Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zelenski napadel poljsko in okrivil rusijo…ocitno se

Zelenski napadel poljsko in okrivil rusijo…ocitno se

kokainski se trudi in trudi potegnit eu v vojno….ampak zeleni debil se ne zaveda da v eu vlada strsh pred smrtjo in da evropejci niso pripravljeni z zivljenjem braniti debilnih ukrsjincev…..seveda na moralni ravni so vsi trdokurcni….ko pride pa do konkretizacije te morale pa….eh ko jebe ukrajince….tako da…upam da rusi cimprej fuknejo par jedrdkih bomb jebenim ukrajincem in da se konca to njihovo onegavljenje

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 10.09.2025 ob 11:39

ponavlja 1.9 1939….le da v obratni smeri….prasica von der layen je hujskasko razpolozeno govorila v bruslju da je evropa v vojni torej?

Golazen fašistična že tri leta grozi z Rusijo, kako nas bo Rusija napadla.

Zgleda, da ima golazen fašistična preroške sposobnosti, da vedo že tri leta vnaprej, kako bo Rusija napadla Evropo.

Z retardiranimi psihičnimi bolniki, domobransko rusofobsko golaznijo, pa se nima smisla kregati. Kar je bolano, je bolano in bo vedno bolano.

Odgovor na objavo uporabnika
golazen, 10.09.2025 ob 14:19

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4876, 10.09.2025 ob 12:14

odfukaj lažnjivi ruski trol, pa odfukaj v rusijo če ti karkoli ne paše v sloveniji…zahod in ukrajina NIMATA iranskih shahed dronov, bolnik rusofilni majmunski, poljaki in ameriačni pa bi bili prvi ki bi videli od kod je priletel dron…golazen rusofilna, počasi bo to podpiranje fašistov ki pobijajo civiliste začeti masovno zapirat po zaporih kot to počnejo v baltskih državah, upam da janša drugo leto to uredi

odfukaj ti pa tvoj čelavi peder domobranski .

Domobranec brani dom, ti pezde, kdo te bo branil pred rusom

Ne razumem, da je vsak, ki podvomi v uradni evropsko-natoistični narativ –  da je treba braniti ukrajinsko suverenost, medtem ko gre zgolj in samo za klasično zahodnjaško propagando proti boljševistično imperijalistični mafijski Rusiji z očitnimi teritorijalnimi in gospodarskimi apetiti Zahoda, v ozadnju pa za ponovno in totalno opolnomočenje globalne orožarske industrije, ki kot v času nacizma poganja gospodarstvo ter nam obenem niža standard zaradi z vojno pogojene inflacije – proglašen za brezglavega rusofila, ki podpira bojda rasputinovsko pobesbelega Putina, ki se mu pripisuje ekspanzivne namere hitlerjsnskih razsežnosti, kot da gre za obnorelega diktatorja, ki bi kar tvegal nuklearni spopad, in da se je zato treba takoj spet oborožiti do zob, da bi se nekega dne lahko uprli tej večni grožnji Zahodu: Rusom. Prav smešno. In katastrofalno nevarno.

Na vsak način je Zahodu zelo prav prišu ta dogodek na Polskem. Zdaj nas bo še lažje prepričati, kako se je dobro oboroževati, saj Rusi lahko napadejo vsak trenutek. Japajade. 

Ukrajincem je popolnoma vseeno, pod katero oblastjo bodo, rusko ali zahodno, le da se vojna neha. Mi pa jim podaljšujemo trpljenje s tem, ko podpiramo vojno.

V Sloveniji pa nimamo sredstev za stanovanja, zdravstvo, ceste, prosveto, pa še napizdit nas hočejo z zeleno energijo, pa telekomunikacije so vse dražje in vedno več medijskega monopola imajo destruktivne in nazadnjaške struje in vsebine … smrtnost v Sloveniji je ena najvišjih v Evropi … a mi financiramo pobijanje nedolžnih žrtev v imenu demokracije širom sveta.

Pa kdo sploh še verjame, da to ni bila Ukrajina?

In če je Ukrajina res napadla s temi droni Poljsko, potem to pomeni, da je ena od Nato članic napadena od nečlanice nata?

In kaj temu sledi?

Bodo Nato članice zdaj napadle agresorja?

Mah, imajo nas za neumne kot noč. Lažejo nam že nekaj let in mislijo, da to kar

goltamo?  So pa sami butasti kot hlodi, saj niso sposobni pogledati preko lastne pameti in uvideti, da so ljudje v EU večinoma pametnejši od njih.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 10.09.2025 ob 22:12

Odgovor na objavo uporabnika
seveda so priznali, 10.09.2025 ob 21:17

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 10.09.2025 ob 20:56

Odgovor na objavo uporabnika
seveda so priznali, 10.09.2025 ob 20:53

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 10.09.2025 ob 19:10

Odgovor na objavo uporabnika
kaj pa, 10.09.2025 ob 19:04

Haha, še sami Rusi priznajo da so oni napadli baje nenamerno, haha ampak rusofilski idioti imajo seveda vedno pripravljene izgovore da si vsi ostali krivi

kje tocno so rusi priznali ti butec.?

