ZDA preklicale vizume palestinskim predstavnikom v ZN
Izraelski mediji poročajo, da je 365 vojakov doslej napovedalo, da se ne bodo javili na dolžnost, ko bodo ponovno poklicani. »Zavračamo sodelovanje v Netanjahujevi nezakoniti vojni in to vidimo kot domoljubno dolžnost, da zavrnemo in zahtevamo odgovornost od naših voditeljev,« je na tiskovni konferenci v Tel Avivu povedal narednik prvega razreda Max Kresch, poroča The Times of Israel.
Kukulele213, 29.08.2025 ob 17:59
»Trumpova administracija danes napoveduje, da bo pred prihajajočo Generalno skupščino ZN v skladu z ameriško zakonodajo zavrnila in preklicala vizume članom Palestinske osvobodilne organizacije (PLO) in Palestinske oblasti (PA).«
ZN naj se iz New Yorka preselijo v kakšno demokratično državo, da se bodo izognili izsiljevanju ZDA. Niže je skoraj nemogoče pasti.
Bravo. Ploskam.
Torej ne bodo več mogli obiskovati tisto znano vilo nedaleč stran od ZN v NY od tistega Epsteina!? Bogi… Takšne fajn zabave je imel Epstein & co. ! No, dobro, vsaj so še vedno aktivni ampak ne morejo pa imeti več takšne zabave kot so jih imeli kdaj je bil tam Ep. ki je zdaj na počitnice na en drug otok.
Francesca Albanese je v italijanskem parlamentu razložila kaj pomenijo sankcije uperjene proti članom ZN s sedežem v NY. Med ostalimi sankcijami je tudi preklic vizuma za vstop v ZDA kjer dejansko Francesca živi z družino in dela za ZN. Še en razlog več, da se ZN odselijo iz banana republike v katero od demokratičnih držav.
Spodnjo peticijo je podpisalo že skoraj milijon ljudi, ki še verjamejo v demokracijo. Predlagajo Francesco Albanese in zdravnike v Gazi za Nobelovo nagrado za mir. Samooklicani kandidat za Nobelovca Trump nima šans 😀
.https://secure.avaaz.org/campaign/en/stand_with_francesca_loc/
Go, Francesca, go!
V videu je izraelski talec Guy Gilboa Dalal s prstom pokazal na izraelsko vlado in premierja Netanjahuja: »Izraelska vlada se ne zmeni za nas, ne zmeni se za svoje vojake, pravi ugrabitelj je Netanjahu,« pravi talec, pri čemer se sklicuje tudi na radikalno nacionalistična ministra Smotricha in Bena Gvirja.
ta zadnja, 12.09.2025 ob 08:20
Na Evroviziji ne bo, poleg Slovenije, sodelovala niti Irska, če bo sodeloval Izrael. V bistvu bo na ESC sodelovala samo Nemčija in Izrael 😀
EBUuuuuuuuuuuuuuuu!
Potem naj se Eurovizija preimenuje v Gersraelvizijo in uporabijo grb namškega orla na Davidovi zvezdi namesto na indijski svastiki :s
Forum je zaprt za komentiranje.