ZDRAVA MERA
Psihiatrič me prepričuje, da je zdrava mera pitja 14 meric alkohola na teden, kar mi ni sporno, če je merica 1dcl , nakar izvem, da je 14 meric alkohola enakovredno pol litra piva, nakar še izvem, da je evropsko povprečje 6 l alkota na prebivalca, slovenci ga nesemo pa 11 l…kočno smo v nečem nadpovprečni že spet ni prav….je pa res ,da je večina Slovencev totalno neproduktivna v službah, da naredijo premalo in želijo biti za opravljeno predobro plačani….in kar je najhuje, vsi so trezni….kar pomeni da so enostavno leni….ni čudnega da mamo vlado kakršno pač mamo..
amen
težka bo, ker je eden redkih , kar jih poznam da lahk več spije kot jaz…to je bila šank debata ….ja tista statistika žal drži sam to ni zaradi alkota, vzrok je drugje, pijanci ki vozijo ik pred karamolom, udarcem zavzamejo instinnktivno obrambno držo, se pripravijo na udarec, kako bi ekel, periferno živčevje prevzame komado da zaščiti pijano bučo…večinoma
Forum je zaprt za komentiranje.