Zelenski napadel poljsko in okrivil rusijo…ocitno se
Looks like history is twisting itself—people saying Zelensky attacked Poland and pinned it on Russia feels like a chilling echo of 1939, only reversed; and with von der Leyen’s warlike tone in Brussels, Europe sounds like it’s walking straight into fire again… almost like Someone wants us to install onstream the same script all over.
Julij Cezar, 10.09.2025 ob 11:39
ponavlja 1.9 1939….le da v obratni smeri….prasica von der layen je hujskasko razpolozeno govorila v bruslju da je evropa v vojni torej?
odfukaj lažnjivi ruski trol, pa odfukaj v rusijo če ti karkoli ne paše v sloveniji…zahod in ukrajina NIMATA iranskih shahed dronov, bolnik rusofilni majmunski, poljaki in ameriačni pa bi bili prvi ki bi videli od kod je priletel dron…golazen rusofilna, počasi bo to podpiranje fašistov ki pobijajo civiliste začeti masovno zapirat po zaporih kot to počnejo v baltskih državah, upam da janša drugo leto to uredi
Anonimno 4876, 10.09.2025 ob 12:14
odfukaj lažnjivi ruski trol, pa odfukaj v rusijo če ti karkoli ne paše v sloveniji…zahod in ukrajina NIMATA iranskih shahed dronov, bolnik rusofilni majmunski, poljaki in ameriačni pa bi bili prvi ki bi videli od kod je priletel dron…golazen rusofilna, počasi bo to podpiranje fašistov ki pobijajo civiliste začeti masovno zapirat po zaporih kot to počnejo v baltskih državah, upam da janša drugo leto to uredi
odfukaj ti pa tvoj čelavi peder domobranski .
Julij Cezar, 10.09.2025 ob 19:10
kje tocno so rusi priznali ti butec.?
Ti se pa odloči kaj si, rusofil ali demokrat, saj ne rečem da nimaš vsake toliko kak dober preblisk, Putlerja pa ne podpiraj, si bil v Rusiji, si videl kako tam izgleda, kako izgleda preko Moskovske obvoznice, Mkad se imenuje, bi si želel živeti v taki državi ?
jaz ne !
Rusko obrambno ministrstvo je reklo, da je bil napad usmerjen na vojaške objekte v zahodni Ukrajini, tako da niso načrtovali napadov na Poljsko. Kljub temu pa so se pripravljeni “posvetovati s Poljskim obrambnim ministrstvom” bla bla bla bla….. jasno kot beli dan, da so poskušali malo provocirati, da vidijo kaj bo.
Bumbar julij pa je prepričan kako je zelenski napadel, bog pomagaj kako so temu idiotu ruski boti oprali še tisti dve preostali možganski celici. Saj Putin lahko komot napade vse sosednje in ne tako zelo sosednje države, pa bodo kreteni tipa julij itak prepričani, da zahod sam sebe napada. kretenoid debilni
seveda so priznali, 10.09.2025 ob 20:53
Rusko obrambno ministrstvo je reklo, da je bil napad usmerjen na vojaške objekte v zahodni Ukrajini, tako da niso načrtovali napadov na Poljsko. Kljub temu pa so se pripravljeni “posvetovati s Poljskim obrambnim ministrstvom” bla bla bla bla….. jasno kot beli dan, da so poskušali malo provocirati, da vidijo kaj bo.
Bumbar julij pa je prepričan kako je zelenski napadel, bog pomagaj kako so temu idiotu ruski boti oprali še tisti dve preostali možganski celici. Saj Putin lahko komot napade vse sosednje in ne tako zelo sosednje države, pa bodo kreteni tipa julij itak prepričani, da zahod sam sebe napada. kretenoid debilni
kje so priznali?iscem.po netu pa ne najdem t.i ruskega priznanja….se vedno cakam priznanje ukrajine ki je poslala dron na jarun…al so bli rusi …pofukelj ukoronacisticni
Julij Cezar, 10.09.2025 ob 20:56
kje so priznali?iscem.po netu pa ne najdem t.i ruskega priznanja….se vedno cakam priznanje ukrajine ki je poslala dron na jarun…al so bli rusi …pofukelj ukoronacisticni
tako rekoč priznali so, saj so priznali da so imeli svoje drone v tistem času na tistem območju. Rekli so da niso načrtovali napada na poljsko. Seveda pa ne bodo rekli, ja, res je, napadli smo Poljsko. A si idiot? ja, seveda si, kaj sploh sprašujem. Sej če bi Putin direkt priznal, da je Poljsko napadel, bi ti itak našel nek izgovor zanj. daj priznaj, no. Kaj bi si potem izmislil? Da je Poljska provocirala? Da je najprej Poljska ogrožala Rusijo? Da so poljaki nacisti? S svojim opranim mozgom ni drugega za pričakovat. Do konca boš branil rusa.
Pa Ukrajina je Rusijo napadla, a ne de?
Je pa tebe nekaj resnega napadlo in te ne spusti, a?
Tito, vrni se! Takim je znal začepnit gobec za vedno. Pa Putko tudi zna, pa še kako! Ravno pravo vreme bo zdaj v Sibiriji za tebe, kar urno pot pod noge! Te čakajo z rdečim tepihom, ti ga boš še bolj rdečega naredil.
seveda so priznali, 10.09.2025 ob 21:17
tako rekoč priznali so, saj so priznali da so imeli svoje drone v tistem času na tistem območju. Rekli so da niso načrtovali napada na poljsko. Seveda pa ne bodo rekli, ja, res je, napadli smo Poljsko. A si idiot? ja, seveda si, kaj sploh sprašujem. Sej če bi Putin direkt priznal, da je Poljsko napadel, bi ti itak našel nek izgovor zanj. daj priznaj, no. Kaj bi si potem izmislil? Da je Poljska provocirala? Da je najprej Poljska ogrožala Rusijo? Da so poljaki nacisti? S svojim opranim mozgom ni drugega za pričakovat. Do konca boš branil rusa.
pizda ti materina….ne palamudi….pripopaj izjavo rusov kjer so.priznali to kar ti bluzis….nikjer ni tega nikjer…rusko obrambno min ni dalo niti ene izjave ti tedli neumno…..glede na dogjanje in reakcije nata je pa tocno to kr trdim da je kokainski sam organiziral napad na poljsko
Forum je zaprt za komentiranje.