Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zelenski napadel poljsko in okrivil rusijo…ocitno se

Zelenski napadel poljsko in okrivil rusijo…ocitno se

ponavlja 1.9 1939….le da v obratni smeri….prasica von der layen je hujskasko razpolozeno govorila v bruslju da je evropa v vojni torej?

Niso bili ruski droni, ki so prileteli na Poljsko v času obstreljevanja Ukrajine?  Zakaj so “zalutali”?

Looks like history is twisting itself—people saying Zelensky attacked Poland and pinned it on Russia feels like a chilling echo of 1939, only reversed; and with von der Leyen’s warlike tone in Brussels, Europe sounds like it’s walking straight into fire again… almost like Someone wants us to install onstream the same script all over.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 10.09.2025 ob 11:39

ponavlja 1.9 1939….le da v obratni smeri….prasica von der layen je hujskasko razpolozeno govorila v bruslju da je evropa v vojni torej?

odfukaj lažnjivi ruski trol, pa odfukaj v rusijo če ti karkoli ne paše v sloveniji…zahod in ukrajina NIMATA iranskih shahed dronov, bolnik rusofilni majmunski, poljaki in ameriačni pa bi bili prvi ki bi videli od kod je priletel dron…golazen rusofilna, počasi bo to podpiranje fašistov ki pobijajo civiliste začeti masovno zapirat po zaporih kot to počnejo v baltskih državah, upam da janša drugo leto to uredi

O matr a lahko z bebavim zapisom presežeš samega sebe v idiotizmu? Jasno da lahko. Vsak dan znova in znova! Čestitam.

Sem vesela, da je javnost že spregledala in se nagiba k tej zelo verjetni možnosti, da je ta incident zakuhala bruseljska lajdra s pomočjo zelenega. Ravno ob pravem času, ko se ji končno maje stolček za vso svinjarijo, ki jo je zakuhala Evropi.

So Kitajci s svojo fake dron navigacijo zajebali Ruse?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4876, 10.09.2025 ob 12:14

odfukaj lažnjivi ruski trol, pa odfukaj v rusijo če ti karkoli ne paše v sloveniji…zahod in ukrajina NIMATA iranskih shahed dronov, bolnik rusofilni majmunski, poljaki in ameriačni pa bi bili prvi ki bi videli od kod je priletel dron…golazen rusofilna, počasi bo to podpiranje fašistov ki pobijajo civiliste začeti masovno zapirat po zaporih kot to počnejo v baltskih državah, upam da janša drugo leto to uredi

odfukaj ti pa tvoj čelavi peder domobranski .

Cuzar, a si spet dobil dostop do računalnika v ustanovi?????

Zdaj se bodo ukrofili,nacistofili oglasili,ki bodo zagovarjali naciste.Slava Rusiji.

https://en.wikipedia.org/wiki/2022_missile_explosion_in_Poland

Ruski boti in ostala ćefurska gamad , šibajte domov , samo dol boste varni, vsi kateri so govorili da je bilo to zadnje mirno poletje v Evropi so imeli prav, Ruse bo treba začeti z drugimi metodami, besede ne zaležejo !

Drugač pa super tole, se že pozna vojaška industrija, naročila gredo gor !

Lagala je tudi o ruskih signalih na poti v Bolgarijo, tako da bruseljski golazni ni prav nic za verjet. Na vsak nacin bi radi prisli do vojne. Prav sramotijo se ze. Kaj pa bi Putin imel od neke obubozane Nemcije polne migrantov.

Haha, še sami Rusi priznajo da so oni napadli baje nenamerno, haha ampak rusofilski idioti imajo seveda vedno pripravljene izgovore da si vsi ostali krivi

Odgovor na objavo uporabnika
kaj pa, 10.09.2025 ob 19:04

Haha, še sami Rusi priznajo da so oni napadli baje nenamerno, haha ampak rusofilski idioti imajo seveda vedno pripravljene izgovore da si vsi ostali krivi

kje tocno so rusi priznali ti butec.?

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 10.09.2025 ob 19:10

kje tocno so rusi priznali ti butec.?

Ti se pa odloči kaj si, rusofil ali demokrat, saj ne rečem da nimaš vsake toliko kak dober preblisk, Putlerja pa ne podpiraj, si bil v Rusiji, si videl kako tam izgleda, kako izgleda preko Moskovske obvoznice, Mkad se imenuje, bi si želel živeti v taki državi ?

jaz ne !

 

Odgovor na objavo uporabnika
golazen, 10.09.2025 ob 14:19

odfukaj ti pa tvoj čelavi peder domobranski .

 

Revček pijani od Juliusa spet fantazira in sprevrača!

