Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Želim biti Jason Statham in vse pobit

Želim biti Jason Statham in vse pobit

Imet velik orožja, čim več ljudi pretepst al celo postrelit će so res slabi človečki

jaz pa Denzel Washington

yo, koki, si ti bil uporabnica “erika no.1” pred leti tukaj? ona je take zgodbice pisala in me nasmejala, da je ninje pretepala in podobno, je blo zabavno. Ali nisi to ti?

Ta statham izjava me je čist nanjo spomnila.

Jaz bi bil pa Ivan Hariš al pa Boško Buha!☺☺☺

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close