Splash › Forum › Starševski čvek › Želim biti Jason Statham in vse pobit Želim biti Jason Statham in vse pobit Koki?????️ 15.09.2025 ob 08:04 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 08:21 Imet velik orožja, čim več ljudi pretepst al celo postrelit će so res slabi človečki Prijavi sosedov lulček 15.09.2025 ob 08:12 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 08:21 jaz pa Denzel Washington Prijavi dadkao 15.09.2025 ob 08:14 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 08:21 yo, koki, si ti bil uporabnica “erika no.1” pred leti tukaj? ona je take zgodbice pisala in me nasmejala, da je ninje pretepala in podobno, je blo zabavno. Ali nisi to ti? Ta statham izjava me je čist nanjo spomnila. Prijavi Vampire dance 15.09.2025 ob 08:21 zadnji odgovor 15.09.2025 ob 08:21 Jaz bi bil pa Ivan Hariš al pa Boško Buha!☺☺☺ Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.