ful važo.  ampak spet odvisno koliko let imaš. če si preko 40 je to tak tak spet.  bo te že težkospravi v pravo formo, ne boš imela energije, ne volje.  e si 40 in nimaš otrok bo hudo.

več moram vedet o tebi.  ampak  nekako sem ti dal izhodišče.

delaj kaj teb veseli. če znaš risat pa nisirisala, znaš pa risat lepo, začni risat za denar.  če znaš plesat, imašp dobro telo ful, idi plesat za denar. če znaš firizirat idi na morje firzirat.  če si družboslovka – se obesi.  ne hecam se. bo pa hudo.  to bo težko. rečimo da si pravnica. za finto.  kako češ ti mimo presinga, družbe in sodelavcev in pravniške družbe in mentalitete , da moraš  zalsužit 40 000 mesec.  edino da si moški odvetnik levuhar od malega z voplninim istari ki te fse naučijo in imaš pisarno v mb in svojo firmo v lj kjer ti zapsoleni študentje na praksi rešujejo zadeve. ti pa samo preglesduješ. karj e tudi delo, ampak veliko denarja.  al pa nis čeferin.  česi pravnica se probaj sprijaznit z malo pisarnico in redno plačiaco 4000 in veliko prostega časa.  naj ti bo to dovolj.  če se pustiš tej odvetniški kabali da te spelje na pot zasluzka si v njihovih rokah in ne more nič. ker komunisti dominirajo v pravu. če nisi del tega družinsko en bo šlo. se zadovoliz veliko majn ampak še vedno veliko nad povprečjem.  razumeš?

malo skromnosti. dobre volje.  skromnosti bi dobila z JUDOM IN BJJ.

več mi moraš opovedat o sebi.

Ženska hoče bit sproščena ne pa nora. Mislim zresni se no 🙂

Sproščena ob mulcih pa dedcu…..ne se smešit no 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Kranjska klobasa, 07.09.2025 ob 20:02

Si probala kakšen kurac pofafat? Probaj, nakaterim dobro dene. Pa tudi če ne, s kurčino v gobcu boš vsaj manj neumnosti klobasala, tako ali drugače

In še tebi…ona hoče bit sproščena. Ne tebe sprostit bolnik. Nobene ne sprošča tist smoki po gobcu vlačt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close