Poljska dobavlja Ukrajini ogromno orožja in sprejema begunce. Ti pijanček pa lažeš, da je Zelenski napadel Poljsko. Ni ti pomoči!

Odpiraš temo za temo?

Rusko obrambno ministrstvo je reklo, da je bil napad usmerjen na vojaške objekte v zahodni Ukrajini, tako da niso načrtovali napadov na Poljsko. Kljub temu pa so se pripravljeni “posvetovati s Poljskim obrambnim ministrstvom” bla bla bla bla….. jasno kot beli dan, da so poskušali malo provocirati, da vidijo kaj bo.

Bumbar julij pa je prepričan kako je zelenski napadel, bog pomagaj kako so temu idiotu ruski boti oprali še tisti dve preostali možganski celici. Saj Putin lahko komot napade vse sosednje in ne tako zelo sosednje države, pa bodo kreteni tipa julij itak prepričani, da zahod sam sebe napada. kretenoid debilni

Odgovor na objavo uporabnika
seveda so priznali, 10.09.2025 ob 20:53

Rusko obrambno ministrstvo je reklo, da je bil napad usmerjen na vojaške objekte v zahodni Ukrajini, tako da niso načrtovali napadov na Poljsko. Kljub temu pa so se pripravljeni “posvetovati s Poljskim obrambnim ministrstvom” bla bla bla bla….. jasno kot beli dan, da so poskušali malo provocirati, da vidijo kaj bo.

Bumbar julij pa je prepričan kako je zelenski napadel, bog pomagaj kako so temu idiotu ruski boti oprali še tisti dve preostali možganski celici. Saj Putin lahko komot napade vse sosednje in ne tako zelo sosednje države, pa bodo kreteni tipa julij itak prepričani, da zahod sam sebe napada. kretenoid debilni

kje so priznali?iscem.po netu pa ne najdem t.i ruskega priznanja….se vedno cakam priznanje ukrajine ki je poslala dron na jarun…al so bli rusi …pofukelj ukoronacisticni

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 10.09.2025 ob 20:56

kje so priznali?iscem.po netu pa ne najdem t.i ruskega priznanja….se vedno cakam priznanje ukrajine ki je poslala dron na jarun…al so bli rusi …pofukelj ukoronacisticni

tako rekoč priznali so, saj so priznali da so imeli svoje drone v tistem času na tistem območju. Rekli so da niso načrtovali napada na poljsko. Seveda pa ne bodo rekli, ja, res je, napadli smo Poljsko. A si idiot? ja, seveda si, kaj sploh sprašujem. Sej če bi Putin direkt priznal, da je Poljsko napadel, bi ti itak našel nek izgovor zanj. daj priznaj, no. Kaj bi si potem izmislil? Da je Poljska provocirala? Da je najprej Poljska ogrožala Rusijo? Da so poljaki nacisti? S svojim opranim mozgom ni drugega za pričakovat. Do konca boš branil rusa.

Pa Ukrajina je Rusijo napadla, a ne de?
Je pa tebe nekaj resnega napadlo in te ne spusti, a?
Tito, vrni se! Takim je znal začepnit gobec za vedno. Pa Putko tudi zna, pa še kako! Ravno pravo vreme bo zdaj v Sibiriji za tebe, kar urno pot pod noge! Te čakajo z rdečim tepihom, ti ga boš še bolj rdečega naredil.

Točno tako, kako grozna manipulacija.

Odgovor na objavo uporabnika
Padamo kot domine, 10.09.2025 ob 21:46

Točno tako, kako grozna manipulacija.

Ni citiralo komu je namenjeno, v glavnem ruskemu trolu.

Odgovor na objavo uporabnika
seveda so priznali, 10.09.2025 ob 21:17

tako rekoč priznali so, saj so priznali da so imeli svoje drone v tistem času na tistem območju. Rekli so da niso načrtovali napada na poljsko. Seveda pa ne bodo rekli, ja, res je, napadli smo Poljsko. A si idiot? ja, seveda si, kaj sploh sprašujem. Sej če bi Putin direkt priznal, da je Poljsko napadel, bi ti itak našel nek izgovor zanj. daj priznaj, no. Kaj bi si potem izmislil? Da je Poljska provocirala? Da je najprej Poljska ogrožala Rusijo? Da so poljaki nacisti? S svojim opranim mozgom ni drugega za pričakovat. Do konca boš branil rusa.

pizda ti materina….ne palamudi….pripopaj izjavo rusov kjer so.priznali to kar ti bluzis….nikjer ni tega nikjer…rusko  obrambno min ni dalo niti ene izjave ti tedli neumno…..glede na dogjanje in reakcije nata je pa tocno to kr trdim da je kokainski sam organiziral napad na poljsko

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close