Rusko obrambno ministrstvo je reklo, da je bil napad usmerjen na vojaške objekte v zahodni Ukrajini, tako da niso načrtovali napadov na Poljsko. Kljub temu pa so se pripravljeni “posvetovati s Poljskim obrambnim ministrstvom” bla bla bla bla….. jasno kot beli dan, da so poskušali malo provocirati, da vidijo kaj bo.

Bumbar julij pa je prepričan kako je zelenski napadel, bog pomagaj kako so temu idiotu ruski boti oprali še tisti dve preostali možganski celici. Saj Putin lahko komot napade vse sosednje in ne tako zelo sosednje države, pa bodo kreteni tipa julij itak prepričani, da zahod sam sebe napada. kretenoid debilni

kje so priznali?iscem.po netu pa ne najdem t.i ruskega priznanja….se vedno cakam priznanje ukrajine ki je poslala dron na jarun…al so bli rusi …pofukelj ukoronacisticni

tako rekoč priznali so, saj so priznali da so imeli svoje drone v tistem času na tistem območju. Rekli so da niso načrtovali napada na poljsko. Seveda pa ne bodo rekli, ja, res je, napadli smo Poljsko. A si idiot? ja, seveda si, kaj sploh sprašujem. Sej če bi Putin direkt priznal, da je Poljsko napadel, bi ti itak našel nek izgovor zanj. daj priznaj, no. Kaj bi si potem izmislil? Da je Poljska provocirala? Da je najprej Poljska ogrožala Rusijo? Da so poljaki nacisti? S svojim opranim mozgom ni drugega za pričakovat. Do konca boš branil rusa.

pizda ti materina….ne palamudi….pripopaj izjavo rusov kjer so.priznali to kar ti bluzis….nikjer ni tega nikjer…rusko  obrambno min ni dalo niti ene izjave ti tedli neumno…..glede na dogjanje in reakcije nata je pa tocno to kr trdim da je kokainski sam organiziral napad na poljsko

Rusko obrambno ministrstvo je seveda dalo izjave, piše na RT. Samo ker živiš v zibelki demokracije in svobode, tega ne smeš prebrat.

https://www.rt.com/news/624425-russian-drones-polish-airspace/

Odgovor na objavo uporabnika
Levaki manj brihtni, 10.09.2025 ob 22:38

Domobranec brani dom, ti pezde, kdo te bo branil pred rusom

Debil domobranski nimaš doma, ker ste domobranci fašistični prodali dom.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ne me basat, 11.09.2025 ob 00:27

Pa kdo sploh še verjame, da to ni bila Ukrajina?

In če je Ukrajina res napadla s temi droni Poljsko, potem to pomeni, da je ena od Nato članic napadena od nečlanice nata?

In kaj temu sledi?

Bodo Nato članice zdaj napadle agresorja?

Mah, imajo nas za neumne kot noč. Lažejo nam že nekaj let in mislijo, da to kar

goltamo?  So pa sami butasti kot hlodi, saj niso sposobni pogledati preko lastne pameti in uvideti, da so ljudje v EU večinoma pametnejši od njih.

hahahaha, kot bi poslušali debilne starše šolskega bulija  in nasilneža, da on pa že ni bil kriv napada na enega nedolžnega fanta, njihov pa že ne. Vsa šola sicer ve, da je mulc agresivnež in da je že napadal vse po vrsti, ampak “oni so ga izzivali”.

Če zgleda kot jabolko, diši kot jabolko in ima okus kot jabolko, je zelo verjetno jabolko, mone zavedene.

Ti cepci bodo na koncu trdili, da Poljska sama sebe napada, ne pa to, kar je najbolj očitno. Če so Rusi točno takrat napadali zahod Ukrajine in so to tudi priznali, je jasno, da so svoje drone pač še malo bolj naprej poslali, da vidijo kaj bo. Seveda pa ne bodo tega priznali. Saj Putin ni nikoli nič priznal. A torej verjamete, da je tudi Navalni kar tako umrl, naravne smrti v zaporu? Ker to je Putin takrat razglašal. Pa Prigožin, uno je bila navadna letalska nesreča, ne? A je Putin kdaj priznal, da je kaj od tega naredil? Ste debili?

Vsaki bedak vidi, da je false flag.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close